Jak sprawdzić STAN KONTA w Plusie, Play, Orange, T-mobile, Heyah? Jak kontrolować stan konta w TELEFONIE?

Jak sprawdzić stan konta w Plusie, Play, Orange, T-mobile, Heyah? Stan konta w sieci Plus, Orange, Play, T-Mobile i Heyah możesz sprawdzić za pomocą kodów. To najłatwiejszy i najszybszy sposób sprawdzania, jakie środki mamy na koncie. Kody do sprawdzania stanu konta w najważniejszych sieciach znajdziesz poniżej. Jeśli chcesz sprawdzić stan środków na rozmowy lub transfer danych.

Częste i długie rozmowy przez telefon na kartę mogą poważnie nadszarpnąć stan naszych środków. O tym, że na koncie mamy już tylko kilka groszy, najczęściej dowiadujemy się z SMS-a wysyłanego przez operatora lub nagle podczas rozmowy po prostu kończą się nam środki i zrywa się połączenie. Tej niemiłej niespodzianki można uniknąć, regularnie kontrolując stan swojego konta w telefonie.

Operatorzy Play, Orange, Plus, T-mobile i inne sieci wprowadziły już usługę, dzięki której po każdej rozmowie otrzymujemy SMS z informacją o koszcie przeprowadzonej rozmowy i ile środków zostało do wykorzystania. Ale stan konta można sprawdzić w dowolnej chwili, korzystając z odpowiedniego kodu, który wciska się na klawiaturze telefonu. Po chwili otrzymujemy SMS zwrotny z informacją o ilości środków na koncie oraz o tym, do kiedy możemy je wykorzystać. Użycie kodu jest bezpłatne.

Aby sprawdzić stan konta w sieci Plus, wciskamy kod *100# i naciskamy zieloną słuchawkę. Jeśli posiadamy telefon z funkcją Advice of Charge, nie mamy aktywnej usługi Dostępny Limit Krótkim Kodem lub nie mamy aktywnej nowej taryfy MixPlus - tzw. MixIV (sprawdzenie taryfy - *147#), wtedy stan konta sprawdza się za pomocą kodu *125#.

W sieci PLAY stan konta sprawdza się, wciskając kod *111# i zatwierdzając zieloną słuchawką. Wybierz 1 - stan konta, a następnie wybierz 1 - Pakiet Złotówek, albo 2 - Pakiet Minut. Można także wejść na stronę Play24 i sprawdzić stan konta w zakładce "Moje konto" i "Finanse", ewentualnie sprawdzić konto z przeglądarki swojego telefonu na wap.24.play.pl lub wejść z telefonu do Playnet i wybrać link do Play24.

W sieci Orange stan konta można sprawdzić za pomocą kodu *124*#, dzwoniąc pod numer *500 do automatycznego centrum obsługi (usługa płatna) lub logując się na Orange On-line.

W T-mobile stan konta sprawdza się kodem *101# i wciska się zieloną słuchawkę. Sprawdzenie stanu T-Mobile jednostek – kod *102#. Można połączyć się z bezpłatnym w sieci T-Mobile numerem *9898 lub wejść na stronę iTakTak (Zarządzaj swoim kontem) na stronie www.t-mobile.pl.

W Heyah najprostszym sposobem na sprawdzenie stanu konta jest wpisanie kodu *108# i potwierdzeniem zieloną słuchawką. Inny sposób to wejście na stronę internetową www.heyah.pl i skorzystanie z sekcji Samoobsługa. W Heyah Mix, podobnie jak w Heyah na Kartę możesz w prosty sposób sprawdzić stan konta, jak również zarządzać swoimi usługami korzystając z Express Menu (*100#), wybierając 2 w zakładce Samoobsługa.

Tagi: fokus tv,

Redakcja 18/11/2011

Zobacz też

Żeglarski rejs Romana Paszkego po rekord dookoła świata. Trzecia próba pobicia rekordu świata Żeglarski rejs Romana Paszkego po rekord dookoła świata. Trzecia próba pobicia rekordu świata 61-letni kapitan Roman Paszke rozpoczął 7 stycznia 2013 roku trzecią próbę pobicia rekordu świata w samotnym rejsie żeglarskim dookoła świata ze wschodu na zachód czyli „pod wiatr”. Jakie są zasady punktacji w turniejach Wielkiego Szlema? Jakie są zasady punktacji w turniejach Wielkiego Szlema? Wielki Szlem to cztery wyjątkowe turnieje. Zawsze łączą się z nimi wielkie emocje, wielka publiczność i wielkie pieniądze - pula nagród, od lat już, przekracza 10 mln dolarów. Jednak w turniejach wielkoszlemowych, oprócz pieniędzy czy prestiżu, można także zdobyć dużą liczbę rankingowych punktów. Jak punktowane są turnieje Wielkiego Szlema? Jak CZYŚCIĆ srebrną BIŻUTERIĘ? Czyszczenie srebrnej biżuterii folią aluminiową Jak CZYŚCIĆ srebrną BIŻUTERIĘ? Czyszczenie srebrnej biżuterii folią aluminiową Srebrna biżuteria czasami czarnieje i wtedy nie prezentuje zbyt pięknie. Na szczęście są sposoby, by srebro odzyskało swój blask. Jakie? Najlepsze są oczywiście te, z których korzystały nasze babcie. Mówimy, jak wyczyścić srebrną biżuterię. Jak przewozić NARTY SAMOCHODEM? Jaki bagażnik samochodowy na dach wybrać? Jak przewozić NARTY SAMOCHODEM? Jaki bagażnik samochodowy na dach wybrać? Większość z nas udając się na wyjazd na narty, jako środek transportu wybiera samochód. Nic w tym dziwnego – wygodnie, bez problemów z przemieszczaniem się u celu podróży, a dodatkowo można zabrać duży bagaż. Wytrawni narciarze zazwyczaj na taki wyjazd biorą swój sprzęt narciarski. Ale w jaki sposób można bezpiecznie przewozić narty samochodem?

Obejrzyj też

Zobacz koniecznie

Przeczytaj też

Nie przegap!