Jak sprawdzić STAN KONTA w Plusie, Play, Orange, T-mobile, Heyah? Jak kontrolować stan konta w TELEFONIE?

Jak sprawdzić stan konta w Plusie, Play, Orange, T-mobile, Heyah? Stan konta w sieci Plus, Orange, Play, T-Mobile i Heyah możesz sprawdzić za pomocą kodów. To najłatwiejszy i najszybszy sposób sprawdzania, jakie środki mamy na koncie. Kody do sprawdzania stanu konta w najważniejszych sieciach znajdziesz poniżej. Jeśli chcesz sprawdzić stan środków na rozmowy lub transfer danych.

Częste i długie rozmowy przez telefon na kartę mogą poważnie nadszarpnąć stan naszych środków. O tym, że na koncie mamy już tylko kilka groszy, najczęściej dowiadujemy się z SMS-a wysyłanego przez operatora lub nagle podczas rozmowy po prostu kończą się nam środki i zrywa się połączenie. Tej niemiłej niespodzianki można uniknąć, regularnie kontrolując stan swojego konta w telefonie.

Operatorzy Play, Orange, Plus, T-mobile i inne sieci wprowadziły już usługę, dzięki której po każdej rozmowie otrzymujemy SMS z informacją o koszcie przeprowadzonej rozmowy i ile środków zostało do wykorzystania. Ale stan konta można sprawdzić w dowolnej chwili, korzystając z odpowiedniego kodu, który wciska się na klawiaturze telefonu. Po chwili otrzymujemy SMS zwrotny z informacją o ilości środków na koncie oraz o tym, do kiedy możemy je wykorzystać. Użycie kodu jest bezpłatne.

Aby sprawdzić stan konta w sieci Plus, wciskamy kod *100# i naciskamy zieloną słuchawkę. Jeśli posiadamy telefon z funkcją Advice of Charge, nie mamy aktywnej usługi Dostępny Limit Krótkim Kodem lub nie mamy aktywnej nowej taryfy MixPlus - tzw. MixIV (sprawdzenie taryfy - *147#), wtedy stan konta sprawdza się za pomocą kodu *125#.

W sieci PLAY stan konta sprawdza się, wciskając kod *111# i zatwierdzając zieloną słuchawką. Wybierz 1 - stan konta, a następnie wybierz 1 - Pakiet Złotówek, albo 2 - Pakiet Minut. Można także wejść na stronę Play24 i sprawdzić stan konta w zakładce "Moje konto" i "Finanse", ewentualnie sprawdzić konto z przeglądarki swojego telefonu na wap.24.play.pl lub wejść z telefonu do Playnet i wybrać link do Play24.

W sieci Orange stan konta można sprawdzić za pomocą kodu *124*#, dzwoniąc pod numer *500 do automatycznego centrum obsługi (usługa płatna) lub logując się na Orange On-line.

W T-mobile stan konta sprawdza się kodem *101# i wciska się zieloną słuchawkę. Sprawdzenie stanu T-Mobile jednostek – kod *102#. Można połączyć się z bezpłatnym w sieci T-Mobile numerem *9898 lub wejść na stronę iTakTak (Zarządzaj swoim kontem) na stronie www.t-mobile.pl.

W Heyah najprostszym sposobem na sprawdzenie stanu konta jest wpisanie kodu *108# i potwierdzeniem zieloną słuchawką. Inny sposób to wejście na stronę internetową www.heyah.pl i skorzystanie z sekcji Samoobsługa. W Heyah Mix, podobnie jak w Heyah na Kartę możesz w prosty sposób sprawdzić stan konta, jak również zarządzać swoimi usługami korzystając z Express Menu (*100#), wybierając 2 w zakładce Samoobsługa.

Tagi: fokus tv,

Redakcja 01/05/2016

Obejrzyj też

Zobacz koniecznie

Przeczytaj też

Nie przegap!