Jak się kochać w samochodzie?

Jak uprawiać seks w samochodzie? Czy to w ogóle możliwe i zgodne z prawem? Gdzie i kiedy można uprawiać seks w samochodzie? Sprawdź nasze porady i podkoloruj swoje życie seksualne!

Chcesz urozmaicić swoje życie seksualne? Nudzi cię już zwyczajny seks w sypialni i to przy zgaszonym świetle? Możesz uprawiać seks w samochodzie (jeśli oczywiście go masz)!

>>> SEKS ORALNY: jak przekonać partnerkę do seksu oralnego? [KLIKNIJ]

Seks w samochodzie dostarczy ci sporo emocji i nowych wrażeń. Nie dość, że to może być podniecające doświadczenie, to jeszcze... jest zabronione przez prawo (świadomość tego dodatkowo może podnieść adrenalinę!). Jeśli wiec zostaniesz przyłapany przez policję lub straż miejską, to możesz dostać mandat! Sprawę tę reguluje kodeks wykroczeń: art. 140 k.w - nieobyczajowy wybryk oraz art. 51 § 1 k.w. - wywołanie zgorszenia w miejscu publicznym.

Jeśli jednak chcesz ryzykować, to sprawdź, jak uprawiać seks w samochodzie!

Jak się kochać w samochodzie?

Jeśli chcesz się kochać w samochodzie, to przede wszystkim znajdź odpowiednie miejsce parkingowe. Powinno być to miejsce, które jest rzadko uczęszczane przez ludzi.

Znalazłeś już odpowiednie miejsce? To do dzieła! Seks możesz uprawiać zarówno w środku samochodu, jak i na zewnątrz. W obu wypadkach najważniejsza jest wygoda, a ta w dużej mierze jest uwarunkowana gabarytami twojego samochodu.

Możesz kochać się na tylnym siedzeniu. W tym miejscu zarówno kobieta, jak i mężczyzna mogą być na górze. Sprawdza się pozycja leżąca, a także z siedzącym mężczyzną. Aby powiększyć sobie przestrzeń z tyłu auta, przesuń przednie siedzenia do przodu.

Bez problemu możesz także uprawiać seks na przednich siedzeniach. W tym wypadku to mężczyzna siedzi, a partnerka znajduje się na nim, opierając się o kierownicę lub deskę rozdzielczą. Może siedzieć przodem do mężczyzny lub tyłem!

Jeśli jednak chcesz uprawiać seks na zewnątrz auta, to zrób to na masce samochodu! Partnerka może leżeć na masce na plecach lub opierać się na niej rękami.

Tagi: fokus tv,

Redakcja 29/11/2013

Zobacz koniecznie

Przeczytaj też

Nie przegap!