Jak się kochać w samochodzie?

Jak uprawiać seks w samochodzie? Czy to w ogóle możliwe i zgodne z prawem? Gdzie i kiedy można uprawiać seks w samochodzie? Sprawdź nasze porady i podkoloruj swoje życie seksualne!

Chcesz urozmaicić swoje życie seksualne? Nudzi cię już zwyczajny seks w sypialni i to przy zgaszonym świetle? Możesz uprawiać seks w samochodzie (jeśli oczywiście go masz)!

>>> SEKS ORALNY: jak przekonać partnerkę do seksu oralnego? [KLIKNIJ]

Seks w samochodzie dostarczy ci sporo emocji i nowych wrażeń. Nie dość, że to może być podniecające doświadczenie, to jeszcze... jest zabronione przez prawo (świadomość tego dodatkowo może podnieść adrenalinę!). Jeśli wiec zostaniesz przyłapany przez policję lub straż miejską, to możesz dostać mandat! Sprawę tę reguluje kodeks wykroczeń: art. 140 k.w - nieobyczajowy wybryk oraz art. 51 § 1 k.w. - wywołanie zgorszenia w miejscu publicznym.

Jeśli jednak chcesz ryzykować, to sprawdź, jak uprawiać seks w samochodzie!

Jak się kochać w samochodzie?

Jeśli chcesz się kochać w samochodzie, to przede wszystkim znajdź odpowiednie miejsce parkingowe. Powinno być to miejsce, które jest rzadko uczęszczane przez ludzi.

Znalazłeś już odpowiednie miejsce? To do dzieła! Seks możesz uprawiać zarówno w środku samochodu, jak i na zewnątrz. W obu wypadkach najważniejsza jest wygoda, a ta w dużej mierze jest uwarunkowana gabarytami twojego samochodu.

Możesz kochać się na tylnym siedzeniu. W tym miejscu zarówno kobieta, jak i mężczyzna mogą być na górze. Sprawdza się pozycja leżąca, a także z siedzącym mężczyzną. Aby powiększyć sobie przestrzeń z tyłu auta, przesuń przednie siedzenia do przodu.

Bez problemu możesz także uprawiać seks na przednich siedzeniach. W tym wypadku to mężczyzna siedzi, a partnerka znajduje się na nim, opierając się o kierownicę lub deskę rozdzielczą. Może siedzieć przodem do mężczyzny lub tyłem!

Jeśli jednak chcesz uprawiać seks na zewnątrz auta, to zrób to na masce samochodu! Partnerka może leżeć na masce na plecach lub opierać się na niej rękami.

Tagi: seks, samochody,

Redakcja 01/05/2016

Podobne

Edukacja seksualna – Anna Richardson odpowie na pytania, których baliście się zadać Edukacja seksualna – Anna Richardson odpowie na pytania, których baliście się zadać Edukacja seksualna to serial obalający mity związane z ludzką seksualnością. Prowadząca, Anna Richardson pokazuje, że nasza wiedza o seksie pełna jest przekłamań. Edukacja seksualna odc.1., sezon 4. – czym tym razem zajmie się Anna Richardson? Edukacja seksualna odc.1., sezon 4. – czym tym razem zajmie się Anna Richardson? Edukacja seksualna powraca - Anna Richardson, tym razem zajmie się edukacją seksualną w szkołach w całej Wielkiej Brytanii. Anna rozpoczyna również szeroko zakrojoną kampanię przeciwko seksualizacji dzieci pod hasłem: Stop stręczycielstwu naszych dzieci! Seks. KOBIECE PIERSI - jak je pieścić, by kobieta przeżyła ORGAZM? Instrukcja obsługi kobiecych piersi Seks. KOBIECE PIERSI - jak je pieścić, by kobieta przeżyła ORGAZM? Instrukcja obsługi kobiecych piersi Kobiece piersi to bardzo wrażliwa strefa erogenna. Dlatego – jeśli ich pieszczenie zaczniesz za wcześnie, za mocno, zbyt szybko – możesz oberwać po łapach. Bo zamiast przyjemności sprawiasz ból! Czy to znaczy, że lepiej zostawić je w spokoju? W żadnym wypadku! Niepieszczenie piersi jest zbrodnią na kobiecym organizmie i wzajemnych relacjach. Mówimy, jak pieścić piersi, by twoja partnerka była w siódmym niebie oraz jak po wyglądzie piersi poznać, że kobieta miała orgazm. Erotyczny masaż stóp - jak rozbudzić partnera, masując jego stopy? Erotyczny masaż stóp - jak rozbudzić partnera, masując jego stopy? Stopa jest wciąż niedocenianym elementem ars amandi, przynajmniej w zachodniej kulturze. Bo mistrzowie wschodniej sztuki miłosnej doskonale wiedzieli, że stymulacja tej części ciała może sprawiać wielką przyjemność obojgu partnerom. Warto więc poświęcić stopom więcej uwagi w sypialni.

Zobacz koniecznie

Przeczytaj też

Nie przegap!