Jak się kochać w samochodzie?

Jak uprawiać seks w samochodzie? Czy to w ogóle możliwe i zgodne z prawem? Gdzie i kiedy można uprawiać seks w samochodzie? Sprawdź nasze porady i podkoloruj swoje życie seksualne!

Chcesz urozmaicić swoje życie seksualne? Nudzi cię już zwyczajny seks w sypialni i to przy zgaszonym świetle? Możesz uprawiać seks w samochodzie (jeśli oczywiście go masz)!

>>> SEKS ORALNY: jak przekonać partnerkę do seksu oralnego? [KLIKNIJ]

Seks w samochodzie dostarczy ci sporo emocji i nowych wrażeń. Nie dość, że to może być podniecające doświadczenie, to jeszcze... jest zabronione przez prawo (świadomość tego dodatkowo może podnieść adrenalinę!). Jeśli wiec zostaniesz przyłapany przez policję lub straż miejską, to możesz dostać mandat! Sprawę tę reguluje kodeks wykroczeń: art. 140 k.w - nieobyczajowy wybryk oraz art. 51 § 1 k.w. - wywołanie zgorszenia w miejscu publicznym.

Jeśli jednak chcesz ryzykować, to sprawdź, jak uprawiać seks w samochodzie!

Jak się kochać w samochodzie?

Jeśli chcesz się kochać w samochodzie, to przede wszystkim znajdź odpowiednie miejsce parkingowe. Powinno być to miejsce, które jest rzadko uczęszczane przez ludzi.

Znalazłeś już odpowiednie miejsce? To do dzieła! Seks możesz uprawiać zarówno w środku samochodu, jak i na zewnątrz. W obu wypadkach najważniejsza jest wygoda, a ta w dużej mierze jest uwarunkowana gabarytami twojego samochodu.

Możesz kochać się na tylnym siedzeniu. W tym miejscu zarówno kobieta, jak i mężczyzna mogą być na górze. Sprawdza się pozycja leżąca, a także z siedzącym mężczyzną. Aby powiększyć sobie przestrzeń z tyłu auta, przesuń przednie siedzenia do przodu.

Bez problemu możesz także uprawiać seks na przednich siedzeniach. W tym wypadku to mężczyzna siedzi, a partnerka znajduje się na nim, opierając się o kierownicę lub deskę rozdzielczą. Może siedzieć przodem do mężczyzny lub tyłem!

Jeśli jednak chcesz uprawiać seks na zewnątrz auta, to zrób to na masce samochodu! Partnerka może leżeć na masce na plecach lub opierać się na niej rękami.

Tagi: seks, samochody,

Redakcja 29/11/2013

Podobne

Edukacja seksualna – Anna Richardson odpowie na pytania, których baliście się zadać Edukacja seksualna – Anna Richardson odpowie na pytania, których baliście się zadać Edukacja seksualna to serial obalający mity związane z ludzką seksualnością. Prowadząca, Anna Richardson pokazuje, że nasza wiedza o seksie pełna jest przekłamań. Edukacja seksualna odc.1., sezon 4. – czym tym razem zajmie się Anna Richardson? Edukacja seksualna odc.1., sezon 4. – czym tym razem zajmie się Anna Richardson? Edukacja seksualna powraca - Anna Richardson, tym razem zajmie się edukacją seksualną w szkołach w całej Wielkiej Brytanii. Anna rozpoczyna również szeroko zakrojoną kampanię przeciwko seksualizacji dzieci pod hasłem: Stop stręczycielstwu naszych dzieci! KOBIECE PIERSI - jak je pieścić, by kobieta przeżyła ORGAZM? Instrukcja obsługi kobiecych piersi KOBIECE PIERSI - jak je pieścić, by kobieta przeżyła ORGAZM? Instrukcja obsługi kobiecych piersi Kobiece piersi to bardzo wrażliwa strefa erogenna. Dlatego – jeśli ich pieszczenie zaczniesz za wcześnie, za mocno, zbyt szybko – możesz oberwać po łapach. Bo zamiast przyjemności sprawiasz ból! Czy to znaczy, że lepiej zostawić je w spokoju? W żadnym wypadku! Niepieszczenie piersi jest zbrodnią na kobiecym organizmie i wzajemnych relacjach. Mówimy, jak pieścić piersi, by twoja partnerka była w siódmym niebie oraz jak po wyglądzie piersi poznać, że kobieta miała orgazm. Erotyczny masaż stóp - jak rozbudzić partnera, masując jego stopy? Erotyczny masaż stóp - jak rozbudzić partnera, masując jego stopy? Stopa jest wciąż niedocenianym elementem ars amandi, przynajmniej w zachodniej kulturze. Bo mistrzowie wschodniej sztuki miłosnej doskonale wiedzieli, że stymulacja tej części ciała może sprawiać wielką przyjemność obojgu partnerom. Warto więc poświęcić stopom więcej uwagi w sypialni.

Zobacz też

PORADY DLA INŻYNIERA: UPRAWNIENIA BUDOWLANE. Czy wiesz, w jaki sposób inżynier zdobywa uprawnienia do samodzielnej pracy na budowie? PORADY DLA INŻYNIERA: UPRAWNIENIA BUDOWLANE. Czy wiesz, w jaki sposób inżynier zdobywa uprawnienia do samodzielnej pracy na budowie? Uprawnienia są potrzebne do sprawowania samodzielnych funkcji technicznych w budownictwie, krócej nazywane uprawnieniami budowlanymi od 2003 roku nadaje Polska Izba Inżynierów Budownictwa (PIIB). Żeby je zdobyć trzeba zdać przed komisją dwustopniowy egzamin i wykazać się minimum dwuletnią praktyką zawodową. HAL-CASH: jak przelać pieniądze do bankomatu? Jak wypłacić gotówkę bez użycia karty? HAL-CASH: jak przelać pieniądze do bankomatu? Jak wypłacić gotówkę bez użycia karty? Chcesz przesłać pieniądze osobie bez konta bankowego, a nie możesz czekać na realizację przekazu pocztowego? Nowa usługa hal-cash umożliwi ci przelew pieniędzy do bankomatu. Odbiór nastąpi bez użycia karty płatniczej. Tanio, szybko i bezpiecznie. PORADY PRAWNE: INTERCYZA. Czy intercyza może ochronić cię przed dziedziczeniem długów firmowych? PORADY PRAWNE: INTERCYZA. Czy intercyza może ochronić cię przed dziedziczeniem długów firmowych? Za zobowiązania przedsiębiorcy, który zaciągnął długi na rzecz firmy, odpowiada zazwyczaj jego małżonek. Zakres odpowiedzialności zależy od faktu, czy przedsiębiorca zaciągnął dług za zgodą małżonka, czy też na własną rękę. Zobacz, czy intercyza uchroni cię przed odziedziczeniem długów firmowych. Czy można odrzucić spadek, by nie dziedziczyć DŁUGÓW FIRMY? Czy można odrzucić spadek, by nie dziedziczyć DŁUGÓW FIRMY? Gdy dostaniesz w spadku firmę z długami, możesz odrzucić spadek lub przyjąć na siebie tylko część odpowiedzialności. Mówimy, jak zgodnie z prawem odrzucić spadek i na czym polega przyjęcie spadku z dobrodziejstwem inwentarza.

Zobacz koniecznie

Przeczytaj też

Nie przegap!