Jak się całować z języczkiem?

Pocałunek dla wielu osób świadczy o prawdziwej miłości. Nie wszyscy jednak jesteśmy doskonałymi kochankami i zawsze warto się w tej materii podszkolić, zwłaszcza jeśli chodzi o pocałunek z języczkiem zwany francuskim pocałunkiem. Jeśli zrobisz to niedelikatnie, możesz zniechęcić do siebie chłopaka lub dziewczynę.

Zanim zaczniemy pocałunek z języczkiem, zwłaszcza ten pierwszy, musimy pamiętać, aby być delikatnym. Najpierw trzeba zacząć od delikatnych cmoków w szyję czy w policzek i później w usta. Potem można rozchylić partnerowi/partnerce językiem lekko usta. Wasze języki na początku powinny dotykać się jedynie koniuszkami. Potem można dotykać jego/jej warg, zębów czy gładzić język swoim. Należy przy tym pamiętać, że to nie zapasy.

Szybkie świdrowanie może być zbyt nachalne. Zwłaszcza kobiety są na takie zachowanie uczulone i nie wszystkim się to podoba. To partnerzy podczas wspólnej zabawy decydują o szybkości i natężeniu pocałunków. Dzięki temu wiadomo, czy pocałunek z języczkiem prowadzi do zbliżenia, czy jest zwykłym okazaniem miłości i bliskości.

Tagi: fokus tv,

Redakcja 03/09/2012

Zobacz też

Neil Armstrong: okoliczności jego lotu na Księżyc Neil Armstrong: okoliczności jego lotu na Księżyc Prezydent USA John Kennedy w 1961 roku oficjalnie zapowiedział, że Amerykanie wylądują na Księżycu przed upływem dekady. Potrzebna była jedynie rakieta o takiej mocy, aby doleciała do Księżyca. Również statek kosmiczny musiał być na tyle wytrzymały, aby odbyć gwiezdną podróż tu i z powrotem. Jak doszło do pierwszego lądowania na Księżycu? Zbuduj sobie chatę, odc. 3 – Aż pod chmury. Opis odcinka Zbuduj sobie chatę, odc. 3 – Aż pod chmury. Opis odcinka Tym razem ekipa cieśli pod wodzą Nate'a Heima udaje się do miejscowości Brian Head w stanie Utah. Mają tam zbudować dom z bali będący marzeniem doktora Darina Brimhalla, jego żony i pięciorga dzieci. Dom ma być masywny, wielopoziomowy i nadający się do życia dla tak licznej rodziny. Czy uda się spełnić te wymagania? Droga do Santiago de Compostela: film dokumentalny o pielgrzymach z Camino Droga do Santiago de Compostela: film dokumentalny o pielgrzymach z Camino Dokument przedstawia historie sześciu osób wędrujących Drogą Świętego Jakuba (Camino de Santiago), prowadzącą do katedry w Santiago de Compostela w Galicji w północno-zachodniej Hiszpanii. Od 1200 lat ludzie wyruszają na pielgrzymkę, aby dotrzeć do grobu św. Jakuba Starszego – jednego z dwunastu Apostołów. Drogę tę dwukrotnie przebył również papież Jan Paweł II. Tropem białego renifera. Fascynujący film dokumentalny o koczownikach z Mongolii. WIDEO Tropem białego renifera. Fascynujący film dokumentalny o koczownikach z Mongolii. WIDEO Na ośnieżonych połaciach północnej Mongolii żyje jedno z ostatnich mongolskich plemion koczowniczych - Dukha. Jego członkowie zajmują się hodowlą reniferów, dzięki którym mogą przetrwać na nieprzyjaznych i odległych ziemiach. Fotograf i podróżnik Hamid Sardar towarzyszył z kamerą jednej z rodzin – tak powstał malowniczy i obfitujący w piękne zdjęcia dokument.

Obejrzyj też

Zobacz koniecznie

Przeczytaj też

Nie przegap!