Jak się całować z języczkiem?

Pocałunek dla wielu osób świadczy o prawdziwej miłości. Nie wszyscy jednak jesteśmy doskonałymi kochankami i zawsze warto się w tej materii podszkolić, zwłaszcza jeśli chodzi o pocałunek z języczkiem zwany francuskim pocałunkiem. Jeśli zrobisz to niedelikatnie, możesz zniechęcić do siebie chłopaka lub dziewczynę.

Zanim zaczniemy pocałunek z języczkiem, zwłaszcza ten pierwszy, musimy pamiętać, aby być delikatnym. Najpierw trzeba zacząć od delikatnych cmoków w szyję czy w policzek i później w usta. Potem można rozchylić partnerowi/partnerce językiem lekko usta. Wasze języki na początku powinny dotykać się jedynie koniuszkami. Potem można dotykać jego/jej warg, zębów czy gładzić język swoim. Należy przy tym pamiętać, że to nie zapasy.

Szybkie świdrowanie może być zbyt nachalne. Zwłaszcza kobiety są na takie zachowanie uczulone i nie wszystkim się to podoba. To partnerzy podczas wspólnej zabawy decydują o szybkości i natężeniu pocałunków. Dzięki temu wiadomo, czy pocałunek z języczkiem prowadzi do zbliżenia, czy jest zwykłym okazaniem miłości i bliskości.

Tagi: fokus tv,

Redakcja 01/05/2016

Zobacz też

Ludzkie oblicze planety, odc. 5. Góry – wśród urwisk i skał Ludzkie oblicze planety, odc. 5. Góry – wśród urwisk i skał Na dużych wysokościach nad poziomem morza, na wszystkich kontynentach świata żyją tysiące ludzi, radząc sobie w trudnych górskich warunkach. Jedni schronili się tam przed konfliktami, toczącymi się w ich krajach, inni zawędrowali w góry w poszukiwaniu rzadko spotykanych surowców naturalnych. Andrzej Rybiński - kim jest? [KARIERA, RODZINA] Andrzej Rybiński - kim jest? [KARIERA, RODZINA] Niezwykły człowiek, charyzmatyczna osobowość, wielkie serce i nieposkromiona pasja - Andrzeja Rybińskiego można by długo opisywać, a i tak daleko by nam było do uchwycenia jego fenomenu. Muzyka jest całym jego życiem, wszędzie dokoła ją słyszy, a im starszy się robi, tym bardziej żałuje tych wszystkich projektów, których nie udało mu się zrealizować. Teorie spiskowe, odc. 8. Eksperymenty CIA – tajne testy z użyciem LSD i innych substancji psychotropowych Teorie spiskowe, odc. 8. Eksperymenty CIA – tajne testy z użyciem LSD i innych substancji psychotropowych Pewnego listopadowego dnia 1953 roku z okna hotelowego w Nowym Jorku wypadł amerykański naukowiec Frank Olson. W tym samym czasie CIA prowadziła tajne testy z użyciem LSD i innych substancji psychotropowych. Czy Olson był ofiarą tych eksperymentów? Jak się przygotować do sezonu narciarskiego? Jak się przygotować do sezonu narciarskiego? Do sezonu narciarskiego już niedaleko. W białym szaleństwie na stokach nie trudno o kontuzje. Eksperci głoszą, że do wyjazdu na narty należy się odpowiednio przygotować, ćwicząc, a ćwiczenia należy rozpocząć najpóźniej miesiąc przed wyjazdem na narty. To już więc ostatni moment!

Obejrzyj też

Zobacz koniecznie

Przeczytaj też

Nie przegap!