Jak rozpoznać, że PODOBASZ SIĘ CHŁOPAKOWI?

Wydaje ci się, że zawróciłaś komuś w głowie? A może tak bardzo chcesz wzbudzić jego zainteresowanie, że nie potrafisz obiektywnie ocenić sytuacji? Jakie sygnały wysyła chłopak, gdy podoba mu się dziewczyna? Mówimy, jak rozpoznać, że podobasz się chłopakowi.

Jak sprawdzić, czy podobasz się chłopakowi? Najprościej spytać go osobiście. To najlepsza metoda na poznanie prawdy, jednak nie wszystkich stać na taką odwagę. Na szczęście mężczyźni potrafią być przewidywalni. Zanim sami przyznają się do skrywanych uczuć, wysyłają kobiecie sygnały. Cała sztuka polega na ich odpowiedniej interpretacji. O jakich znakach mowa? Mówimy, jak rozpoznać, że podobasz się chłopakowi.

Zapatrzony

Nie bez kozery mówi się, że oczy są zwierciadłem duszy człowieka. Mężczyźni z definicji mają problemy z okazywaniem uczuć, jednak trudno powstrzymać im wzrok od swojej sympatii. Jeśli mężczyzna na dobre zadużył się w kobiecie, będzie wodził za nią oczami bez przerwy. Jeśli nie grzeszy śmiałością, będzie spoglądał na nią jedynie ukradkiem i unikał kontaktu wzrokowego. Grunt to obserwować jego zachowanie. A gdy wasze oczy już się spotkają, poślij mu subtelny uśmiech. 

Komplemenciarz

To oczywiste, że chcemy wywrzeć na swojej sympatii dobre wrażenie. Sporo wiedzy na ten temat mają mężczyźni, którzy bez najmniejszego wahania prawią kobiecie komplementy. Jeśli więc chłopak w kółko powtarza ci, „że masz ładną sukienkę", „piękne oczy", „dobrze wyglądasz w tych włosach", „do twarzy ci w tym kolorze" - coś musi być na rzeczy.

Zawsze pomocny

Nasz adorator stara się zrobić na tobie dobre wrażenie nie tylko poprzez swój wygląd i prawione komplementy. Przede wszystkim chce ci pokazać, że zawsze możesz na niego liczyć. Z tego powodu często do ciebie wydzwania, pisze smsy, w których oferuje pomoc, a na koniec każdej rozmowy zapewnia, że dokończycie temat przy następnej okazji. W końcu liczy, że taka na pewno się trafi. 

Uśmiechnięty

Zauroczonego mężczyznę zdradza jeszcze jedno: uśmiech. Mężczyzna, któremu zawróciła w głowie dziewczyna nie potrafi zapanować nad mimiką swojej twarzy, zwłaszcza ust. Na widok sympatii one same układają się w uśmiech. Jeśli od posyłania słodkich uśmiechów nie powstrzymuje go nawet tłum kolegów z pracy lub obcy ludzie na ulicy, to oznacza jedno - jest twój!

Tagi: fokus tv,

Redakcja 15/05/2012

Zobacz też

Święta oczami Polek na emigracji. Jak obchodzi się Boże Narodzenie w Anglii, Szwecji i Australii?  Święta oczami Polek na emigracji. Jak obchodzi się Boże Narodzenie w Anglii, Szwecji i Australii? Jak obchodzi się święta w Anglii, Szwecji czy Australii? Trzy Polki, które na stałe wyjechały z kraju aby zamieszkać na trzech różnych krańcach świata. Zapytaliśmy, co zaskoczyło je w obchodzeniu świąt Bożego Narodzenia w ich nowym miejscu zamieszkania, jakie były ich pierwsze święta na obczyźnie oraz czym tamtejsze tradycje różnią się od polskich. Jaka kara grozi za nieuzasadnione użycie świateł przeciwmgielnych? Jaka kara grozi za nieuzasadnione użycie świateł przeciwmgielnych? Światła przeciwmgielne to jednocześnie ogromna pomoc, ale i zmora kierowców. Jak ich używać, by wzajemnie sobie nie szkodzić? Co nam grozi za niewłaściwe użycie świateł przeciwmgielnych? ŚWIATŁA PRZECIWMGIELNE. Kiedy włączyć światła przeciwmgielne? Co kodeks drogowy mówi o włączaniu świateł przeciwmgielnych? ŚWIATŁA PRZECIWMGIELNE. Kiedy włączyć światła przeciwmgielne? Co kodeks drogowy mówi o włączaniu świateł przeciwmgielnych? Światła przeciwmgielne powinny być używane zgodnie ze swoją nazwą. Kodeks drogowy dość precyzyjnie określa w jakich warunkach można korzystać z przednich i tylnych świateł przeciwmgielnych. Bez przeróbek nie mogą być one stosowane jako światła do jazdy dziennej. Warto też pamiętać, że jazda na halogenach w nieuzasadnionych sytuacjach może skutkować mandatem. Kiedy można włączyć światła przeciwmgielne? Kim jest Irena Eris? Jakie sukcesy odniosła? Kim jest Irena Eris? Jakie sukcesy odniosła? Właścicielka jednej z największych polskich firm kosmetycznych, Dr Irena Eris, już prawie 30 lat ciężko pracuje na rozwój firmy i...majątku! Dowiedz się, jakie wykształcenie ma Irena Eris i czy w ferworze obowiązków znalazła czas dla rodziny.

Zobacz koniecznie

Przeczytaj też

Nie przegap!