Jak rozbudzić w niej namiętność? Jak skłonić partnerkę do pozbycia się zahamowań w łóżku?

Podobno nie ma kobiet oziębłych, bo te uznawane za takie są po prostu nie rozbudzone. Jesli więc uważasz, że twoja partnerka nie wykazuje się aktywnością w łóżku, to postaw sobie wyzwanie i zajmij się nia tak, żeby nabrała ochoty. A to wcale nie jest trudne i na pewno dasz radę.

Jak rozbudzić w niej ochotę na seks?

Oziębłość u kobiet w gruncie rzeczy zdarza się niezwykle rzadko i wówczas wynika z przyczyn fizjologicznych. Zazwyczaj zahamowania seksualne to efekt pewnych nawyków, wychowania, braku rozbudzenia (czy też nieprawidłowego rozbudzenia, bo i tak może się zdarzyć). Umiejętny, delikatny partner z pewnością poradzi sobie w takiej sytuacji. Bo prostymi sztuczkami można sprawić, żeby kobieta nabrała ochoty na seks i stała się namietną kochanką.

Po pierwsze, nie zpominaj o grze wstępnej. Tzw. oziębłe kobiety pragną, aby je głaskać, masować, całować. Zacznij od głowy, całuj po włosach, rzęsach (to bardzo podniecająca pieszczota), muskaj wargami uszy, kark. Najpierw pieść ją przez ubranie, chyba że sama da znak, że chciałaby być rozebrana. Wtedy powoli, delikatnie zdejmuj z niej poszczególne części ubrania (nie zrywaj ich gwałtownie!).

Jeśli będziesz chciał posunąć się dalej, ale zauważysz, że ona jeszcze nie jest gotowa, wróć do początkowych pieszczot. I niech cię to nie zraża, nastepnym razem na pewno pójdzie lepiej.

Jeśli nie zauważysz oporu, zabaw się w poszukiwacza skarbów i czubkami palców szukaj tych miejsc, na dotyk których ona zareaguje jękiem rozkoszy. Na nich zatrzymaj się na dłużej.

I na takich pieszczotach zakończ. W ten sposób o wiele bardziej ją rozbudzisz niż gdybyś posunął się dalej. Na bardziej wyraziste pieszczoty pozwól sobie następnym razem.

Tagi: fokus tv,

Redakcja 02/07/2012

Zobacz też

Kto może zostać członkiem PZPN? Jak wybierane są władze związku? Kto może zostać członkiem PZPN? Jak wybierane są władze związku? Nie tylko sama piłka nożna budzi w Polsce duże emocje. Być może nawet większe wzbudza Polski Związek Piłki Nożnej, jego władze i prezes Grzegorz Lato, były sekretarz PZPN Zdzisław Kręcina. Kto może zostać członkiem PZPN i czym różni się członek od działacza PZPN? A jak wybierany jest prezes? Czy wręczanie łapówki jest karalne? Mówimy, jakie są sposoby uniknięcia kary za korupcję Czy wręczanie łapówki jest karalne? Mówimy, jakie są sposoby uniknięcia kary za korupcję Proponowanie i wręczanie łapówki jest karalne. Jednak jeżeli sprawca lub osoba zamieszana zgłosi się do organów ścigania zanim przestępstwo wyjdzie na jaw, może liczyć na uniknięcie kary. Czy w każdym wypadku? Czy PZPN może zmienić się na lepsze? O co chodzi w sprawie AFERA W PZPN? Kim jest Grażyna Szapołowska? Aktorka, matka, babcia, celebrytka, buntowniczka? Kim jest Grażyna Szapołowska? Aktorka, matka, babcia, celebrytka, buntowniczka? Była celebrytką jeszcze w czasach komuny. Grażyna Szapołowska, aktorka, która podała Teatr Narodowy do sądu. Zagrała m.in. w "Panu Tadeuszu", "Krótkim filmie o miłości". Była jurorką programu rozrywkowego TVP 2 "Bitwa na głosy". Grażyna Szapołowska kontra Teatr Narodowy; procesuje się z szefem teautru Janem Englertem.  Czy budowa wiaty garażowej wymaga zgody urzędu? Czy budowa wiaty garażowej wymaga zgody urzędu? Wiata, pod którą można zaparkować samochód, jest rozwiązaniem równie popularnym co garaż wbudowany w bryłę domu albo wolno stojący. Większość osób budujących dom jednorodzinny chce mieć i garaż, i wiatę. Wiata wybudowana bez zgody urzędu zostanie uznana za samowolę budowlaną.

Zobacz koniecznie

Przeczytaj też

Nie przegap!