Jak rozbudzić w niej namiętność? Jak skłonić partnerkę do pozbycia się zahamowań w łóżku?

Podobno nie ma kobiet oziębłych, bo te uznawane za takie są po prostu nie rozbudzone. Jesli więc uważasz, że twoja partnerka nie wykazuje się aktywnością w łóżku, to postaw sobie wyzwanie i zajmij się nia tak, żeby nabrała ochoty. A to wcale nie jest trudne i na pewno dasz radę.

Jak rozbudzić w niej ochotę na seks?

Oziębłość u kobiet w gruncie rzeczy zdarza się niezwykle rzadko i wówczas wynika z przyczyn fizjologicznych. Zazwyczaj zahamowania seksualne to efekt pewnych nawyków, wychowania, braku rozbudzenia (czy też nieprawidłowego rozbudzenia, bo i tak może się zdarzyć). Umiejętny, delikatny partner z pewnością poradzi sobie w takiej sytuacji. Bo prostymi sztuczkami można sprawić, żeby kobieta nabrała ochoty na seks i stała się namietną kochanką.

Po pierwsze, nie zpominaj o grze wstępnej. Tzw. oziębłe kobiety pragną, aby je głaskać, masować, całować. Zacznij od głowy, całuj po włosach, rzęsach (to bardzo podniecająca pieszczota), muskaj wargami uszy, kark. Najpierw pieść ją przez ubranie, chyba że sama da znak, że chciałaby być rozebrana. Wtedy powoli, delikatnie zdejmuj z niej poszczególne części ubrania (nie zrywaj ich gwałtownie!).

Jeśli będziesz chciał posunąć się dalej, ale zauważysz, że ona jeszcze nie jest gotowa, wróć do początkowych pieszczot. I niech cię to nie zraża, nastepnym razem na pewno pójdzie lepiej.

Jeśli nie zauważysz oporu, zabaw się w poszukiwacza skarbów i czubkami palców szukaj tych miejsc, na dotyk których ona zareaguje jękiem rozkoszy. Na nich zatrzymaj się na dłużej.

I na takich pieszczotach zakończ. W ten sposób o wiele bardziej ją rozbudzisz niż gdybyś posunął się dalej. Na bardziej wyraziste pieszczoty pozwól sobie następnym razem.

Tagi: fokus tv,

Redakcja 01/05/2016

Obejrzyj też

Zobacz koniecznie

Przeczytaj też

Nie przegap!