Jak poznać, że żona zdradza? Jakie zachowanie może świadczyć, że kobieta spotyka się z innym?

Dla wszystkich chorobliwie zazdrosnych mężów mamy dobrą wiadomość. Polki zdradzają rzadziej niż ich partnerzy. Jeśli jednak nadal masz wrażenie, że małżonka przyprawia ci rogi, sprawdź jakie są symptomy zdrady u kobiet.

Według badań seksuologa prof. Zbigniewa Izdebskiego 30% mężczyzna ma problemy z dochowaniem wierności, podczas gdy w przypadku kobiet jest to tylko 20%. Najwięcej zdrad jest w woj. zachodniopomorskim, a najmniej w wielkopolskim. Najczęściej zdradzają osoby w wieku 40-49 lat.

Prof. Izdebski podpowiada, żeby zwracać uwagę na każde nietypowe zachowanie partnera, bo może ono świadczyć o jego zdradzie. Bo choć zdradzającym może się wydawać, że są tacy sprytni, to można zaobserwować pewne sygnały zdrady.

  • Jeśli twoja partnerka ma nową fryzurę, szczególnie staranny makijaż, lub nagle zaczęła co tydzień zmieniać kolor paznokci to powinno wzbudzić twoją czujność. 

  • Jeśli jednocześnie zaczęła ubierać się odważniej i bardziej kolorowo, a przy tym okazało się, że uwielbia mini i głębokie dekolty, mimo że zawsze twierdziła, że ich nie znosi - zachowaj czujność!

  •  Jesli dodatkowo od niedawno bardzo męczą ją prace domowe, to już znak, że coś może być na rzeczy.

  • Jeśli jednocześnie odkryjesz, że twoja partnerka, czeka aż zaśniesz i gdzieś dzwoni albo pisze smsy. To już bardzo podejrzane.

  •  Jeśli zauważysz również, że coraz częściej wieczorami boli ją głowa, to w zasadzie masz pewność, że nie jest ci wierna.

Tagi: fokus tv,

Redakcja 01/05/2016

Zobacz też

Obejrzyj też

Zobacz koniecznie

Przeczytaj też

Nie przegap!