JAK POZNAĆ, ŻE MU SIĘ PODOBAM? Czy podobasz się chłopakowi?

Jest wiele oznak, że Ty mu się podobasz. I co z tym zrobisz? Po czym poznać, że mu się podobasz? Jak poznać, że mu się nie podobasz?

Jak rozpoznać, że podobasz się chłopakowi? Sprawdź, czy mu się podobasz?

Podobasz mu się:

  • jeśli tylko okazujesz swoje zainteresowanie. Tym wzbudzasz jego zainteresowanie. Nic tak nie uwodzi mężczyzn jak okazywanie zainteresowania przez kobietę.

  • jeśli przyłazi wciąż pod pozorem ważnych spraw służbowych albo innych. Nie musiałby z Tobą rozmawiać, mógłby wysłać e-mail, a nie robi tego.

  • jeśli wodzi za Tobą wzrokiem. Łapiesz jego spojrzenie, często ukradkowe albo niby przypadkiem.

  • jeśli chodzi tam gdzie ty jeść albo robić herbatkę w pracy kiedy jesteś w kuchni.

  • jeśli jego źrenice powiększają się, jak na Ciebie spojrzy. To ponoć kwestia fizjologii.

  • gdy peszy się na Twój widok, rozmowa mu nie idzie, nie wie co powiedzieć, zachowuje się jak upośledzony.

  • gdy zaczyna się wygłupiać, błaznować, małpować czyli robić wszystko, by Tobie zaimponować.

  • jeśli przysyła e-mail towarzyski i chce tą drogą napisać to, czego nie powiedział, bo jest zbyt nieśmiały.

Podobasz mu się i co dalej? Kolejny punkt to jak ośmielić nieśmiałego faceta. Może się to okazać o wiele trudniejsze, jeśli nie beznadziejne...

Tagi: fokus tv,

Redakcja 22/05/2013

Zobacz też

Trzeci sezon „Sali operacyjnej”. Co nowego w serialu? Trzeci sezon „Sali operacyjnej”. Co nowego w serialu? W trzecim sezonie „Sali operacyjnej” poznamy wstrząsające historie pacjentów polskich szpitali. Jedni próbują pokonać chorobę, inni – skutki uboczne długotrwałego leczenia. Wśród bohaterów serialu dokumentalnego spotkamy i osoby od lat walczące z różnymi schorzeniami, i młodych, dbających o zdrowie ludzi, u których przez przypadek wykryto groźną chorobę. Niektórzy wreszcie przeszli długą drogę, aby w końcu znaleźć lekarzy, którzy zdołają ich właściwie zdiagnozować i pomogą wygrać walkę o zdrowie lub batalię o życie. Tani prezent na Dzień Mężczyzn. Co wybrać? Tani prezent na Dzień Mężczyzn. Co wybrać? Tani prezent na Dzień Mężczyzn, który sprawi obdarowanemu radość, to wyzwanie. Co kupić bliskim sercu panom z okazji ich święta? Na jaki prezent last minute warto się zdecydować? Mamy sprawdzone pomysły! Himalaje - kryjówka zwierząt Himalaje - kryjówka zwierząt Himalaje - kryjówka zwierząt to serial przyrodniczy, którego narratorem jest niezrównany Sir David Attenborough. Z nim podejrzeć można będzie życie niezwykłych zwierząt, dla których domem są najwyższe góry świata. Dach świata obfituje w mało znane gatunki zwierząt, warto więc je poznać ogladając ten serial Szybcy i martwi: western z gwiazdorską obsadą Szybcy i martwi: western z gwiazdorską obsadą Co się dzieje, gdy na Dzikim Zachodzie, w miasteczku Redemption, rządzonym przez psychopatycznego Johna Heroda (nomen omen) pojawia się żądna zemsty piękna kobieta? Czy sieć jej intryg sprawi, że psychopata w końcu zginie?

Zobacz koniecznie

Przeczytaj też

Nie przegap!