Jak poderwać mężczyznę?

Każda z pań wie, że sztuka uwodzenia wcale nie jest taka prosta. Wiele z kobiet nie ma pojęcia, jak zwrócić uwagę mężczyzny, ale każda z pewnością chciałaby powalić go na kolana. Jak poderwać mężczyznę? Przeczytaj nasz poradnik podrywania.

Udany podryw - krok po kroku

Wiele kobiet zastanawia się, jak zwrócić na siebie uwagę mężczyzny, który wpadł jej w oko. Choć większość pań jest świadoma swojej atrakcyjności, tylko nieliczne potrafią ją skutecznie wyeksponować. Podążajac za naszymi wskazówkami umiejętnie opanujesz sztukę uwodzenia. Mówimy, jak poderwać mężczyznę.

Krok pierwszy - siła spojrzenia

Wszystko zaczyna się w oczach. Aby interesujacy cię mężczyzna zwrócił na ciebie uwagę, musisz wodzić za nim wzrokiem. Gdy wasze spojrzenia się spotkają, zatop wzrok głębko w jego oczach, spuść wzrok i po chwili ponownie rzuć mu spojrzenie. Aby mężczyzna zaczął się tobą interesować, trzykrtonie powtórz czynność. Jeśli zauważysz, że to mężczyzna wodzi za tobą wzrokiem, zanim odpowiesz swoim spojrzeniem odczekaj kilka minut. W ten sposób okażesz pewne wycofanie, ale też tajemniczość. Mężczyźni to uwielbiają.

Krok drugi - mowa ciała

Sztuka uwodzenia rządzi się swoimi prawami. Podobno, aż 90% udanego podrywu zależy od mowy ciała! Mężczyźni to wyjątkowo wrażliwa płeć na bodźce wizualne. O wiele łatwiej przemówić do nich mową ciała aniżeli słowami. Każdy subtelny gest wysłany przez kobietę sygnalizuje zainteresowanie mężczyzną. Nawijanie włosów na palec, krzyżowanie nóg, przegryzanie warg, zwilżanie ust językiem, celowe trzpotanie rzęsami - w ten sposób flirtuj z mężczyzną!

Krok trzeci - moc zapachu

Skuteczną metodą odziaływania na płeć przeciwna jest zapach. Przed każdym kontakem z interesujacym cię  mężczyzną rozpyl w powietrzu perfumy a następnie przejdź przez opadajacą mgiełkę. Pewne elementy ciała kobiety są szczególnie podatne na zapach perfum, są to: uszy, dekolt, nadgarstki, zgięcia stawów kolanowych i łokciowych. Najelepiej sprawdzają się perfumy o słodkim zapachu. 

Krok czwarty - potęga dotyku

Nic tak nie rozbudza wyobraźni jak dotyk. Rozmawiajac z mężczyzną nie zapomnij mimochodem musnąć jego dłoni, ramienia. Jeśli go komplementujesz lub rozmawiacie o jego fryzurze, deliaktnie muśnij jego włosy.Te małe gesty to sygnał, że jesteś otawrta na coś więcej niż tylko przyjacielską rozmowę.

Krok piąty - mowa ubrania

W każdych sytuacjach na opinię w znacznym stopniu rzutuje ubiór. W sztuce podrywania jest to czołowy element. Wbrew pozorom, w podrywaniu nie chodzi o wyzywajacy ubiór. Im mniej zakryjesz, tym bardziej rozbudzisz jego wyobraźnię. Nie musisz też wyglądać jakbyś wyszła prosto od kosmetyczki i fryzjera. Mężczyźni lubią w kobietach naturalność, dlatego mocny makijaż to zły doradca. Nawet w spranych dżinsach i wymiętolonej koszulce kobieta może wyglądać seksownie. W sztuce udowdzenia chodzi przede wszystkim o eksponowanie swojej kobiecości. Aby to osiągnąć, musisz być pewna siebie. Podkreśl atuty swojej sylwetki, a zatuszuj wady. 

Jeśli będziesz postępować według naszych rad na pewno zawrócisz w głowie niejednego meżczyzny!

Tagi: fokus tv,

Redakcja 01/05/2016

Obejrzyj też

Zobacz koniecznie

Przeczytaj też

Nie przegap!