Jak napisać list miłosny? KROK PO KROKU

Walentynki to okazja do miłosnych wyznań również w formie listu. Jeśli nie masz odwagi powiedzieć o swoich uczuciach osobiście lub pragniesz wyrazić wiele emocji i odczuć ubranych w piękne słowa, podaruj ukochanej osobie list miłosny. Mówimy, jak krok po kroku napisać list miłosny i stworzyć oryginalny prezent na walentynki.

Listy miłosne mogą przybierać różną formę. Czasem jest to wyznanie uczuć, innym razem opis waszego związku i podziękowanie za wspólnie spędzone chwile. Sztuka pisania listów miłosnych odchodzi w zapomnienie w epoce internetu, dlatego z okazji walentynek warto porwać się na szalony gest i napisać partnerowi list miłosny.

Jak napisać list miłosny?

  1. Wybierz odpowiednią papeterię, w zależności od potrzeb - elegancką, klasyczną lub ekstrawagancką.
  2. List miłosny zacznij od skierowania się do adresata "Kochana Marto", "Drogi Marku" lub po prost tak, jak nazywasz partnera.
  3. We wstępie możesz opisać uczucia towarzyszące pisaniu listu lub Twoje refleksje na temat niespodzianki, jaką właśnie szykujesz ukochanej osobie.
  4. W rozwinięciu listu miłosnego opisz swoje uczucia. Możesz dotknąć każdego tematu, o jakim czasem wstyd ci mówić.
  5. Zakończ list miłosny gorącym wyznaniem lub zapowiedzią wspólnie spędzonego wieczoru. Jeśli chcesz stworzyć bardziej tajemniczy klimat, podpisz się pseudonimem.

>>> Więcej pomysłów na walentynki [KLIKNIJ!]

Pamiętaj, że współczesny list miłosny nie ma narzuconej formy. Ważny jest ładunek emocjonalny, jaki włożysz w jego przygotowanie. Każdy element się liczy - ukochanemu lub partnerce wpadnie w oko nawet serduszko naszkicowane obok słów "Kocham Cię". Do koperty możesz włożyć płatki kwiatów lub spryskać ją perfumami.

Tagi: fokus tv,

Redakcja 01/05/2016

Obejrzyj też

Zobacz koniecznie

Przeczytaj też

Nie przegap!