Jak dojechać do Łeby - samochodem, autobusem i pociągiem?

Planujesz wakacje nad morzem? Łeba to idealne miejsce na urlop z dziećmi lub wypad z przyjaciółmi. Piaszczyste plaże i specyficzny klimat nadmorskiej miejscowości przyciągają co roku tłumy turystów. Dowiedz się, jak dojechać do Łeby!

Łeba, jedna z napopularniejszych nadmorskich miejscowości, otoczona z trzech stron wodą i piaszczystymi plażami. Nadmorska miejscowość zlokalizowana jest pomiedzy Bałtykiem, a jeziorem Łebsko i jeziorem Sarbsko. Wyjątkową atrakcją Łeby są wydmy ruchome, które wchodzą w skład Słowińskiego Parku Narodowego.

W Łebie każdy znajdzie coś dla siebie! Park Dinozaurów, park linowy, wystawy motyli i konne przejażdżki brzegiem morza przyciągają co roku tysiące turystów.

Jak dojechać do Łeby?

Do Łeby można dojechać autobusem, pociągiem i samochodem. Aby dostać się do Łeby pociągiem lub autobusem, należy najpierw dojechać do miasta Lębork, gdzie znajduje się dworzec kolejowy i autobusowy. Z Lęborka do Łeby (ok. 3okm) co kilkanaście minut kursują prywatne autokary oraz autobusy PKS. Do Łeby dojedziemy również pociągiem dzięki letnim połączeniom PKP. Bez problemu do Łeby dojedziemy pociągiem z Warszawy, Poznania, Gdańska, Słupska, czy Lęborka.

Aktualny rozkład pociągów, autobusów i autokarów:

- www.przewozy.ifo.pl

- www.pks.slupsk.pl

- www.rozklad-pkp.pl


Wyświetl większą mapę

Tagi: fokus tv,

Redakcja 03/07/2013

Zobacz też

Jak otrzymać TAŃSZĄ POŻYCZKĘ w banku, łącząc różne produkty bankowe: ROR, ubezpieczenie, kartę kredytową? Jak otrzymać TAŃSZĄ POŻYCZKĘ w banku, łącząc różne produkty bankowe: ROR, ubezpieczenie, kartę kredytową? Zbliża się okres wzmożonych wydatków. Koniec roku szkolnego, początek wakacji – można by mnożyć okoliczności, które spowodują, że dziura w domowym budżecie może w tym okresie być jeszcze większa, a nade wszystko bardziej dolegliwa niż kiedy indziej. Jakie są sposoby, aby bankowa pożyczka była tańsza? Zakup pakietowy! Na czym polega cross-sell i czy to się może opłacać? Sprawdź! Jakie buty na Twój szlak? Poradnik outdoorowy - buty turystyczne. Jakie buty na Twój szlak? Poradnik outdoorowy - buty turystyczne. Piesze wycieczki po górach, które zwykle odbywamy z ważącym kilka kilogramów plecakiem, to duże obciążenie dla naszych stóp. W trudnym terenie potrzebują one dobrej ochrony. Dlatego kupując buty turystyczne, nie można zdać się na przypadek, lecz dokonać właściwego wyboru. Jak wybrać właściwe buty? Jaki SPRZĘT TURYSTYCZNY KUPIĆ? Jaki plecak, namiot, śpiwór będzie najlepszy? Jaki SPRZĘT TURYSTYCZNY KUPIĆ? Jaki plecak, namiot, śpiwór będzie najlepszy? Sprzęt turystyczny, taki jak plecak, namiot czy śpiwór, powinien być kupowany z namysłem i bez pośpiechu. Bardzo łatwo jest przepłacić, a jednocześnie na trzytygodniowy biwak lepiej nie kupować sprzętu w supermarkecie, bo po kilku nocach konieczna może okazać się jego naprawa lub nawet wymiana. Na jakich lokatach warto oszczędzać? RANKING lokat bankowych Na jakich lokatach warto oszczędzać? RANKING lokat bankowych Polacy bardzo lubią oszczędzać, korzystając z lokat bankowych. Za ich pośrednictwem chcą nawet odkładać pieniądze na… emeryturę. Zobaczmy zatem, na co mogą liczyć osoby, które nie chcą trzymać pieniędzy w materacu, a powierzyć je bankowi „na procent”.

Zobacz koniecznie

Przeczytaj też

Nie przegap!