Jak dojechać do Łeby - samochodem, autobusem i pociągiem?

Planujesz wakacje nad morzem? Łeba to idealne miejsce na urlop z dziećmi lub wypad z przyjaciółmi. Piaszczyste plaże i specyficzny klimat nadmorskiej miejscowości przyciągają co roku tłumy turystów. Dowiedz się, jak dojechać do Łeby!

Łeba, jedna z napopularniejszych nadmorskich miejscowości, otoczona z trzech stron wodą i piaszczystymi plażami. Nadmorska miejscowość zlokalizowana jest pomiedzy Bałtykiem, a jeziorem Łebsko i jeziorem Sarbsko. Wyjątkową atrakcją Łeby są wydmy ruchome, które wchodzą w skład Słowińskiego Parku Narodowego.

W Łebie każdy znajdzie coś dla siebie! Park Dinozaurów, park linowy, wystawy motyli i konne przejażdżki brzegiem morza przyciągają co roku tysiące turystów.

Jak dojechać do Łeby?

Do Łeby można dojechać autobusem, pociągiem i samochodem. Aby dostać się do Łeby pociągiem lub autobusem, należy najpierw dojechać do miasta Lębork, gdzie znajduje się dworzec kolejowy i autobusowy. Z Lęborka do Łeby (ok. 3okm) co kilkanaście minut kursują prywatne autokary oraz autobusy PKS. Do Łeby dojedziemy również pociągiem dzięki letnim połączeniom PKP. Bez problemu do Łeby dojedziemy pociągiem z Warszawy, Poznania, Gdańska, Słupska, czy Lęborka.

Aktualny rozkład pociągów, autobusów i autokarów:

- www.przewozy.ifo.pl

- www.pks.slupsk.pl

- www.rozklad-pkp.pl


Wyświetl większą mapę

Tagi: fokus tv,

Redakcja 01/05/2016

Obejrzyj też

Zobacz koniecznie

Przeczytaj też

Nie przegap!