JAK bez operacji POWIĘKSZYĆ penisa? Czy można wydłużyć penisa bez operacji?

Niewielu jest mężczyzn zadowoloych z rozmiarów swojego penisa. A niektórzy są tak bardzo niezadowoleni, że zastanawiają sie nad operacyjnym powiększeniem prącia. To jednak ostateczność, tym bardziej, że operacja nie zawsze kończy się sukcesem. Na szczęsie są metody nieoperacyjne. I skuteczne na powiększenie penisa.

Jedną z metod powiększenia penisa jest rozciąganie prącia. Na męski instrument nakłada się aparat, przypominający ten do rozciągania kończyn. To tzw. rozciągacz, działający z siła 500 - 1500 gramów. Urządzenie, zwane również extensorem, należy zakładać na ok. 6 godzin codziennie przez pół roku. Efekt widać właśnie po tym czasie, penis zyskuje na długości ok. 2 cm, i co ważne, nic nie traci ze swojej grubości. Aby jednak rezultat był zadowalający, extensor należy zakładać skrupulatnie, nie omijając ani jednego dnia, co nie jest łatwe. No, ale czego nie robi się dla poprawy męskości.

Nieco mniej skuteczną wydaje się pompka próżniowa, działająca na zasadzie podciśnienia. Zaś jeszcze mniej skuteczne są, dość często stosowane krążki, zakładane u nasady penisa.

Ostatnio modne są ćwiczenia, polegające na "dojeniu" penisa, czyli rozciąganiu go kciukiem i palcem wskazującym, co dzień, przez pół roku, przynajmniej przez 30 minut dziennie.

Niektórzy seksuolodzy zalecają, aby po prostu prowadzić aktywne życie seksualne, które co prawda penisa może nie powiększy, ale też i nie doprowadzi do jego skurczenia.

Redakcja 01/05/2016

Zobacz koniecznie

Przeczytaj też

Nie przegap!