JACEK CZERNIAK, poseł SLD - KIM JEST poseł SLD ze Świdnika. Zobacz SYLWETKĘ posła

Jacek Czerniak, poseł Sejmu VII kadencji. Wybrany z list Sojuszu Lewicy Demokratycznej, w okręgu wyborczym do Sejmu nr 6 (OKW Lublin). Politolog, samorządowiec i członek lokalnych struktur partii. W obecnej kadencji Sejmu RP bierze udział w pracach Komisji Zdrowia, jest też członkiem Komisji Samorządu Terytorialnego i Polityki Regionalnej. 

JACEK CZERNIAK jest posłem partii Sojusz Lewicy Demokratycznej

Wybrana: 09-10-2011 

Liczba głosów: 5 965

Staż parlamentarny: brak

Klub/koło: Klub Poselski Sojusz Lewicy Demokratycznej

Data i miejsce urodzenia: 31-08-1964Świdnik

Zawód: politolog

Sylwetka Jacka Czerniaka

Jacek Czerniak ukończył studia na Wydziale Politologii Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej. Członkiem Sojuszu Lewicy Demokratycznej jest od 1999 roku, przez cztery lata był przewodniczącym lokalnych struktur partii, później został sekretarzem, a w 2008 roku przewodniczącym wojewódzkiej SLD. Był radnym Lublina (przez jedną kadencję), dwukrotnie ubiegał się również o mandat w Parlamencie Europejskim - nie odniósł jednak sukcesów.

W obecnej kadencji Sejmu RP bierze udział w pracach Komisji Zdrowia, jest też członkiem Komisji Samorządu Terytorialnego i Polityki Regionalnej.

Poseł prowadzi bloga jacek-czerniak.blog.onet.pl i stronę internetową www.jacekczerniak.pl

Tagi: fokus tv,

Redakcja 09/12/2011

Zobacz też

SENNIK DLA KOBIET W CIĄŻY. O czym śnią kobiety w ciąży? Jak interpretować sny w ciąży? SENNIK DLA KOBIET W CIĄŻY. O czym śnią kobiety w ciąży? Jak interpretować sny w ciąży? Jednym z ważnych aspektów życia przyszłej mamy jest sen. Tyle, że ten szczególnie w ciąży bywa kapryśny - albo długo nie przychodzi albo nie chce odejść. Bywa i tak, że paniom w ciąży często śnią się te same obrazy, wydarzenia. O czym śnią przyszłe mamy? Jak interpretować sny w ciąży? Cezik, utalentowany muzyk, który nie boi się kpić z polskich celebrytów - kim jest? VIDEO Cezik, utalentowany muzyk, który nie boi się kpić z polskich celebrytów - kim jest? VIDEO CeZik, autor hitów Ona tańczy dla mnie, Forfiter blues, Krzysiu..., to internetowy prześmiewca o ogromnym talencie. W trzeciej edycji programu TVN X Factor pojawił się w domu jurora Czesława Mozila jako autorytet muzyczny, by oceniać młodych wokalistów. Dowiedz się więcej o CeZiku! ŚLUB ŻYDOWSKI. Jak przebiega ceremonia ślubna w judaizmie? Jak wygląda ślub w judaizmie? ŚLUB ŻYDOWSKI. Jak przebiega ceremonia ślubna w judaizmie? Jak wygląda ślub w judaizmie? Ślub Żydów zawsze jest poprzedzony ofiarowaniem przyszłej żonie pierścionka, które jest wypełnieniem tradycyjnego nakazu „zapłacenia” za żonę. Według Talmudu musi ona znać wartość pierścionka, by nie mogła powiedzieć, że skłoniono ją do małżeństwa podstępem. Jak przebiega ceremonia ślubna w judaizmie? Jak wygląda ślub w judaizmie? Ślub w cerkwi i w kościołach ewangelickich. Czym różni się ślub prawosławny od ślubu ewangelickiego? Ślub w cerkwi i w kościołach ewangelickich. Czym różni się ślub prawosławny od ślubu ewangelickiego? Czym różni się ślub prawosławny od ślubu ewangelickiego? Ceremonia ślubna w cerkwi jest bardzo obrzędowa. Młoda para staje się częścią sakrum miejsca, w którym bierze ślub. Mnóstwo tu czynności symbolicznych. Za to protestanci stawiają raczej na zobowiązaniową stronę obrzędu. Ma on charakter uroczysty, ale rytualny jest już w dużo mniejszym stopniu.

Zobacz koniecznie

Przeczytaj też

Nie przegap!