Instagram - jak zdobyć dużo lajków?

Używasz aplikacji Instagram, ale niewiele osób lubi twoje zdjęcia? Podpowiadamy, jak to zmienić.

Jeśli używasz aplikacji Instagram, ale niewiele osób lubi twoje zdjęcia, może być kilka przyczyn takiego stanu rzeczy.

>>> Co to jest Instagram? [KLIKNIJ]

Najprawdopodobniej niewiele osób obserwuje twój profil. Aby zmienić tę sytuację, możesz częściej dzielić się swoimi zdjęciami w innych serwisach społecznościowych, takich jak Facebook czy Twitter. Zwiększa to szansę, że twój znajomy np. z Facebooka zacznie obserwować twój profil na Instagramie.

>>> Instagram - jak dodać zdjęcie?[KLIKNIJ]

Możesz również wyszukać więcej swoich znajomych i zacząć ich obserwować - a być może oni zaczną obserwować Ciebie.

Kolejną rzeczą, jaką dobrze zrobić, jest dodawanie znaczników (tagów), czyli wyrazów zaczynających się od krzyżyka #. Co ważne, po krzyżyku nie dodajemy spacji - np. #friends, #polska, #warszawa.

Znaczniki dodajemy w opisie zdjęcia, zanim je udostępnimy. Jeśli w tym samym momencie klikniemy opcję Udostępnij na Facebooku, wtedy nasze znaczniki zostaną opublikowane również na tym portalu. Jeśli dodamy je później, do zdjęcia już opublikowanego (możemy to zrobić w komentarzu do zdjęcia).

Aby zwiększyć popularność swych zdjęć, często użytkownicy dodają znaczniki takie jak: #tagsforlikes, #TFLers, #photooftheday, #20likes, #amazing, #followme, #like4like. Jak widać, znaczniki bardzo bezpośrednio wskazują, że chcemy mieć jak najwięcej lajków!

Tagi: fokus tv,

Redakcja 05/03/2014

Zobacz też

Czadoman – Paweł Dudek. Kim jest? [VIDEO] Czadoman – Paweł Dudek. Kim jest? [VIDEO] Pojawił się na scenie muzyki disco polo zaledwie pół roku temu i od razu narobił szumu. Początkowo występował w masce i stroju superbohatera. Potem maskę zdjął, ale wciąż ukrywa twarz. Kim jest Czadoman? Za kulisami. Afgańska heroina – zapomniana wojna. Jak działa biznes narkotykowy w Afganistanie? Za kulisami. Afgańska heroina – zapomniana wojna. Jak działa biznes narkotykowy w Afganistanie? Heroina jest jednym z najsilniej uzależniających narkotyków. Zanim trafi na czarny rynek w Europie i Ameryce Północnej odbywa długą drogę. Jak działa biznes narkotykowy w Afganistanie? Z czego i jak uzyskuje się heroinę? W jaki sposób organizm uzależnia się od tego groźnego narkotyku? Kim jest Katarzyna Gliszczyńska, żona Krzysztofa Jackowskiego? Kim jest Katarzyna Gliszczyńska, żona Krzysztofa Jackowskiego? On jest jednym z najbardziej znanych jasnowidzów w Europie, pomógł policji rozwikłać najmroczniejsze zagadki kryminalne, odnaleźć zaginionych, odnajdywać drogę po mentalnej nitce do materialnego kłębka. Ona jest 19 lat młodsza i kompletnie zawróciła mu w głowie, sprawiając że wizje przyszłości Krzysztofa Jackowskiego będą mniej mroczne, a na pewno dużo szczęśliwsze. Kim jest Katarzyna Gliszczyńska? Na co zwrócić uwagę przy wyborze wykonawcy strony www? PORADNIK Na co zwrócić uwagę przy wyborze wykonawcy strony www? PORADNIK Każda firma, chcąc istnieć na rynku, musi walczyć o swoją pozycję – także w wirtualnym świecie. By móc stanąć w szranki z konkurencją, trzeba dysponować odpowiednią stroną internetową. Podpowiadamy, na co zwrócić uwagę podczas poszukiwań wykonawcy naszej strony www.

Obejrzyj też

Zobacz koniecznie

Przeczytaj też

Nie przegap!