Imieniny Katarzyny. Kiedy przypadają imieniny Kasi? Data imienin Katarzyny: kiedy obchodzi?

Imieniny Katarzyny. Kiedy przypadają imieniny Katarzyny? Katarzyny podobno są nerwowe, jeśli zapomni się o ich imieninach. Mogą przez to stracić zimną krew. Dlatego jeżeli znamy Katarzynę, to powinniśmy wiedzieć, kiedy obchodzi imieniny, żeby nie sprowokować jej do niepożądanych zachowań.

Kiedy są imieniny Katarzyny?

Jak wiele popularnych imion również Katarzyny w ciągu roku obchodzą swoje święto wielokrotnie.

Imieniny Kasie obchodzą aż 16 w ciagu roku! To prawie rekord w porównaniu np. do Ań, które mozna obdarować oficjalnie tylko raz w roku. Oczywiście pomijając takie święta jak urodziny czy Dzień Kobiet.

Z kwiatami do Kaś powinniśmy się wybrać: 2 lutego, 13 lutego, 9 marca, 22 marca, 24 marca, 1 kwietnia, 6 kwietnia, 17 kwietnia, 29 kwietnia, 30 kwietnia, 9 maja, 4 września, 15 września, 25 października, 25 listopada i 31 grudnia.

Jeżeli nasza wybranka lub koleżanka nosi imię Katarzyny to lepiej, abyśmy sie dowiedzieli, kiedy dokładnie obchodzi ona swoje święto, bo w marcu i kwietniu moglibyśmy na podarunki stracić fortunę.

Dla ułatwienia - najpopularniejsze z tych dat to: 9 i 22 marca, 30 kwietnia i 25 listopada.

Tagi: fokus tv,

Redakcja 11/04/2013

Zobacz też

Nadwaga i otyłość – czym się różnią? Nadwaga i otyłość – czym się różnią? Nadwaga i otyłość są problemem współczesnego społeczeństwa. Coraz więcej mówi się o problemie nadwagi i otyłości, często jednak pojęcia te stosowane są wymiennie, co oczywiście jest błędem. Czym nadwaga różni się od otyłości? Kiedy nadwaga zmienia się w otyłość? Agnieszka Holland: co warto wiedzieć o polskiej reżyserce? Agnieszka Holland: co warto wiedzieć o polskiej reżyserce? Kim jest Agnieszka Holland? Dlaczego powinniśmy znać jej dokonania? Na FOKUS TV będziemy mogli obejrzeć jedno z jej dzieł - ale oprócz dokonań filmowych warto znac inne osiągnięcia Holland. Między innymi to, że jako pierwsza kobieta pełni funkcję przewodniczącej Eurropejskiej Akademii Filmowej. Na czym polega zabieg zmniejszenia żołądka? Na czym polega zabieg zmniejszenia żołądka? Otyłość uważana jest za jedno z zagrożeń cywilizacyjnych społeczeństw wysokorozwiniętych. Jednym ze sposobów leczenia jest zabieg zmniejszania żołądka, któremu poddaje się coraz więcej osób. Mówimy, na czym polega operacja zmniejszenia żołądka. Brandon – otyły szesnastolatek. Dlaczego otyłość jest tak groźna? WIDEO Brandon – otyły szesnastolatek. Dlaczego otyłość jest tak groźna? WIDEO W wieku 16 lat Brandon Bennett ważył ponad 200 kg, a jego ciało było tykającą bombą zegarową. Ze względu na chorobliwą otyłość, nastolatkowi z Houston dokuczało wiele poważnych dolegliwości zdrowotnych, które nie tylko ograniczały jego aktywność, ale przede wszystkim groziły strasznymi powikłaniami Brandon cierpi, między innymi, na ciężką postać bezdechu sennego, wysokie ciśnienie krwi, dotyczy go też poważne ryzyko cukrzycy. Jakie będą jego dalsze losy?

Obejrzyj też

Zobacz koniecznie

Przeczytaj też

Nie przegap!