Ile kosztuje trumna? Gdzie i za ile kupić trumnę przez internet?

Według portalu gazeta.pl, Katarzyna W., matka półrocznej Madzi z Sosnowca, przed śmiercią dziecka szukała w internecie informacji o cenach trumien. Tak ustaliła prokuratura po przeszukaniu komputera kobiety. Informacje takie można wyszukać w sieci. Mówimy jak szukać cennika trumień w internecie. Gdzie szukać informacji o pochówku. 

Ile kosztuje trumna?

Koszt trumien zależy od rodzaju materiału z którego jest wykonana. Zastosowane drzewo to czynnik decydujący, ale nie jedyny. Cena zależy również od wielkości. im mniejsza trumna tym cena mniejsza. 

Zakłądy produkujące trumny często ogłaszają sie w internecie. Wystarczy w internecie wpisać frazy: miasto (nazwa miasta) + zakład pogrzebowy. 

 

ZOBACZ TEŻ: ILE KOSZTUJE TRUMNA? JAKIE SĄ NAJPOPULARNIEJSZE MODELE TRUMIEN I KOLORY?

Tagi: fokus tv,

Redakcja 22/03/2012

Zobacz też

Jak odczytywać odległości na mapie? Jak korzystać ze skali? Jak odczytywać odległości na mapie? Jak korzystać ze skali? Rzadko zdarza się, aby na mapie czy planie zaznaczone były odległości w postaci kreski z podziałką pokazującej, jaki odcinek odpowiada np. 20 kilometrom albo 500 metrom. Na ogół radzić trzeba sobie, posługując się skalą wyrażoną w liczbach. Jak wybrać samochód, który będzie spełniał twoje oczekiwania? Jakie auto kupić? Jak wybrać samochód, który będzie spełniał twoje oczekiwania? Jakie auto kupić? Jeszcze dwadzieścia lat temu nie mieliśmy dylematu, jaką markę samochodu wybrać - było FSO na Żeraniu i kilka zaledwie opcji, a sprowadzenie auta z zagranicy wiązało się z niemałym wydatkiem. Dziś mamy do wyboru setki opcji i kryteriów, które powinniśmy wziąć pod uwagę: cena, wygląd, silnik - benzynowy czy diesel, spalanie paliwa, liczba poduszek powietrznych, komfort jazdy itd. Dużą rolę odgrywają też stereotypy przypisywane poszczególnym markom. Czy warto im ulegać? Czym się kierować przy wyborze modelu i marki auta, żeby nie żałować podjętej decyzji? Co to jest PKB? Kiedy mamy wzrost gospodarczy? Czym jest dziura budżetowa? Co to jest PKB? Kiedy mamy wzrost gospodarczy? Czym jest dziura budżetowa? Uważa się, że Produkt Krajowy Brutto pokazuje, jak bogate jest dane państwo. Czy to prawda? Jak mierzyć zamożność obywateli? Czym jest i jak powstaje deficyt budżetowy? Jak walczyć z dziurą budżetową? Rower zimą - jak się przygotować do jazdy na rowerze w zimę? Rower zimą - jak się przygotować do jazdy na rowerze w zimę? Przygotowanie do jazdy na rowerze zimą zacznij już dziś. Wbrew pozorom poruszanie się po drogach tym środkiem komuniakcji moze okazać się całkiem przyjemne. Koniec jesieni nie musi oznaczać końca sezonu rowerowego. Na pewno potrzebna będzie odrobina odwagi i odpowiedni strój – ale jazda w pogodny grudniowy dzień to nic strasznego!

Zobacz koniecznie

Przeczytaj też

Nie przegap!