II wojna światowa – czas apokalipsy. FOKUS TV zaprasza na film Kapitulacja – koniec II wojny

II wojna światowa zakończyła się 8 maja 1945 roku. Ale agonia starego świata trwała znacznie dłużej niż tylko jeden dzień.

Sowieci terroryzujący ludność na podbitych ziemiach, zdesperowani naziści próbujący wszelkich sposobów, by uciec przed karą, przywódcy walczący o wpływy w powojennym świecie. Setki tysięcy ofiar nazizmu, próbujące odnaleźć się w nowej rzeczywistości, zakulisowe rozgrywki i majacząca na horyzoncie zimna wojna... Gdy ulicami europejskich miast, wśród wiwatów, 8 maja 1945 roku defilowały zwycięskie armie, w Europie rozpoczynała się powojenna apokalipsa...


 

 

 

 

Redakcja 06/05/2015

Zobacz też

Jakie będzie imię dziecka Kate i Williama? Jak się nazywa royal baby? Kate Middleton urodziła? Jakie będzie imię dziecka Kate i Williama? Jak się nazywa royal baby? Kate Middleton urodziła? Nieoficjalnie wiadomo już, jakie imię będzie nosić dziecko księżnej Kate i księcia Williama! Kate Middleton przypadkiem zdradziła płeć swojego dziecka, a jego imię to swoisty kompromis. Sprawdź, jak Kate i William nazwią swoje dziecko! Kate Middleton urodziła ? Czy kastracja i sterylizacja psów i suk im szkodzi? 10 mitów Czy kastracja i sterylizacja psów i suk im szkodzi? 10 mitów Sterylizacja psów ma wiele zalet i kilka wad - każdy lekarz weterynarii powinien o tym uprzedzić przed zabiegiem. Ale oprócz tych faktów wokół tematu sterylizacji narosło sporo mitów. Oto 10 najpopularniejszych mitów na temat kastracji i sterylizacji psów i suk. Czego można się nauczyć od ostatnich papieży? Cenna lekcja Jana Pawła II, Benedykta XVI i Franciszka Czego można się nauczyć od ostatnich papieży? Cenna lekcja Jana Pawła II, Benedykta XVI i Franciszka Kiedy w 1978 roku ogłoszono „habemus papam” świat znieruchomiał w zdumieniu. Kiedy w 2005 roku ogłoszono „habemus papam” świat ponownie znieruchomiał w zdumieniu. Kiedy w 2013 roku ogłoszono „habemus papam” świat wstrzymał oddech. Jednak nie mniej niż daty wyboru trzech papieży fascynujące są zakończenia posługi dwu z nich. Mówimy, czego możemy się z nich nauczyć, jakie wyciągnąć lekcje dla siebie? Kim jest ANDRZEJ BOGUCKI, wiceprezes spółki PL.2012? Kim jest ANDRZEJ BOGUCKI, wiceprezes spółki PL.2012? Wysokie premie z państwowe pieniądze nigdy nie były tematem lekki, ani przyjemnym, ale zawsze kontrowersyjnym. Jednym z najnowszych bohaterów takiej afery, w dodatku wartej miliony, jest Andrzej Bogucki. Kim jest wiceprezes spółki PL 2012? Za co przyznano mu premię?

Zobacz koniecznie

Przeczytaj też

Nie przegap!