Idiota za granicą, odc. 7.: Peru. Wyprawa na Machu Picchu

Niechętnego podróżom Karla Pilkingtona jego przyjaciele, Ricky Gervais i Stephen Merchant, tym razem wysyłają na wycieczkę do Peru, by zobaczył ostatni z listy siedmiu cudów świata – Machu Picchu.
Zdjęcie z artykułu: Idiota za granicą, odc. 7.: Peru. Wyprawa na Machu Picchu
efe9c407ccb9b2bc292aa9ac307f20edmpfrQ6Hd.jpgźródło:


Nim jednak w 7. odcinku programu Idiota za granicą Pilkington stanie na Machu Picchu, trafi w sam środek amazońskiej dżungli. Tam zmuszony będzie przypomnieć sobie wszystko, co wie o survivalu. Spotka się też z plemieniem słynącym niegdyś z kanibalizmu. Wreszcie – wyruszy na wyczerpującą wyprawę starożytnym inkaskim szlakiem położonym aż 2400 metrów nad poziomem morza.

* * *

Macie kumpla idiotę, którego nie interesują inne kultury? Wiecie, że nie ma ochoty na podróże, i chcecie zabawić się jego kosztem? Producenci tego serialu zrobili najdroższy w życiu psikus swojemu niezbyt rozgarniętemu przyjacielowi. Postanowili poszerzyć jego horyzonty, organizując mu wycieczki do egzotycznych krajów.

Zapomnijcie o wygodnych środkach transportu, luksusowych hotelach i wykwintnych potrawach. Niech biedaczysko tłucze się na wielbłądzie, jedzie zatłoczonym autobusem lub rozklekotaną furgonetką, nocuje w zapyziałych motelach i niech nie liczy na porządny posiłek. By jeszcze bardziej uprzykrzyć mu życie, każcie mu jeść to, co miejscowi. Nawet jeśli to będą trudne dla przełknięcia dla Europejczyka ropuchy, rozmaite robale czy zwierzęce oczy.

Usiądźcie wygodnie przed telewizorem i obserwujcie perypetie pewnego idioty za granicą. Czy poznawszy zwyczaje innych narodów, zmieni sposób postrzegania świata? Sami się przekonajcie.

 

Redakcja 13/08/2015

Zobacz koniecznie

Przeczytaj też

Nie przegap!