Hotel z widokiem na Formułę 1 – dokument o hotelu, który powstał w środku toru F1

Formuła 1 to niezwykle drogi i niezwykle efektowny sport. Nowy dokument FOKUS TV zatytułowany Hotel z widokiem na Formułę 1 pokazuje jeden z najbardziej niezwykłych obiektów związanych z F1.

 

Wybudowanie ekskluzywnego hotelu w samym środku toru Formuły 1 to dosyć niecodzienny pomysł. Szczególnie kiedy mówimy o 499 luksusowych pokojach w dwóch budynkach połączonych mostem, pokrytym gigantyczną szklaną kopułą niewysoko nad torem. Dach zbudowany jest z 5800 paneli LED na których można wyświetlać obrazy lub video. To wszystko na środku pustyni.

Dokument opowiada o kulisach powstania tego wyjątkowego obiektu. Kto był jego pomysłodawcą? Skąd wziął się pomysł i jak przebiegały prace od fazy projektów do oddania obiektu do użytku? Tego wszystkiego można będzie dowiedzieć się z filmu Hotel z widokiem na Formułę 1.

 

 

 

Redakcja 06/07/2015

Zobacz też

Czy powstanie nowa Syrena Sport? Kiedy możliwa premiera auta? Czy powstanie nowa Syrena Sport? Kiedy możliwa premiera auta? Syrena przez lata była w Polsce uważana za synonim luksusu. Jednak jej najpiękniejsza wersja – sportowa, nie doczekała się wejścia na nasz rynek. Teraz największa legenda polskiej motoryzacji ma szansę na powrót w unowocześnionej wersji. Kiedy będziemy mogli podziwiać nową Syrenę Sport? Kim jest Karolina Malinowska, ambasadorka marki Vogue Eyewear i żona Oliviera Janiaka? GALERIA ZDJĘĆ Kim jest Karolina Malinowska, ambasadorka marki Vogue Eyewear i żona Oliviera Janiaka? GALERIA ZDJĘĆ Karolina Malinowska, polska modelka, dziennikarka i stylistka, a prywatnie żona Oliviera Janiaka została polską ambasadorką marki Vogue Eyewear.  Niekwestionowana ikona mody uosabia nowoczesny, oryginalny styl prezentowany przez okulary Vogue. Deski tarasowe – krajowe czy egzotyczne? Jakie drewno wybrać na taras? Deski tarasowe – krajowe czy egzotyczne? Jakie drewno wybrać na taras? Jakie drewno sprawdzi się na tarasie? Deski tarasowe z reguły są robione z drewna twardego, odpornego na ścieranie i grzyby. Lepsze pod tymi względami od krajowych gatunków są niektóre drewna egzotyczne. Wybierając rodzime drewno, po prostu trzeba je odpowiednio zabezpieczyć. Czym grozi udział w CONDOM CHALLENGE? Na czym polega nowy internetowy trend? Czym grozi udział w CONDOM CHALLENGE? Na czym polega nowy internetowy trend? Nie od dziś wiadomo, że internet jest największą skarbnicą najbardziej niepotrzebnych, dziwnych, strasznych i obrzydliwych rzeczy na świecie. Zagłębiając się w odmęty YouTube’a, możemy odnaleźć filmy, których tak naprawdę nigdy nie chcielibyśmy zobaczyć. Na pewno jednym z nich jest CONDOM CHALLENGE! Na czym polega nowy internetowy trend?

Zobacz koniecznie

Przeczytaj też

Nie przegap!