HOROSKOP. ZNAKI ZODIAKU RYBY. Jakie są cechy charakterystyczne Ryb?

Symbolem Ryb są są dwa przeciwstawne, ale połączone ze sobą półokręgi, ludzie spod tego znaku mają w sobie pewną dwoistość: są różni w zależności od tego, czy bardziej uwypuklona jest strona zewnętrzna czy wewnętrzna ich natury. Zobacz, jakie tajemnice skrywają w sobie ludzie urodzeni w znaku Ryb. Jakie są cechy charakterystyczne Ryb?

Osoby spod znaku Ryb to te, które przyszły na świat pomiędzy 19 lutego a 20 marca. Ryby charakteryzuje przede wszystkim wycofanie się w świat wewnętrzny, zanurzenie w głębi swojego "ja".

Jakie są Ryby?

Natura Ryb to intuicja, uczuciowość, kobiecość, wrażliwość. Ponieważ symbolem Ryb są są dwa przeciwstawne, ale połączone ze sobą półokręgi, ludzie spod tego znaku mają w sobie pewną dwoistość: są różni w zależności od tego, czy bardziej uwypuklona jest strona zewnętrzna czy wewnętrzna ich natury. Często oba ich aspekty osobowościo następują po sobie kolejno, a więc np.; kontaktowość szybko przechodzi w potrzebę samotności, żywiołowość i energia - w melancholię i smutek, dobry nastrój - we wściekłość. Ludzie urodzeni w znaku Ryb przejawiają dużo empatii i są godni zaufania. Zdolni do miłości i daleko idących poświęceń. Bywają ulegli i bierni. Mają bardzo rozbudzoną wyobraźnie, lubią puszczać wodze fantazji. Mogliby spokojnie podpisać się pod Mickiewiczowskim "Czucie i wiara silniej mówi do mnie niż mędrca szkiełko i oko".

Ich żywiołem jest Woda.

Tagi: fokus tv,

Redakcja 01/05/2016

Obejrzyj też

Zobacz koniecznie

Przeczytaj też

Nie przegap!