Horoskop numerologiczny na 2014 rok dla CZWÓRKI

Przed numerologiczną Czwórką czas realizacji powierzonych zadań. Według numerologów rok 2014 zmusi Czwórki do obrania jedynej, właściwej drogi, bo nie ma czasu rozmieniać się na drobne. Poznaj swój horoskop numerologiczny na rok 2014. Przedstawiamy horoskop numerologiczny 2014 dla Czwórek.

Horoskop numerologiczny dla Czwórki

Osoby będące numerologiczną Czwórką w 2014 roku muszą zdecydować się, które z postawionych celów mają pierwszeństwo w realizacji. Dokładnie można wykonać tylko część zadań, bo ich nadmiar przesłoni numerologicznym Czwórkom właściwą trasę. Rok 2014 to może ostatni moment, aby w końcu zrozumieć, w czym sprawdzasz się najlepiej.

Miłość w 2014 szykuje Czwórkom próbę asertywności. Trzeba będzie zastanowić się, czy warto narażać szczęście innych, by rozkoszować się chwilową przyjemnością. Partnerzy Czwórek dadzą im wiele powodów do niskiej samooceny. Sposobem na to jest ustalenie granic i zasad już na początku roku. Uchroni to związki Czwórek przed niepotrzebnym kryzysem.

 

W 2014 roku praca nie sprawi Czwórkom zmartwienia. Jeśli będą czujne, wytrwałe i skromne, nagłe kontrole nie dotkną ich w żaden sposób. Stres może przynieść jedynie sporadyczne migreny. Swoim opanowaniem Czwórki powinny wesprzeć kolegów z pracy. 

Redakcja 13/12/2013

Zobacz też

Pod lupą - ciekawostki naukowe, niesamowite eksperymenty, nowoczesne technologie. WIDEO Pod lupą - ciekawostki naukowe, niesamowite eksperymenty, nowoczesne technologie. WIDEO Magazyn „Pod lupą” zaspokaja ciekawość najbardziej wnikliwych już drugi sezon. Oprócz nowych technologii, które są pasją prowadzącego Kuby Marianowicza, w programie jak zwykle ciekawostki ze świata biologii i nauki. I oczywiście konkurs! Śmieciowe jedzenie – Czyim kosztem? Czy warto oszczędzać na jedzeniu i kupować żywność no name? Śmieciowe jedzenie – Czyim kosztem? Czy warto oszczędzać na jedzeniu i kupować żywność no name? Znane sieci hipermarketów oferują tzw. marki własne, czyli powszechnie znane produkty sprzedawane jednak w bardzo konkurencyjnych cenach. Czy te produkty są tak samo dobre jak markowe? Czy mają jakość podobną do żywności wytwarzanej tradycyjnie? Jaka jest prawdziwa cena tańszej żywności i kto ją płaci? Wielkie konstrukcje III Rzeszy odc. 4 - Superczołg Wielkie konstrukcje III Rzeszy odc. 4 - Superczołg Prezentowany w tym odcinku serialu Wielkie konstrukcje III Rzeszy superczołg, czyli Landkreuzer P-1000 Ratte (niem. Szczur) został wymyślony przez niemieckich inżynierów w odpowiedzi na  megalomańskie życzenie Hitlera, by stworzyli największy czołg na ziemi, ważący prawie milion kilogramów. Ross Kemp w świecie gangów. The Number Gangs w RPA Ross Kemp w świecie gangów. The Number Gangs w RPA Ross Kemp podróżuje do samego serca krainy gangów w Republice Południowej Afryki. Dwadzieścia pięć tysięcy osób codziennie opuszcza więzienia w RPA, a 80% z nich wraca tam. Bezrobocie wynosi średnio 30%, ale w rejonach zdegradowanych sięga nawet 70%. Według najnowszych danych prawie 20.000 osób rocznie zostaje zamordowanych a ponad 52,000 zgwałconych. To świat gangów The Number...

Zobacz koniecznie

Przeczytaj też

Nie przegap!