Horoskop numerologiczny na 2014 rok dla CZWÓRKI

Przed numerologiczną Czwórką czas realizacji powierzonych zadań. Według numerologów rok 2014 zmusi Czwórki do obrania jedynej, właściwej drogi, bo nie ma czasu rozmieniać się na drobne. Poznaj swój horoskop numerologiczny na rok 2014. Przedstawiamy horoskop numerologiczny 2014 dla Czwórek.

Horoskop numerologiczny dla Czwórki

Osoby będące numerologiczną Czwórką w 2014 roku muszą zdecydować się, które z postawionych celów mają pierwszeństwo w realizacji. Dokładnie można wykonać tylko część zadań, bo ich nadmiar przesłoni numerologicznym Czwórkom właściwą trasę. Rok 2014 to może ostatni moment, aby w końcu zrozumieć, w czym sprawdzasz się najlepiej.

Miłość w 2014 szykuje Czwórkom próbę asertywności. Trzeba będzie zastanowić się, czy warto narażać szczęście innych, by rozkoszować się chwilową przyjemnością. Partnerzy Czwórek dadzą im wiele powodów do niskiej samooceny. Sposobem na to jest ustalenie granic i zasad już na początku roku. Uchroni to związki Czwórek przed niepotrzebnym kryzysem.

 

W 2014 roku praca nie sprawi Czwórkom zmartwienia. Jeśli będą czujne, wytrwałe i skromne, nagłe kontrole nie dotkną ich w żaden sposób. Stres może przynieść jedynie sporadyczne migreny. Swoim opanowaniem Czwórki powinny wesprzeć kolegów z pracy. 

Redakcja 01/05/2014

Zobacz też

Czy rozmiar biustu ma wpływ na życie erotyczne? Czy wielkość ma wpływ na jakość i ilość? Czy rozmiar biustu ma wpływ na życie erotyczne? Czy wielkość ma wpływ na jakość i ilość? Tak. Wielkość piersi ma ogromy wpływ na życie erotyczne kobiet. W końcu to ich rozmiar decyduje o kobiecości, kobiecość o atrakcyjności erotycznej, ona zaś o występowaniu lub niewystępowaniu życia erotycznego i w przypadku występowania o tym, czy jest udane, czy nie. Jak się nie dać omamić takim uproszczonym sądom? Jak się dać zwieść popularnym a nie zawsze mądrym przekonaniom? Jak  rozmiar biustu wpływa na życie erotyczne? Jak flirtować? 10 sposobów na flirtowanie Jak flirtować? 10 sposobów na flirtowanie Flirtowanie to sztuka, jednak sztuka nietrudna. Warto więc poznać jej tajniki, które z pewnością ułatwią ci zbliżenie się do interesującego cię mężczyzny. Jak flirtować aby stać się mistrzynią kokieterii? Poznaj 10 sposobów, które sprawią, że żaden mężczyzna ci się nie oprze. KIM JEST para architektów - Natalia Nguyen i Tomasz Roy-Szabelewski? KIM JEST para architektów - Natalia Nguyen i Tomasz Roy-Szabelewski? Natalia Nguyen i Tomasz Roy-Szabelewski to prowadzący nowego programu TVN „Pan i Pani House”. Mają oni za zadanie pomóc małżeństwom i parom w remoncie i atrakcyjnej aranżacji domu, zakładając przy tym, że budżet oferowany przez uczestników jest bardzo ograniczony. Kim są prowadzący program "Pan i Pani House"? Chłodziarka czy chłodziarkozamrażarka - która lodówka lepsza? Chłodziarka czy chłodziarkozamrażarka - która lodówka lepsza? Lodówka posłuży ci dłużej niż samochód. Zanim ją kupisz, rozważ wszystkie za i przeciw. Zdefiniuj swoje potrzeby i sprawdź koszty.

Zobacz koniecznie

Przeczytaj też

Nie przegap!