Horoskop na rok 2014 dla WODNIKA. Co czeka WODNIKI w 2014 roku?

Zodiakalny Wodnik będzie miał spokojny i udany rok. Układ planet dobrze wpłynie na jego sferę finansową. Zdrowie także sprzyja Wodnikowi. W 2014 roku najważniejszy dla Wodnika będzie wypoczynek.

Rok 2014 będzie dla ciebie spokojny i udany. Musisz uważać, by nie podejmować pochopnych decyzji w pierwszej połowie roku. Saturn obudzi w tym roku twoje ambicje. Wiosną pamiętaj o współpracy z innymi ludźmi, pomoże ci ona osiągnąć sukces.

ZDROWIE

Planety sprzyjają odzyskiwaniu sił życiowych. Pomóż planetom i pamiętaj, że w weekend należy odpocząć. Zrelaksowanemu Wodnikowi choroby nie grożą. Latem warto wziąć dłuższy urlop i zabrać rodzinę na wycieczkę. Letni wypoczynek pozwoli ci z nową energią powitać jesień. Zrelaksowany Wodnik ma pozytywny wpływ na otoczenie, twoja rodzina poczuje się dużo lepiej. Pamiętaj, że zmartwienia nie działają na ciebie najlepiej, staraj się ich unikać i nie przejmować zanadto. Po jakimś czasie, ku twojemu zdziwieniu, problemy same zaczną znikać.

MIŁOŚĆ

W miłości w tym roku będzie spokojnie. Układ planet szczególnie sprzyja związkom. Rozmowa i wzajemny szacunek powinny zapewnić wam miły i spokojny rok. Dla Wodników, szukających miłosnych przygód, najlepszym miesiącem będzie czerwiec. Wenus spojrzy wtedy na ciebie przyjaźnie. Początek jesieni będzie najtrudniejszy dla Wodników. Pamiętaj by poświęcić wtedy trochę czasu partnerowi.

PRACA/FINANSE

W 2014 roku zodiakalne Wodniki mogą mieć tendencję do pracoholizmu. Będziesz niezastąpiony/a w swojej pracy, lecz pamiętaj by mieć też czas dla siebie. Szef doceni twoje starania, pamiętaj, by w maju upomnieć się o podwyżkę! Jeśli masz marzenie o własnych inwestycjach to idealnym czasem będzie jesień. Wypoczęty Wodnik osiągnie każdy postawiony sobie cel. Pamiętaj, żeby się nie przepracowywać. Gwiazdy sprzyjają twojej sferze finansowej.

Redakcja 01/05/2014

Zobacz też

Zobacz koniecznie

Przeczytaj też

Nie przegap!