Horoskop na rok 2014 dla WAGI. Co spotka WAGI w 2014 roku?

Jaki będzie 2014 rok dla osób urodzonych pod znakiem WAGI? Horoskop dla WAGI jest sprzyjający! W 2014 roku Wagi powinny udać się w podróż. Przyniesie ona wiele dobrego.

WAGO - niedługo po Nowym Roku Twoja rzeczywistość się odmieni. Początek roku będzie idealny dla realizacji ambitnych planów. W tym roku Uran ma na Ciebie wybitnie dobre oddziaływanie, doda Ci skrzydeł i pozytywnej energii. Lato 2014 roku to dobry czas, by udać się w daleką podróż. Przyniesie Ci ona wiele pozytywnych niespodzianek.

ZDROWIE

W tym roku zodiakalne Wagi powinny regularnie ćwiczyć. Jogging, siłownia czy joga to dobre propozycje. Kondycja będzie Ci sprzyjała. W tym roku będą pociągały Cię sporty ekstremalne, uważaj by nie zrobić sobie krzywdy!

Szczególnie uważaj jesienią. Wizyta u lekarza nie będzie złym pomysłem. Diagnoza raczej Cię nie zaskoczy. Zimą uważaj na to co jesz!

MIŁOŚĆ

W tym roku wiele osób będzie się wtrącało w Twoje życie miłosne. Nie słuchaj ich! To Twoje decyzje są najważniejsze.

Wczesną wiosną dowiesz się, kto rozsiewał o Tobie plotki w ubiegłym roku.

Samotne Wagi w lipcu, będą miały dużo okazji rozpoczęcia nowej znajomości. Gwiazdy szczególnie będą Ci sprzyjały podczas podróży. Pamiętaj o optymiźmie, to takiego podejścia brakowało Ci w ubiegłym roku.

W związku potrzeba Ci więcej szczerości. Powiedz ukochanej osobie co do niej czujesz.

PRACA/FINANSE

W tym roku możesz zmienić sposób zarobkowania. Wróżby są pomyślne, szczególnie w pierwszej połowie roku. Dzięki pracy na wysokich obrotach zdobędziesz uznanie znajomych z pracy. Szefostwo też w końcu Cię doceni, niestety, nie tak szybko jakbyś sobie życzył/a.

W kwestii inwestycji trzeba zachować ostrożność. Niestety nowa działalność, choć będzie sukcesem, realne pieniądze przyniesie dopiero po kilku miesiącach. Ważne jest, by w tych pierwszych miesiącach poświęcić się rozwojowi projektu. Potem pójdzie już z górki. W tym roku czekają Cię duże zmiany finansowe. Zmiana mieszkania? Może nowy samochód.

Redakcja 01/05/2014

Zobacz też

Zobacz koniecznie

Przeczytaj też

Nie przegap!