Horoskop na rok 2014 dla RYB. Co czeka RYBY w 2014 roku?

To będzie intensywny rok dla zodiakalnych Ryb. Uporządkowany tryb życia pozwoli Ci się zrelaksować. Dążenie do awansu poprawi Twoją sytuację finansową. Uważaj na Strzelca, będzie próbował storpedować Twoje plany.

Zodiakalne Ryby czeka intensywny rok. Choć nie wszyscy będą Ci sprzyjać, dzięki pewności siebie pokonasz wszystkie przeciwności losu. W 2014 roku Ryby powinny szczególnie uważać na zodiakalnego Strzelca!

ZDROWIE

Czas na bardziej uporządkowany tryb życia. Dzięki zmianom w grafiku znajdziesz więcej czasu na relaks, który pomoże Ci przywitać wiosnę z pełnią energii. Nie siedź zbyt długo przed komputerem! Źle wpływa to na Twój kręgosłup.

Jesienią nie zapomnij o ruchu. Aktywność fizyczna pozwoli Ci uniknąć zaziębienia i grypy. 

MIŁOŚĆ

Planety radzą byś w tym roku nie koncentrował/a się na przeszłości. W marcu i kwietniu gwiazdy sprzyjają przelotnym romansom.

Od czerwca zaczyna się dobry czas dla związków. W związku musisz uważać! Układ planet w listopadzie, zachęci Cię do sprzeczek z ukochanym. Ciągłe współzawodnictwo może się dla Ciebie źle skończyć.

Jeśli nie jesteś w związku, nic straconego. Dla Ryb zainteresowanych związkiem dobrym miesiącem będzie lipiec i październik. Bądź sobą, a miłość sama znajdzie Ciebie. Jeśli wciąż chcesz prowadzić wolny tryb życia to musisz uważać! W październiku ktoś mocno się Tobą zainteresuje. 

PRACA/FINANSE

Pierwsza połowa roku przyniesie Ci wiele dobrych pomysłów. Choć szefostwo może być im nieprzychylne, nie przejmuj się . Musisz poczekać na dobry moment.

Marzec to idealny miesiąc by udać się po podwyżkę. Przedstaw szefowi swoje potrzeby, pewność siebie pomoże Ci zdobyć awans. Jeśli chcesz szukać nowej pracy, zrób to w drugiej połowie roku. Jesienią Twoja sytuacja finansowa ulegnie znaczącej poprawie. 

Redakcja 01/05/2014

Zobacz też

Jakie dokumenty musi mieć kot, aby go można było wziąć za granicę? Jakie dokumenty musi mieć kot, aby go można było wziąć za granicę? Wyjeżdżasz z kotem za granicę? Postaraj się o odpowiednie dokumenty i zaświadczenia. Zwierze powinno posiadać paszport oraz świadectwo zdrowia potwierdzające wykonanie określonych szczepień. Jak i gdzie wyrobić paszport dla kota? Jakie jeszcze dokumenty są potrzebne? Oto co musisz wiedzieć. Jakie dokumenty musi mieć kot, aby go można było wziąć za granicę? Z psem za granicę: jakie dokumenty musi mieć pies, aby można go wziąć za granicę? Z psem za granicę: jakie dokumenty musi mieć pies, aby można go wziąć za granicę? Jeśli wybierasz się z psem na wyjazd zagraniczny po Europie, musisz posiadać odpowiednie dokumenty dla swojego pupila umożliwiające legalne przekroczenie granicy. Jakie to dokumenty? Co trzeba wiedzieć przed zabraniem psa za granicę? Jak wyrobić paszport dla psa? Najlepsze pola namiotowe i campingi w Polsce - gdzie są? Najlepsze pola namiotowe i campingi w Polsce - gdzie są? Planujesz wakacje pod chmurką? Pola namiotowe i campingi w Polsce nad morzem, w górach i nad jeziorami oferują dość dobre warunki pobytu i szereg atrakcji. Wiele zasługuje na szczególne uznanie. Gdzie znajdują się najlepsze pola campingowe w Polsce? Oto miejsca, w których warto się zatrzymać. Najlepsze pola namiotowe i campingi w Polsce - gdzie są? Najpiękniejsze trasy rowerowe w Polsce - gdzie są? Najpiękniejsze trasy rowerowe w Polsce - gdzie są? Wielbiciele wycieczek rowerowych powinni wypróbować trasy rowerowe w górach i nad morzem, które należą do najpiękniejszych w Polsce. Przedstawiamy cztery trasy rowerowe biegnące przez najpiękniejsze rejony Polski - w Tatrach, Bieszczadach, Górach Izerskich i nad Bałtykiem. Idealne na rodzinne wypady

Zobacz koniecznie

Przeczytaj też

Nie przegap!