Horoskop na rok 2014 dla RAKA

Jaki będzie 2014 rok dla ludzi spod znaku RAKA? Czas na sport i dobry humor! Raki muszą przestać rozpamiętywać stare niepowodzenia, a czeka je świetlana przyszłość.

Życie Raka nie było łatwe. Może czas coś zmienić. 2014 rok będzie sprzyjał Twym artystycznym talentom. Dla zodiakalnych Raków duże znaczenie ma rodzina.

ZDROWIE

W tym roku czas wyjść z domu! Sport bardzo pomoże Twojemu ciału i umysłowi. Aktywność fizyczna zapewni dobrą energię, która poprawi Ci humor.

Badania kontrolne są dobrym pomysłem choć wyniki nie powinny Cię negatywnie zaskoczyć.

MIŁOŚĆ

Jeśli masz ochotę na miłosną przygodę, to masz szczęście. Lato 2014 roku będzie Ci szczególnie sprzyjało w tym względzie. Jeśli starasz się o dziecko, musisz uzbroić się w cierpliwość. Może to potrwać dłużej niż zakładałeś/aś.

Najbliższy rok to dobry czas na ślub. Chociaż nie wszystko odbędzie się według Twojego planu, będziesz bardzo zadowolony/a z uroczystości. Możesz mieć obawy co do swojego związku, lecz spokojnie, nie podejmuj pochopnych decyzji! W rodzinie spodziewaj się pozytywnych wydarzeń.

PRACA/FINANSE

Musisz przestać rozpamiętywać przeszłość. Nie każda sytuacja, która Cię czeka w przyszłości zakończy się tak, jak ostatnim razem. Zapomnij o starych urazach i na nowo kształtuj swoją przyszłość. Wiara w siebie i swój sukces znacznie go do Ciebie przybliży. Z nową energią możesz zrealizować swoje plany. Przy odpowiednim podejściu nic nie będzie dla Ciebie niemożliwe.

Tagi: rak, horoskop, fokus tv,

Redakcja 01/05/2014

Zobacz koniecznie

Przeczytaj też

Nie przegap!