Horoskop na rok 2014 dla RAKA

Jaki będzie 2014 rok dla ludzi spod znaku RAKA? Czas na sport i dobry humor! Raki muszą przestać rozpamiętywać stare niepowodzenia, a czeka je świetlana przyszłość.

Życie Raka nie było łatwe. Może czas coś zmienić. 2014 rok będzie sprzyjał Twym artystycznym talentom. Dla zodiakalnych Raków duże znaczenie ma rodzina.

ZDROWIE

W tym roku czas wyjść z domu! Sport bardzo pomoże Twojemu ciału i umysłowi. Aktywność fizyczna zapewni dobrą energię, która poprawi Ci humor.

Badania kontrolne są dobrym pomysłem choć wyniki nie powinny Cię negatywnie zaskoczyć.

MIŁOŚĆ

Jeśli masz ochotę na miłosną przygodę, to masz szczęście. Lato 2014 roku będzie Ci szczególnie sprzyjało w tym względzie. Jeśli starasz się o dziecko, musisz uzbroić się w cierpliwość. Może to potrwać dłużej niż zakładałeś/aś.

Najbliższy rok to dobry czas na ślub. Chociaż nie wszystko odbędzie się według Twojego planu, będziesz bardzo zadowolony/a z uroczystości. Możesz mieć obawy co do swojego związku, lecz spokojnie, nie podejmuj pochopnych decyzji! W rodzinie spodziewaj się pozytywnych wydarzeń.

PRACA/FINANSE

Musisz przestać rozpamiętywać przeszłość. Nie każda sytuacja, która Cię czeka w przyszłości zakończy się tak, jak ostatnim razem. Zapomnij o starych urazach i na nowo kształtuj swoją przyszłość. Wiara w siebie i swój sukces znacznie go do Ciebie przybliży. Z nową energią możesz zrealizować swoje plany. Przy odpowiednim podejściu nic nie będzie dla Ciebie niemożliwe.

Tagi: rak, horoskop, fokus tv,

Redakcja 22/11/2013

Zobacz też

Jak mogą zaostrzyć się KARY ZA NARUSZENIA DROGOWE? Jak mogą zaostrzyć się KARY ZA NARUSZENIA DROGOWE? Ministerstwo Transportu przystąpiło do pracy w Nowym Roku w błyskawicznym tempie. Resort zaproponował projekt ustawy zaostrzającej kary za naruszenia drogowe. Co ma się zmienić? Mówimy, jak mogą zmienić się kary za naruszenia na polskich drogach. CIECZKA U SUKI. Co właściciele powinni wiedzieć na temat cieczki u suki? CIECZKA U SUKI. Co właściciele powinni wiedzieć na temat cieczki u suki? Cieczka u suki pojawia się po raz pierwszy z momentem osiągnięcia przez zwierzę dojrzałości płciowej - następuje to między 6 a 12 miesiącem życia, niekiedy później. Jeśli pierwsza cieczka nie wystąpi u dwuletniej suki - trzeba skontaktować się z weterynarzem. Każdy właściciel suki musi być przygotowany na jej cieczkę. Co właściciele powinni wiedzieć na temat cieczki u suki? Przepowiednie. Na co musisz zwrócić szczególną uwagę w 2013 roku? Przepowiednie. Na co musisz zwrócić szczególną uwagę w 2013 roku? Człowiek – nawet gdyby bardzo nie chciał – nie może nie zwrócić uwagi na przepowiednie, prognozy i horoskopy. Szczególnie, w czasie gdy żegnamy jeden rok, a witamy kolejny. Przepowiednie, wrózby i horoskopy wpadają mu do ucha, bo w każdym medium wszyscy czują się w obowiązku zadać pytanie: „co nas czeka w nowym roku?” i  każdy zapytany czuje się w obowiązku złożyć obszerne zeznanie na ten temat. To jednak wielka gospodarka, polityka, światowe sprawy. A zwykły człowiek? Na co on musi zwrócić szczególną uwagę w 2013 roku Wielki horoskop na 2013 rok - dowiedz się, co cię spotka w w 2013 roku! Horoskop dla każdego znaku zodiaku! Wielki horoskop na 2013 rok - dowiedz się, co cię spotka w w 2013 roku! Horoskop dla każdego znaku zodiaku! Czy w tym roku znajdziesz miłość? Dostaniesz podwyżkę, a może udasz się w egzotyczną podróż? Sprawdź swój horoskop na 2013 rok!

Zobacz koniecznie

Przeczytaj też

Nie przegap!