Horoskop na rok 2014 dla LWA

Czy wiesz jaki będzie 2014 rok dla ludzi spod znaku LWA? Mówimy, co spotka Lwy w 2014 roku. Lwy powinny uważać w sporcie, zwłaszcza ekstremalnym. Dobre stosunki z szefem mogą szybko zaowocować awansem.

Lew do szczęścia potrzebuje niewiele. Sympatyczni ludzie dookoła, trochę gotówki, brak poważniejszych problemów gwarantują im dobry humor. Zodiakalne Lwy lubią  przejmować kontrolę nad otoczeniem. Na 2014 rok mają pozytywne wróżby w sprawach związanych z nauką i łagodzeniem starych sporów.

ZDROWIE

Chociaż Lwy lubią  wyzwania, w tym roku lepiej nie ryzykować. Oczywiście sport to zdrowie, lecz z ekstremalnych rozrywek dobrze będzie w tym roku zrezygnować. Ludzie będą Cię namawiać do niebezpiecznych wyczynów lecz nie ulegnij im!

MIŁOŚĆ

Jeśli w związku się powodzi, czas na poważniejsze decyzje. Oświadczyny, ślub czy wspólne mieszkanie są szczęśliwym ukoronowaniem związku.

Jeśli jednak związek Cię nie satysfakcjonuje, nie bój się rozstania. Przyniesie Ci spokój ducha i wiele nowych możliwości.

Nowo poznanym osobom nie narzucaj od razu swojego zdania. Wysłuchaj ich, możesz dowiedzieć się czegoś zaskakującego!

PRACA/FINANSE

Trzymaj się blisko osób na wysokich stanowiskach. Będą Ci sprzyjały i może pojawić się szansa, by stać się jednym/ą z nich.

Nie poddaj się presji, tylko walcz o swoje. Pajmiętaj jednak, że podkopanie pozycji szefa to zła droga. Awans jest w zasięgu ręki, trzeba tylko się postarać. Unikaj pożyczek, a we wszystkich kwestiach finansowych bacznie przyglądaj się umowom, które podpisujesz.

Tagi: fokus tv, horoskop, lew,

Redakcja 22/11/2013

Zobacz też

Barbara Nowacka – kim jest działaczka Twojego Ruchu? Barbara Nowacka – kim jest działaczka Twojego Ruchu? Barbara Nowacka (ur. 1975 r.) jest córką tragicznie zmarłej w Smoleńsku Izabeli Jarugi-Nowackiej i Jerzego Pawła Nowackiego. Jest kanclerzem Polsko-Japońskiej Wyższej Szkoły Technik Komputerowych oraz wiceprezeską Fundacji im. Izabeli Jarugi-Nowackiej. Działa w Twoim Ruchu. Co jeszcze warto o niej wiedzieć? Kim jest Anna Powierza? Jak wygląda kariera Anny Powierzy? Kim jest Anna Powierza? Jak wygląda kariera Anny Powierzy? Anna Powierza, czyli słynna Czesia z Klanu, ma na swoim koncie sporo ról filmowych i serialowych. Największe sukcesy Anna Powierza święciła w latach 90., kiedy to pojawiała się w wielu produkcjach kinowych i telewizyjnych. Kim jest dziś Anna Powierza? Co robi? Jak do tej pory wyglądała jej kariera? Magda Kowal – kim jest dziewczyna Rafała Majki? Magda Kowal – kim jest dziewczyna Rafała Majki? Rafał Majka, nowa nadzieja polskiego kolarstwa szosowego wygrał niedawno 14. etap prestiżowego Tour de France. Podobno za każdym mężczyzną odnoszącym sukcesy stoi kobieta. W wypadku naszego nowego sportowego bohatera jest to jego narzeczona, Magda Kowal. Kim jest dziewczyna sportowca? Anomalie medyczne, odc. 1 - mieszka w Miami i waży 280 kilogramów. Czy specjaliści z kliniki leczenia otyłości będą w stanie jej pomóc? Anomalie medyczne, odc. 1 - mieszka w Miami i waży 280 kilogramów. Czy specjaliści z kliniki leczenia otyłości będą w stanie jej pomóc? Mieszkająca w Miami Dominique Lanoise nie chce być ciężarem dla sześciorga swoich dzieci. Waży jednak 280 kilogramów i jej gigantyczna waga dezorganizuje życie całej rodziny. Najmłodsza z jej córek, kilkunastoletnia Jeanna, nie pamięta, aby jej matka kiedykolwiek opuściła dom.

Zobacz koniecznie

Przeczytaj też

Nie przegap!