Horoskop na rok 2014 dla LWA

Czy wiesz jaki będzie 2014 rok dla ludzi spod znaku LWA? Mówimy, co spotka Lwy w 2014 roku. Lwy powinny uważać w sporcie, zwłaszcza ekstremalnym. Dobre stosunki z szefem mogą szybko zaowocować awansem.

Lew do szczęścia potrzebuje niewiele. Sympatyczni ludzie dookoła, trochę gotówki, brak poważniejszych problemów gwarantują im dobry humor. Zodiakalne Lwy lubią  przejmować kontrolę nad otoczeniem. Na 2014 rok mają pozytywne wróżby w sprawach związanych z nauką i łagodzeniem starych sporów.

ZDROWIE

Chociaż Lwy lubią  wyzwania, w tym roku lepiej nie ryzykować. Oczywiście sport to zdrowie, lecz z ekstremalnych rozrywek dobrze będzie w tym roku zrezygnować. Ludzie będą Cię namawiać do niebezpiecznych wyczynów lecz nie ulegnij im!

MIŁOŚĆ

Jeśli w związku się powodzi, czas na poważniejsze decyzje. Oświadczyny, ślub czy wspólne mieszkanie są szczęśliwym ukoronowaniem związku.

Jeśli jednak związek Cię nie satysfakcjonuje, nie bój się rozstania. Przyniesie Ci spokój ducha i wiele nowych możliwości.

Nowo poznanym osobom nie narzucaj od razu swojego zdania. Wysłuchaj ich, możesz dowiedzieć się czegoś zaskakującego!

PRACA/FINANSE

Trzymaj się blisko osób na wysokich stanowiskach. Będą Ci sprzyjały i może pojawić się szansa, by stać się jednym/ą z nich.

Nie poddaj się presji, tylko walcz o swoje. Pajmiętaj jednak, że podkopanie pozycji szefa to zła droga. Awans jest w zasięgu ręki, trzeba tylko się postarać. Unikaj pożyczek, a we wszystkich kwestiach finansowych bacznie przyglądaj się umowom, które podpisujesz.

Tagi: lew, horoskop, fokus tv,

Redakcja 01/05/2014

Zobacz koniecznie

Przeczytaj też

Nie przegap!