Horoskop na rok 2014 dla KOZIOROŻCA. Co czeka KOZIOROŻCE w 2014 roku?

Koziorożce w 2014 roku powinny realizować swoje marzenia. Podróże mogą przynieść im wiele niezapomnianych przeżyć. Z założeniem firmy zodiakalne Koziorożce powinny się wstrzymać w tym roku. Co jeszcze czeka Koziorożce w 2014 roku?

W 2014 roku Koziorożce powinny więcej podróżować. Najzwyklejsze wyjazdy przyniosą Ci więcej radości, niż się możesz spodziewać. To będzie dobry rok na realizację swoich marzeń.

ZDROWIE

Grunt to dobre samopoczucie. Weekendowe spa to genialny pomysł, zwłaszcza pod koniec zimy. Leki wzmacniające mogą się przydać, by bronić się przed zaziębieniem. Zdrowa dieta dobrze wpłynie na Twoje samopoczucie i układ odpornościowy.

MIŁOŚĆ 

Samotnym Koziorożcom w 2014 roku nie grozi nuda. Imprezy i spotkania ze znajomymi mogą zaowocować nową, ciekawą znajomością.

Starsze osoby będą próbowały wtrącać się w Twoje życie uczuciowe, spokój i opanowanie uratują Cię z opresji. Pamiętaj, że tylko Ty możesz decydwoać o swoim życiu miłosnym. Nie daj się zmanipulować.

Pod koniec roku czekają Cię szczęśliwe wydarzenia rodzinne.

PRACA/FINANSE

W tym roku Twoje dochody zwiększą się. Staraj się jednak nie inwestować tych pieniędzy, chyba że w siebie! Wyjazdy i szkolenia to dobry pomysł na wydatki.

Chociaż będziesz miał/a pomysł na firmę, pozwól mu dojrzeć. Przemyślany plan lepiej zrealizować za rok. W pracy Koziorożce nie powinny mieć problemu, z natury uprzejme łatwo zjednują sobie ludzi.

Redakcja 01/05/2014

Zobacz koniecznie

Przeczytaj też

Nie przegap!