Horoskop na rok 2014 dla BLIŹNIĄT

Jakie będzie 2014 rok dla osób urodzonych pod znakiem Biliźniąt? Uwaga! Bliźnięta powinny otoczyć się sprzyjającymi im ludźmi. Ktoś może nadużyć ich zaufania! Dowiedz się co jeszcze czeka Bliźnięta w 2014 roku!

Zodiakalne Bliźnięta to osoby ciekawe świata. Lubią się uczyć i nie sprawia im trudności przyswajanie nowych informacji. Posiadają dużo wiedzy, choć często powierzchownej. Szybko łączą fakty. Ale Bliźniaku uważaj, w 2014 roku Twoje zaufanie może zostać nadszarpnięte.

ZDROWIE

Bliźnięta mogą czuć się osamotnione, co może negatywnie wpłynąć na ich samopoczucie i zdrowie. Nie daj się temu uczuciu. Twoi przyjaciele będą z Tobą, gdy będziesz ich potrzebował/a. Uważaj na drobne rany i skaleczenia, może ich być więcej niż zazwyczaj.

W tym roku wiele będzie zależało od Twojego samopoczucia. Pozytywne myślenie pomoże Twojemu zdrowiu. Pamiętaj, by otaczać się dobrymi ludźmi, będą mieli na Ciebie pozytywny wpływ.

MIŁOŚĆ

Bliźnięta lubią wolność. Latem czeka Cię parę miłosnych przygód. Przelotna znajomość zamieni się w coś więcej tylko przy Twoim pełnym zaangażowaniu. Musisz wiedzieć czego chcesz. Jeśli nie czujesz się komfortowo w związku, uciekaj!

Ważne dla Ciebie będzie poczucie swobody, jeśli partner/ka nie daje Ci jej, musisz o tym porozmawiać. Pamiętaj, że szczerość w związku będzie szczególnie ważna w tym roku. Uważaj na konfliktowe sytuacje, mogą szybko zakończyć Twoją miłosną przygodę.

PRACA/FINANSE

Bądź uważny/a! W 2014 r. czeka Cię kilka okazji. Jeśli chcesz założyć działalność, zrób to na początku roku. Bardzo uważaj na spółki! Każdą umowę spisuj na papierze. Twoi wspólnicy mogą Ci źle życzyć. Jeśli zachowasz ostrożność wszystko ułoży się po Twojej myśli.

Szukaj dodatkowych możliwości zarobku. Szefowi jasno przedstaw swoje żądania. Twoja pozycja w firmie może zmienić się na lepsze.

Redakcja 01/05/2014

Zobacz koniecznie

Przeczytaj też

Nie przegap!