Horoskop dla Raka na 2015 rok - co czeka Raka w 2015?

Raki należą do osób wycofanych, które stereotypowo nie mają zbyt wielkiej siły przebicia. W rzeczywistości wcale tak nie jest, wystarczy odrobinę zmienić swoje zachowanie.  Dowiedz się, jaki będzie zbliżający się rok dla Raków!

Księżyc, będący władcą Raka cechuje się zmiennością. Dzięki temu Raki łatwo ulegają nastrojom i łatwo jest je zranić. Krzywda powoduje u Raków wycofanie, oraz pielęgnowanie uraz przy jednoczesnym zablokowaniu dalszych ruchów które mogłyby poprawić sytuację. Wszystko przez ogromną wrażliwość, jaką posiadają osoby urodzone pd tym znakiem - ma to jednak również dobra strony potrafią przeżywać najgłębsze uczucia. Ciężko też znaleźć kogoś, kto potrafi być równie oddany i kochać równie mocno, co raki.

Rok 2015 dla Raków - jaki będzie?

Raki to wrażliwe istoty, które przez wrodzoną ostrożność często nie mogą w pełni wykorzystywać swoich szans i umiejętności. Ten rok może okazać się jednak przełomowy - przy dużej dozie pracy nad sobą polegającej na treningu asertywności, oraz uświadomieniu sobie swojej własnej wartości Rak może wreszcie nauczyć się stawiać na swoim. Wrodzona wrażliwość i umiejętność odgadywania uczuć innych w połączeniu z nabytą ciężką pracą umiejętnością cenienia samego siebie może sprawić, że rok 2015 będzie bardzo szczęśliwy dla wszystkich Raków.

Raki bardzo boją się opuszczenia, co sprawia, że w miłości często idą na zbyt daleko idące ustępstwa w imię szczęścia ukochanej osoby. Niestety często zapominają o sobie, co może prowadzić do smutku a nawet rozpadu relacji. Raki powinny pamiętać, że gorące uczucie to też walka o dominację, której nie wolno w pełni odpuścić. Duże umiejętności Raków zostaną dobrze wykorzystane w życiu zawodowym, jeśli znajdzie się ktoś zachęcający i życzliwy, który wydobędzie na światło dzienne największe zalety Raka. Warto poszukać kogoś, z kim można stworzyć wzajemnie motywujący się tandem!

Tagi: rak, horoskop, fokus tv,

Redakcja 01/05/2015

Zobacz koniecznie

Przeczytaj też

Nie przegap!