Horoskop dla Panny na 2015 rok - co czeka Pannę w 2015?

Panny to osoby uporządkowane, które mają żyłkę organizatora. Rok 2015 przyniesie im sporo wyzwań - do ich ułożonego życia wkradnie się spotaniczność i kilka nietypowych przygód. Dowiedz się, jakie zmiany przyniesie Pannom rok 2015!

Władcą znaku Panny jest Merkury - dzięki temu potrafią one za sprawą mądrości, jaką daje im patron, odróżniać dobro od zła, rzeczy szkodliwe od zdrowych, oraz znaleźć punkt zaczepienia w ogarniającym świat chaosie. Rok 2015 będzie dla Panny prawdziwym wyzwaniem - na dużą próbę zostanie wystawione jej umiłowanie porządku.

Rok 2015 - jaki będzie dla Panny?

Krytyczność i wnikliwość Panny to cechy, które zawsze są w cenie. Skłonność do krytycyzmu może jednak łatwo przerodzić się w pedanterię i drobiazgowość, co może być uciążliwe dla otoczenia. Rok 2015 może wywrócić do góry nogami życie niektórych Panien - istnieje duża szansa na pojawienie się osoby, która wywoła potok gorących uczuć - będzie to duża próba, bo nowe uczucie będzie gwałtowne i chaotyczne, co może zachwiać wewnętrzną równowagę Panny. Warto jednak dać się mu porwać, bo taki romans zdarza się raz na bardzo długi czas!

Panny to osoby z reguły bardzo dbające o zdrowie - w 2015 nie trzeba będzie jednak zbytnio przejmować się zdrowotnym aspektem życia. Energię na badania i czas na ćwiczenia warto będzie zainwestować w rozwój duchowy albo podróż życia.

Jeśli dotychczas Pannom wiodło się w życiu zawodowym - będzie tak dalej. Wystarczy nic nie zmieniać i czekać na efekty ciężkiej pracy - jej owoce będą naprawdę słodkie! Pannom, którym dotychczas nie wiodło się, najbardziej potrzeba zmiany - może warto wyjechać w poszukiwaniu zawodowego spełnienia?

Redakcja 01/05/2015

Zobacz koniecznie

Przeczytaj też

Nie przegap!