Horoskop dla Lwa na 2015 rok - co czeka Lwa w 2015?

Lew to dusza towarzystwa - nie bez powodu osoby brylujące wśród innych nazwano "lwami salonowymi". Rok 2015 może okazać się łaskawy dla przedstawicieli tego znaku zodiaku, o ile będą oni trzymać się kilku wąznych prawd i wytycznych.

Władcą znaku Lwa jest Słońce - władca nieboskłonu, którego dzieci wydają się być stworzone do najwyższych celów. Skłonność do bycia w centrum uwagi to nic złego, do momentu kiedy nie staje się to uciążliwe dla otoczenia. W roku 2015 dla Lwa najważniejsza będzie próba pogodzenia bogatej osobowości z tym, co na jej temat sądzą otaczający ją inni ludzie

Rok 2015 - jaki będzie dla Lwów?

Duma i radość życia w połączeniu z przywiązywaniem wagi do bycia zaakceptowanym, a nawet podziwianym przez innych potrafi zaskarbić Lwom wielu przyjaciół, ale też dużo osób darzących je antypatią. Wielkie idee, dramatyzm w słowach i gestach, nawet jeśli jest szczery może sprawić, że bardziej stonowane osoby będą przewracać oczami za plecami wygłaszających podniosłe zdania Lwów. Dobre serce i optymizm, jakim cechują się Lwy powinien iść w parze z czynami - w nowym roku dla Lwów nie będzie miejsca na ich ulubione popisy i błyszczenie. Wielkie idee, które zaprzątają uwieńczone lwią grzywą głowy powinny zostać w końcu wcielone w życie - warto będzie skorzystać z pomocy sojuszników - Wagi, Barana czy Strzelca.

W miłości warto będzie postawić na osoby na które można liczyć, co może częściowo kłócić się z lwim zamiłowaniem do bycia podziwianym i akceptowanym. Czas schować do kieszeni swoją próżność i zacząć rozróżniać błahe rzeczy od tych naprawdę ważnych!

Szlachetność Lwów może im zaszkodzić w interesach. Inni ludzie nie są takimi idealistami - Lew nie powinien być łatwowierny i dawać się wykorzystywać. Z drugiej strony Lwy powinny zapanować nad swoją skłonnością do egoizmu, która może na nich zemścić się w sposób długofalowy.

Tagi: lew, horoskop, fokus tv,

Redakcja 01/05/2015

Zobacz koniecznie

Przeczytaj też

Nie przegap!