Horoskop dla Byka na 2015. Co czeka Byka w 2015 roku?

Niechęć do radykalnych posunięć, a także tendencja do nieuzasadnionej zazdrości – te cechy Byka mogą stanąć mu na przeszkodzie w nadchodzącym roku. Zmiana nawyków może okazać się konieczna.

Byk znany jest ze swojego uporu i konsekwencji. W połączeniu z zamiłowaniem do stałości i potrzebą porządku techa ta sprawia, że Byk skutecznie, choć nie zawsze szybko, osiąga swoje cele. Czasami upór może działać na niekorzyść Byka – nieuzasadnione trwanie przy swoim stanowisku może okazać się problematyczne, zwłaszcza, że konflikty nie są mocną stroną Byka. Spokojny i zrównoważony, zdecydowanie woli ich unikać. Jeśli jednak coś naprawdę go dotknie, potrafi urządzić piekło na ziemi.

Pieniądze są dla Byka niezwykle ważne. Nie tylko bowiem ceni on sobie pewność i stabilność, ale i prestiż. Również dostatnie życie jest czymś, czym Byk nie pogardzi. W miłości Byk jest stały – wybór, którego dokonuje często okazuje się być tym na całe życie. Szczęście w związku potrafi jednak zrujnować szaleńcza wręcz zazdrość Byka – najchętniej nie odstępowałby partnera o krok.

Co 2015 rok przyniesie Bykowi?

Charakter Byka być źródłem wielu problemów w nadchodzącym roku. W pracy Byk powinien stać się bardziej czujny na szybko zachodzące zmiany. Jego flegmatyczność i powolność mogą zadziałać przeciwko niemu. Warto, by Byk zaryzykował i podjął szybką, bardziej radykalną, być może nawet ryzykowną decyzję. Zmiana nawyków może być trudna, ale z pewnością zaprocentuje w przyszłości.

Rok 2015 będzie dla Byka przede wszystkim pracowity, choć niekoniecznie w sposób, do którego przywykł. Oznacza to, że być może będzie musiał zrezygnować z dłuższych urlopów, które tak sobie ceni. Na szczęście zamiłowanie do przyrody pozwoli Bykowi zrelaksować się nawet bez egzotycznych podróży. Może okazać się, że krótki wypad na działkę czy po prostu spacery z rodziną i przyjaciółmi będą musiały wystarczyć za odpoczynek.

>>> Więcej horoskopów na 2015 rok [KLIKNIJ!]

Związek Byka w 2015 roku może stanąć pod znakiem zapytania, a to niestety z powodu podejrzliwości Byka i jego tendencji do zazdrości, która potrafi zniszczyć wszystko. Jeśli jednak Bykowi uda się poskromić własny charakter, jest szansa, że związek wyjdzie z tego konfliktu obronną ręką.

Tagi: byk, horoskop, fokus tv,

Redakcja 01/05/2015

Zobacz koniecznie

Przeczytaj też

Nie przegap!