Horoskop chiński na rok Zielonego Konia 2014

Chiński horoskop na rok Zielonego Konia zacznie działać w nocy z 3/4 lutego 2014. Koń to zwierzę inteligentne i przywódcze.  Jaki będzie rok 2014 według chińskiej tradycji? Poznaj horoskop na rok 2014, który upłynie pod chińskim znakiem zodiakalnym Konia z Zielonego Lasu.

Horoskop chiński na rok 2014 przewiduje moc miłosnych uniesień. Będzie pełen namiętności oraz wyzwań, zarówno w życiu zawodowym jak i prywatnym. W roku 2014 warto planować dalekie podróże i wyznaczać sobie cele trudne do osiągnięcia. Według chińskiego horoskopu na rok Zielonego Konia warto postarać się o rozwój osobisty. Koń oznacza szlachectwo i wysokie wymagania, jednak pomaga wygrać bitwę. Rok 2014 to czas dla ludzi ambitnych.

Jaki będzie chiński rok 2014?

Koń to jedno z ulubionych zwierząt chińskiego horoskopu. Zapewnia ludziom transport i pomaga dotrzeć do celu. W chińskiej tradycji koń symbolizuje podróż i szybki sukces. Konie lubią konkurować z innymi, dążą do przywództwa i zapewnienia sobie niezależności. Dlatego w chińskim roku Konia na każdego czeka napięty harmonogram wyzwań.

 

>>> Horoskop na rok 2014 dla KOZIOROŻCA. Co czeka KOZIOROŻCE w 2014 roku? (KLIKNIJ)

 

Koń jest także symbolem ognia i czerwieni. Niektórym znakom może przynieść szczęście w związku, innym nowe romanse. Jest zwierzęciem inteligentnym, lecz dzikim, dlatego bez współpracy z człowiekiem znaczy niewiele. W przełożeniu na horoskop oznacza to, że w roku konia natura będzie sprzyjać człowiekowi w jego dążeniu do określonych wyzwań. Dzieci urodzone w roku konia w dorosłym życiu dbają o swój wygląd, prezencję i kwiecistą mowę.

Redakcja 01/05/2014

Zobacz koniecznie

Przeczytaj też

Nie przegap!