HOROSKOP - ZNAKI ZODIAKU. Jakie cechy charekterystyczne ma RAK?

Rak  reprezentuje zatem energię skierowaną do wewnąrz - obronną, macierzyńską. Raki są czułe, obdarzone wrażliwością i dużą intuicją, choc na zewnątrz mogą prezentować się jako  "twarde", jest to jednak wyłącznie ich pancerz ochronny. Co jeszcze wiadomo o ludziach spod znaku Raka? Jakie są ich charkaterystyczne cechy? Sprawdź, czego można się spodziewać po ludziach urodzonych w znaku Raka.

Znak Raka określa osoby urodzone pomiędzy 22 czerwca a 22 lipca. Rak chwyta zdobycz i wycofuje się - jest to niezbędne, by wyhamować energię Bliźniąt, które w kalendarzu astrologicznym bezpośrednio poprzedzają znak Raka. Czas Raka przypada na lato, kiedy dni są długie, a noce krótkie. Energia z bardzo zewnętrznej, "wiosennej", gwałtownej, teraz kieruje się ku wnętrzu. Rak reprezentuje zatem energię skierowaną do wewnąrz - obronną, macierzyńską.

Jakie są osoby spod znaku Raka?

Osoby spod znaku Raka są czułe kobiece, czułe, obdarzone wrażliwością i dużą intuicją, choc na zewnątrz mogą prezentować się jako  "twarde", jest to jednak wyłącznie ich pancerz ochronny. Prawdziwe cechy Raka to uczuciowość, domatorstwo, pragnienie bezpieczeństwa, opiekuńczość. Raki są odpowiedzialne, mają jednak tendencje do zmiennych zachowań, szczególnie do nagłego wycofywania się. Ich żywiołem jest woda.

Znane osoby urodzone w znaku Raka to między innymi: Marcel Proust, Jean Paul Sartre, Czesław Miłosz, George Sand, Jan Machulski,  Wojciech Jaruzelski, Janusz Korczak.

Tagi: fokus tv,

Redakcja 01/05/2016

Zobacz też

Obejrzyj też

Zobacz koniecznie

Przeczytaj też

Nie przegap!