Hell on Wheels – Witaj w piekle: co w trzecim sezonie? WIDEO, ZDJĘCIA

Serial Hell on Wheels na VOD! Poznajmy dalsze losy ludzi zaangażowanych w budowę Pierwszej Kolei Transkontynentalnej w Ameryce Północnej. Akcja trzeciego sezonu rozpoczyna się w 1867 roku. Cullen Bohannon (Anson Mount) rezygnuje z zemsty i poszukiwań zabójców swoich najbliższych. Decyduje się nadzorować budowę linii kolejowej. Musi przy tym walczyć o władzę z Thomasem Durantem (Colm Meaney).

Hell on Wheels to nazwa przenośnego obozowiska, w którym żyli pracownicy Union Pacific Raiload i ich towarzysze. Lokalizacja obozu zmieniała się wraz z posuwaniem się budowy linii na zachód przez Wielkie Równiny. Akcja trzyma w napięciu, a scenografia i kostiumy wiernie oddają rzeczywistość Dzikiego Zachodu. Twórców serialu „Hell on Wheels” zainspirowały autentyczne wydarzenia. Pełna przygód historia to również zapis dziejów Ameryki. Pokazuje, w jaki sposób ten wielki kraj odbudowywał się po jednym z najbardziej krwawych wewnętrznych konfliktów w swojej historii. Przygląda się z bliska korupcji i chciwości zarządzających wielką inwestycją kolejową.

 

Redakcja 07/12/2016

Podobne

Hell on Wheels – Witaj w piekle: kim są bohaterowie serialu? WIDEO, ZDJĘCIA Hell on Wheels – Witaj w piekle: kim są bohaterowie serialu? WIDEO, ZDJĘCIA Serial „Hell on Wheels” opowiada o trudnych losach imigrantów przybyłych z całego świata oraz świeżo wyzwolonych niewolników. Pokazuje też bezlitosne traktowanie społeczności Indian – rdzennych mieszkańców tych terenów. Historia przedstawiona w „Hell on Wheels” to też świadectwo tego, jak wysoką cenę trzeba było zapłacić za postęp i rozwój cywilizacyjny. Kim są bohaterowie serialu? Hell on Wheels – serial o nieznanym obliczu Dzikiego Zachodu. WIDEO, ZDJĘCIA Hell on Wheels – serial o nieznanym obliczu Dzikiego Zachodu. WIDEO, ZDJĘCIA Hell on Wheels to brudne, zabłocone, ruchome miasteczko „przesuwające się” wraz z budową kolei. Pojedynki z bronią w ręku, krwawe morderstwa, zemsta i chciwość – to codzienność tego miejsca. Z drugiej strony są ludzie, dla których honor i uczciwość to najważniejsze wartości w życiu. Także miłość znajdzie w tym serialu swoje miejsce... Hell on Wheels – Witaj w piekle: co w pierwszym sezonie? WIDEO, OPISY ODCINKÓW Hell on Wheels – Witaj w piekle: co w pierwszym sezonie? WIDEO, OPISY ODCINKÓW Serial Hell on Wheels – Witaj w piekleprzenosi widzów do Ameryki pierwszych lat po zakończeniu wojny secesyjnej. Pokazuje, w jaki sposób ten wielki kraj odbudowywał się po jednym z najbardziej krwawych wewnętrznych konfliktów w swojej historii. Co ważne, akcja trzyma w napięciu. Codziennością osady zwanej Hell on Wheels są pojedynki z bronią w ręku, krwawe morderstwa, akty zemsty i wszelkie przejawy chciwości. Hell on Wheels – Witaj w piekle: co w drugim sezonie? WIDEO Hell on Wheels – Witaj w piekle: co w drugim sezonie? WIDEO Westernowy serial „Hell on Wheels – Witaj w piekle” na VOD! Drugi sezon produkcji to kontynuacja historii Cullena Bohannona, który w poszukiwaniu zemsty na mordercy żony trafia na Dziki Zachód, do brygady budowniczych Pierwszej Kolei Transkontynentalnej. Co się wydarzy w nowych odcinkach?

Zobacz też

Prawdziwa historia rodu Borgiów – sezon 3., odcinek 6. Rok 1500. WIDEO bez cenzury Prawdziwa historia rodu Borgiów – sezon 3., odcinek 6. Rok 1500. WIDEO bez cenzury Borgiowie - jak potoczą się dalsze losy jednego z najsłynniejszych rodów w historii Europy? Trwa Jubileuszowy Rok 1500. Z tej okazji do Rzymu napływają tysiące wiernych. I świetnie się składa, bo swoimi donacjami wypełnią wojenny skarbiec Cezara Borgii. Pieniądze są papieskiemu synowi pilnie potrzebne. Chce jak najszybciej zjednoczyć prowincje państwa papieskiego. FOKUS TV zaprasza na kolejny odcinek trzeciego sezonu serialu „Prawdziwa historia rodu Borgiów" - emisja tylko na VOD. Jak walczyć z pleśnią w domu? Co robić, by pleśń już nigdy nie zaatakowała?  Jak walczyć z pleśnią w domu? Co robić, by pleśń już nigdy nie zaatakowała? Pleśń wytwarza rakotwórcze i mutagenne mykotoksyny, dlatego nie wolno jeść produktów pokrytych pleśnią. Pleśń w domu – na ścianach czy meblach – powoduje toksyczne środowisko, prowadzące do wielu chorób. Dlatego z pleśnią trzeba walczyć, trzeba też się przed nią chronić. A pomoże ci w tym... ocet! Mentos przetka rurę, a Alka Seltzer wyczyści muszlę! Inne pomysły na sytuacje awaryjne Mentos przetka rurę, a Alka Seltzer wyczyści muszlę! Inne pomysły na sytuacje awaryjne Przyzwyczailiśmy się do stosowania w domu na różne „przypadłości” gotowych środków. Ale gdy ich akurat nie mamy, można zaradzić wielu domowym awariom sposobami, na które nigdy byśmy sami nie wpadli. A oto kilka z nich... Prawdziwa historia rodu Borgiów – sezon 3., odcinek 5.  Rok 1499. WIDEO bez cenzury Prawdziwa historia rodu Borgiów – sezon 3., odcinek 5. Rok 1499. WIDEO bez cenzury Borgiowie i ich sekrety w kolejnym odcinku trzeciego sezonu serialu „Prawdziwa historia rodu Borgiów"! Cezar kontynuuje swoje manewry wojenne, a Leonardo da Vinci przedstawia mu swój pomysł na nową machinę wojenną. Czy Cezar zdecyduje się, by z niego skorzystać?

Obejrzyj też

Zobacz koniecznie

Przeczytaj też

Nie przegap!