Hell on Wheels – Witaj w piekle: co w trzecim sezonie? TRAILER, ZDJĘCIA

Poznajmy dalsze losy ludzi zaangażowanych w budowę Pierwszej Kolei Transkontynentalnej w Ameryce Północnej. Akcja trzeciego sezonu rozpoczyna się w 1867 roku. Cullen Bohannon (Anson Mount) rezygnuje z zemsty i poszukiwań zabójców swoich najbliższych. Decyduje się nadzorować budowę linii kolejowej. Musi przy tym walczyć o władzę z Thomasem Durantem (Colm Meaney).

Hell on Wheels to nazwa przenośnego obozowiska, w którym żyli pracownicy Union Pacific Raiload i ich towarzysze. Lokalizacja obozu zmieniała się wraz z posuwaniem się budowy linii na zachód przez Wielkie Równiny. Akcja trzyma w napięciu, a scenografia i kostiumy wiernie oddają rzeczywistość Dzikiego Zachodu. Twórców serialu „Hell on Wheels” zainspirowały autentyczne wydarzenia. Pełna przygód historia to również zapis dziejów Ameryki. Pokazuje, w jaki sposób ten wielki kraj odbudowywał się po jednym z najbardziej krwawych wewnętrznych konfliktów w swojej historii. Przygląda się z bliska korupcji i chciwości zarządzających wielką inwestycją kolejową.

 

Redakcja 09/12/2016

Podobne

Hell on Wheels – Witaj w piekle: kim są bohaterowie serialu? ZDJĘCIA Hell on Wheels – Witaj w piekle: kim są bohaterowie serialu? ZDJĘCIA Serial „Hell on Wheels” opowiada o trudnych losach imigrantów przybyłych z całego świata oraz świeżo wyzwolonych niewolników. Pokazuje też bezlitosne traktowanie społeczności Indian – rdzennych mieszkańców tych terenów. Historia przedstawiona w „Hell on Wheels” to też świadectwo tego, jak wysoką cenę trzeba było zapłacić za postęp i rozwój cywilizacyjny. Kim są bohaterowie serialu? Hell on Wheels – Witaj w piekle: serial o nieznanym obliczu Dzikiego Zachodu. ZDJĘCIA Hell on Wheels – Witaj w piekle: serial o nieznanym obliczu Dzikiego Zachodu. ZDJĘCIA Hell on Wheels to brudne, zabłocone, ruchome miasteczko „przesuwające się” wraz z budową kolei. Pojedynki z bronią w ręku, krwawe morderstwa, zemsta i chciwość – to codzienność tego miejsca. Z drugiej strony są ludzie, dla których honor i uczciwość to najważniejsze wartości w życiu. Także miłość znajdzie w tym serialu swoje miejsce... Hell on Wheels – Witaj w piekle: co w pierwszym sezonie? OPISY ODCINKÓW Hell on Wheels – Witaj w piekle: co w pierwszym sezonie? OPISY ODCINKÓW Serial przenosi widzów do Ameryki pierwszych lat po zakończeniu wojny secesyjnej. Pokazuje, w jaki sposób ten wielki kraj odbudowywał się po jednym z najbardziej krwawych wewnętrznych konfliktów w swojej historii. Co ważne, akcja trzyma w napięciu. Codziennością osady zwanej Hell on Wheels są pojedynki z bronią w ręku, krwawe morderstwa, akty zemsty i wszelkie przejawy chciwości. Hell on Wheels – Witaj w piekle: co w drugim sezonie? TRAILER Hell on Wheels – Witaj w piekle: co w drugim sezonie? TRAILER Drugi sezon westernowego serialu „Hell on Wheels – Witaj w piekle” to kontynuacja historii Cullena Bohannona, który w poszukiwaniu zemsty na mordercy żony trafia na Dziki Zachód, do brygady budowniczych Pierwszej Kolei Transkontynentalnej. Co się wydarzy w nowych odcinkach?

Zobacz też

Ksiądz prof. Franciszek Longchamps de Berier, członek zespołu ekspertów Episkopatu, KIM JEST? Ksiądz prof. Franciszek Longchamps de Berier, członek zespołu ekspertów Episkopatu, KIM JEST? Profesor Longchamps de Berier w wywiadzie dla tygodnika "Uważam Rze" stwierdził, że dzieci poczęte metodą in vitro można rozpoznać po "dotykowej bruździe, która jest charakterystyczna dla pewnego zespołu wad genetycznych". Duchowny powiedział: "Dzieci z in vitro mają bruzdy na twarzy". W "Uważam Rze" z 11-17 lutego ukazał się wywiad z ks. prof. Franciszkiem Longchamps de Berier, członkiem zespołu ekspertów ds. bioetycznych Konferencji Episkopatu Polski.  Przewlekła niewydolność żylna – jak sobie z nią radzić w podróży? Nogi bezpieczne w podróży Przewlekła niewydolność żylna – jak sobie z nią radzić w podróży? Nogi bezpieczne w podróży Wiele osób cierpiących na przewlekłą niewydolność żylną rezygnuje z długich podróży, ponieważ obawia się pogorszenia zdrowia. Mówimy, co robić, by mimo przewlekłej niewydolności żył dobrze znieść podróż – oto nasze sprawdzone porady. Romans biurowy. Co zrobić, by nie wyszedł na jaw? Jak go kontynuować, by nikt o nim nie wiedział? Romans biurowy. Co zrobić, by nie wyszedł na jaw? Jak go kontynuować, by nikt o nim nie wiedział? Romanse biurowe - to jedna z tych spraw, które budzą większe zainteresowanie innych. Szczególnie uwagę bliżnich zwraca życie prywatne (seksualne?) i romanse – prawdziwe lub wyplotkowane. Wścibstwo przestało być obrzydlistwem. Bo dziś kto nie wie, kto i z kim, jest nikim. Niestety, niekiedy sami ładujemy amunicję do cudzej strzelby. Mówimy, jak nie wprawiać szefa w zakłopotanie, mając romans biurowy. Nowy Xbox. Kiedy kupisz nowego Xboksa? Jaka będzie nowa konsola Microsoftu? Nowy Xbox. Kiedy kupisz nowego Xboksa? Jaka będzie nowa konsola Microsoftu? Nowy Xbox ukaże się w 2013 roku. O ile uchylono rąbka tajemnicy na temat nowego Play Station, o tyle nowy Xbox ciągle owiany jest tajemnicą. Jednak spekulacje trwają tym bardziej, że Microsoft na pewno będzie próbował przebić konkurencyjną konsolę Sony. Jaki będzie nowy Xbox? Kiedy konsola trafi na rynek?

Zobacz koniecznie

Przeczytaj też

Nie przegap!