Hell on Wheels – Witaj w piekle: co w trzecim sezonie? WIDEO, ZDJĘCIA

Serial Hell on Wheels na VOD! Poznajmy dalsze losy ludzi zaangażowanych w budowę Pierwszej Kolei Transkontynentalnej w Ameryce Północnej. Akcja trzeciego sezonu rozpoczyna się w 1867 roku. Cullen Bohannon (Anson Mount) rezygnuje z zemsty i poszukiwań zabójców swoich najbliższych. Decyduje się nadzorować budowę linii kolejowej. Musi przy tym walczyć o władzę z Thomasem Durantem (Colm Meaney).

Hell on Wheels to nazwa przenośnego obozowiska, w którym żyli pracownicy Union Pacific Raiload i ich towarzysze. Lokalizacja obozu zmieniała się wraz z posuwaniem się budowy linii na zachód przez Wielkie Równiny. Akcja trzyma w napięciu, a scenografia i kostiumy wiernie oddają rzeczywistość Dzikiego Zachodu. Twórców serialu „Hell on Wheels” zainspirowały autentyczne wydarzenia. Pełna przygód historia to również zapis dziejów Ameryki. Pokazuje, w jaki sposób ten wielki kraj odbudowywał się po jednym z najbardziej krwawych wewnętrznych konfliktów w swojej historii. Przygląda się z bliska korupcji i chciwości zarządzających wielką inwestycją kolejową.

 

Redakcja 07/12/2016

Podobne

Hell on Wheels – Witaj w piekle: kim są bohaterowie serialu? WIDEO, ZDJĘCIA Hell on Wheels – Witaj w piekle: kim są bohaterowie serialu? WIDEO, ZDJĘCIA Serial „Hell on Wheels” opowiada o trudnych losach imigrantów przybyłych z całego świata oraz świeżo wyzwolonych niewolników. Pokazuje też bezlitosne traktowanie społeczności Indian – rdzennych mieszkańców tych terenów. Historia przedstawiona w „Hell on Wheels” to też świadectwo tego, jak wysoką cenę trzeba było zapłacić za postęp i rozwój cywilizacyjny. Kim są bohaterowie serialu? Hell on Wheels – serial o nieznanym obliczu Dzikiego Zachodu. WIDEO, ZDJĘCIA Hell on Wheels – serial o nieznanym obliczu Dzikiego Zachodu. WIDEO, ZDJĘCIA Hell on Wheels to brudne, zabłocone, ruchome miasteczko „przesuwające się” wraz z budową kolei. Pojedynki z bronią w ręku, krwawe morderstwa, zemsta i chciwość – to codzienność tego miejsca. Z drugiej strony są ludzie, dla których honor i uczciwość to najważniejsze wartości w życiu. Także miłość znajdzie w tym serialu swoje miejsce... Hell on Wheels – Witaj w piekle: co w pierwszym sezonie? WIDEO, OPISY ODCINKÓW Hell on Wheels – Witaj w piekle: co w pierwszym sezonie? WIDEO, OPISY ODCINKÓW Serial Hell on Wheels – Witaj w piekleprzenosi widzów do Ameryki pierwszych lat po zakończeniu wojny secesyjnej. Pokazuje, w jaki sposób ten wielki kraj odbudowywał się po jednym z najbardziej krwawych wewnętrznych konfliktów w swojej historii. Co ważne, akcja trzyma w napięciu. Codziennością osady zwanej Hell on Wheels są pojedynki z bronią w ręku, krwawe morderstwa, akty zemsty i wszelkie przejawy chciwości. Hell on Wheels – Witaj w piekle: co w drugim sezonie? WIDEO Hell on Wheels – Witaj w piekle: co w drugim sezonie? WIDEO Westernowy serial „Hell on Wheels – Witaj w piekle” na VOD! Drugi sezon produkcji to kontynuacja historii Cullena Bohannona, który w poszukiwaniu zemsty na mordercy żony trafia na Dziki Zachód, do brygady budowniczych Pierwszej Kolei Transkontynentalnej. Co się wydarzy w nowych odcinkach?

Zobacz też

Odrzutowe plecaki. Czy staną się popularnym środkiem transportu? Odrzutowe plecaki. Czy staną się popularnym środkiem transportu? Są szybkie, głośne i robią wrażenie. Odrzutowe plecaki od lat rozpalają ludzką wyobraźnię. Znamy je z hollywoodzkich filmów i relacji z podboju kosmosu. Czy jest szansa, że staną się popularnym i dostępnym środkiem transportu? Najcięższe więzienia w Rosji. Przy nich te w Polsce to ośrodki wczasowe. WIDEO Najcięższe więzienia w Rosji. Przy nich te w Polsce to ośrodki wczasowe. WIDEO W najcięższych więzieniach w Rosji wyroki odbywają przestępcy największego kalibru, dlatego panują tutaj ostra dyscyplina i podwyższony rygor. Przy nich polskie zakłady karne to ośrodki wczasowe, w których więźniowie wypoczywają... Zrabowane złoto – bitwa o skarb. Kto wygra spór o ładunek zatopionego XVII-wiecznego okrętu? Zrabowane złoto – bitwa o skarb. Kto wygra spór o ładunek zatopionego XVII-wiecznego okrętu? Wrak statku o kryptonimie Czarny Łabędź skrywał największy skarb, jaki kiedykolwiek znaleziono w morskich głębinach. Płetwonurkowie odkryli na pokładzie aż 17 ton srebra, w tym m.in. historyczne monety, które zostały wybite ponad 200 lat temu. Kiedy łowcy skarbów cieszyli się ze znaleziska, królestwo Hiszpanii zgłosiło do niego roszczenia. Kto ostatecznie otrzyma skarb warty pół miliarda dolarów? Prepersi w Ameryce. Jak USA szykuje się na apokalipsę? Opis serii Prepersi w Ameryce. Jak USA szykuje się na apokalipsę? Opis serii Czy jesteś gotowy na apokalipsę? Szukasz bezpiecznego miejsca, ukrytego głęboko pod ziemią? Obejrzyj serial Prepersi w Ameryce – Doomsday Bunkers i zobacz, jak powstają wyjątkowe schrony na zamówienie. Zapomnij o betonowych, przygnębiających bunkrach. Teraz to luksusowe rezydencje.

Obejrzyj też

Zobacz koniecznie

Przeczytaj też

Nie przegap!