Hell on Wheels – Witaj w piekle: co w trzecim sezonie? WIDEO, ZDJĘCIA

Serial Hell on Wheels na VOD! Poznajmy dalsze losy ludzi zaangażowanych w budowę Pierwszej Kolei Transkontynentalnej w Ameryce Północnej. Akcja trzeciego sezonu rozpoczyna się w 1867 roku. Cullen Bohannon (Anson Mount) rezygnuje z zemsty i poszukiwań zabójców swoich najbliższych. Decyduje się nadzorować budowę linii kolejowej. Musi przy tym walczyć o władzę z Thomasem Durantem (Colm Meaney).

Hell on Wheels to nazwa przenośnego obozowiska, w którym żyli pracownicy Union Pacific Raiload i ich towarzysze. Lokalizacja obozu zmieniała się wraz z posuwaniem się budowy linii na zachód przez Wielkie Równiny. Akcja trzyma w napięciu, a scenografia i kostiumy wiernie oddają rzeczywistość Dzikiego Zachodu. Twórców serialu „Hell on Wheels” zainspirowały autentyczne wydarzenia. Pełna przygód historia to również zapis dziejów Ameryki. Pokazuje, w jaki sposób ten wielki kraj odbudowywał się po jednym z najbardziej krwawych wewnętrznych konfliktów w swojej historii. Przygląda się z bliska korupcji i chciwości zarządzających wielką inwestycją kolejową.

 

Redakcja 07/12/2016

Podobne

Hell on Wheels – Witaj w piekle: kim są bohaterowie serialu? WIDEO, ZDJĘCIA Hell on Wheels – Witaj w piekle: kim są bohaterowie serialu? WIDEO, ZDJĘCIA Serial „Hell on Wheels” opowiada o trudnych losach imigrantów przybyłych z całego świata oraz świeżo wyzwolonych niewolników. Pokazuje też bezlitosne traktowanie społeczności Indian – rdzennych mieszkańców tych terenów. Historia przedstawiona w „Hell on Wheels” to też świadectwo tego, jak wysoką cenę trzeba było zapłacić za postęp i rozwój cywilizacyjny. Kim są bohaterowie serialu? Hell on Wheels – serial o nieznanym obliczu Dzikiego Zachodu. WIDEO, ZDJĘCIA Hell on Wheels – serial o nieznanym obliczu Dzikiego Zachodu. WIDEO, ZDJĘCIA Hell on Wheels to brudne, zabłocone, ruchome miasteczko „przesuwające się” wraz z budową kolei. Pojedynki z bronią w ręku, krwawe morderstwa, zemsta i chciwość – to codzienność tego miejsca. Z drugiej strony są ludzie, dla których honor i uczciwość to najważniejsze wartości w życiu. Także miłość znajdzie w tym serialu swoje miejsce... Hell on Wheels – Witaj w piekle: co w pierwszym sezonie? WIDEO, OPISY ODCINKÓW Hell on Wheels – Witaj w piekle: co w pierwszym sezonie? WIDEO, OPISY ODCINKÓW Serial Hell on Wheels – Witaj w piekleprzenosi widzów do Ameryki pierwszych lat po zakończeniu wojny secesyjnej. Pokazuje, w jaki sposób ten wielki kraj odbudowywał się po jednym z najbardziej krwawych wewnętrznych konfliktów w swojej historii. Co ważne, akcja trzyma w napięciu. Codziennością osady zwanej Hell on Wheels są pojedynki z bronią w ręku, krwawe morderstwa, akty zemsty i wszelkie przejawy chciwości. Hell on Wheels – Witaj w piekle: co w drugim sezonie? WIDEO Hell on Wheels – Witaj w piekle: co w drugim sezonie? WIDEO Westernowy serial „Hell on Wheels – Witaj w piekle” na VOD! Drugi sezon produkcji to kontynuacja historii Cullena Bohannona, który w poszukiwaniu zemsty na mordercy żony trafia na Dziki Zachód, do brygady budowniczych Pierwszej Kolei Transkontynentalnej. Co się wydarzy w nowych odcinkach?

Obejrzyj też

Zobacz koniecznie

Przeczytaj też

Nie przegap!