Gwiazdy bez matury. Kto nie zdał egzaminu dojrzałości?

Wiele znanych i lubianych osób nie podeszło do egzaminu dojrzałości. Nie przeszkodziło im to jednak w osiągnięciu sukcesu i zdobyciu popularności. Kto nie zdał egzaminu dojrzałości?
Zdjęcie z artykułu: Gwiazdy bez matury. Kto nie zdał egzaminu dojrzałości?
Gwiazdy bez maturyźródło:pixabay.com/ jarmoluk

Wiele gwiazd nie zdało albo nawet nie podeszło do egzaminu maturalnego, jednak osiągnęli ogromne sukcesy. Kto nie zdał egzaminu dojrzałości?

Edyta Górniak nie podeszła do egzaminu dojrzałości, ponieważ w liceum uczestniczyła w próbach do premiery musicalu Metro na Broadway'u. Swoim nastoletnim fanom radzi, jak radzić sobie w stresującej sytuacji związanej z egzaminem. Edyta Górniak proponuje licealistom jedzenie landrynek i głębokie oddechy.

Agnieszka Chylińska przed zdaniem matury została znaną piosenkarką i dzięki temu uniknęła nieprzyjemności zdawania egzaminu. Podczas odbierania nagrody muzycznej Fryderyki, pozdrowiła licealnych nauczycieli serdecznym „Fuck off!”.

Marilyn Monroe nie ukończyła nauki w liceum, ponieważ poznała swojego pierwszego męża. Nigdy nie podeszła do egzaminu dojrzałości, jednak przez wiele lat uczyła się aktorstwa.

Ryan Gosling nie ukończył szkoły średniej. Gdy miał 17 lat wydalono go z liceum. Niezrażony jednak przeprowadził się z Kanady do Los Angeles, by rozpocząć karierę jako aktor.

Paulina Młynarska, znana prezenterka telewizyjna, wyjechała do Francji w wieku 17 lat i zdobyła wykształcenie w Education Comp w Paryżu. Nie ma matury, ani nie ukończyła studiów, ale ciągle uczy się i pracuje nad sobą.

Matury nie ma również Kamil Bednarek. W szkole średniej wiele koncertował i nie starczyło mu czasu na podejście do egzaminu dojrzałości... 

Kolejnym znanym muzykiem bez matury jest Zbigniew Hołdys. Jak sam mówi, jego matka i nauczycielka uważały brak matury za powód do wstydu. On jest dumny, że wykształcenie zdobył samodzielnie.

Jak widać, można osiągnąć sukces bez matury, ale wszystkich tegorocznych maturzystów serdecznie zachęcamy do nauki!

.. Jak fizycznie przygotować się do matury?

Redakcja 04/05/2017

Zobacz koniecznie

Przeczytaj też

Nie przegap!