GDZIE sprawdzisz JAK DALEKO JEST BURZA. Czy zmierza w twoją stronę. Czy nadchodzi front nad Polskę?

Jak sprawdzić czy nadchodzi burza? Jak nie dać się zaskoczyć pogodzie np. planując wycieczkę, albo zostawiając w domu otwarte okna? Teraz to proste. Burze można śledzić na specjalnych stronach internetowych. Zobacz, na których. Jak sprawdzić gdzie w danym momencie jest burza ? Mapa wyładowań atmosferycznych. Kto pokazuje burze nad Polską na żywo?

Jak sprawdzić, gdzie w danej chwili jest burza i kiedy można się spodziewać jej nadejścia? JAK DALEKO JEST BURZA?

Kiedyś uzyskanie takich informacji wymagało więcej zachodu. Potrafili to przewidzieć tylko dobrze zorientowani w temacie specjaliści. Dziś wystarczy wejść do internetu, wpisać odpowiedni adres strony i kliknąć myszką. Zobacz, gdzie można śledzić burze na specjalnych satelitarnych mapach wzbogaconych elementami graficznymi. Oto kilka adresów stron:

www.blitzortung.org

Strona pokazuje, gdzie w danej chwili są burze, oraz rozmiary wyładowań atmosferycznych.

www.gdziejestburza.pl

Dzięki pracy dwóch odbiorników burzy - w Gdańsku i w Łodzi - rejestrowane są wyładowania atmosferyczne nad Polską.

www.wetteronline.de

Strona niemiecka  pokazuje dokładnie, gdzie są burze na terenie Niemiec. Jedank po wejściu w zakładkę "Europa" można również zobaczyć, choć w mniejszym przybliżeniu, jaka jest sytuacja w Polsce.

Tagi: fokus tv,

Redakcja 01/05/2016

Zobacz też

Jak wyglądają pogrzeby u wyznawców różnych religii? Czy wszystkie ceremonie są smutne? Czy pogrzeb jest tuż po śmierci, czy może dużo później? Poznaj odpowiedzi na te i inne pytania Jak wyglądają pogrzeby u wyznawców różnych religii? Czy wszystkie ceremonie są smutne? Czy pogrzeb jest tuż po śmierci, czy może dużo później? Poznaj odpowiedzi na te i inne pytania We wszystkich religiach zmarłego traktuje się z szacunkiem. Jednak niektóre obrządki, nie związane z kulturą chrześcijańską, mogą wydawać się dziwne. Bo to, co dla jednych jest godne, u innych wywołuje zdumienie, a nawet szok. Jak wyglądają pgrzeby inne niż chrześcijańskie? Jak skutecznie wyczyścić dywan domowymi sposobami? Jak skutecznie wyczyścić dywan domowymi sposobami? Twój dywan czy wykładzina stracił swój dawny, żywy kolor? Szampon do czyszczenia dywanów nie usunął z niego uciążliwych plam? A może do dywanu przykleiła się guma? Dzięki naszym wskazówkom twój dywan stanie się prawdziwą ozdobą wnętrza, a przy tym będzie zawsze nieskazitelnie czysty! Czy wiesz kim był Karol Kautsky? Czy wiesz kim był Karol Kautsky? Karol Kautsky (1854-1938) był uważany za wybitnego myśliciela i działacza ruchu robotniczego. Od wczesnej młodości związany z niemiecką SPD. Napisany przez niego słynny program erfurcki był przez wiele lat wzorem dla innych lewicowych partii w Europie. Mówimy kim był Karol Kautsky. W jakich konkurencjach (stylach) rozgrywane są zawody pływackie? W jakich konkurencjach (stylach) rozgrywane są zawody pływackie? Zawody pływackie obejmują oficjalnie aż 5 stylów. Jeden z nich, styl dowolny, jest jakby "wszechstylem", bowiem pozwala płynąć bez jakichkolwiek warunków zachowania techniki. Zwykle używany jest jednak tzw. kraul. Z kolei styl zmienny jest połączeniem czterech pozostałych.

Obejrzyj też

Zobacz koniecznie

Przeczytaj też

Nie przegap!