FOKUS TV świętuje dziś pierwszą rocznicę nadawania!

FOKUS TV ma już rok! Jesteśmy z Wami już od równo 12 miesięcy, budząc Waszą ciekawość, intrygując, poszerzając horyzonty i ucząc przekraczania granic! Z okazji jubileuszu zmienia się logo i oprawa graficzna stacji!


Budzi ciekawość!

- FOKUS TV jest odważny, nowoczesny i dynamiczny. Porusza tematy, które intrygują i budzą ciekawość. Stacja stawia pytania, jest blisko ludzkich spraw, poszerza horyzonty i uczy przekraczać granice - mówi o telewizji FOKUS TV Ewa Lampart, Prezes Zarządu Spółki TV Spektrum. Z okazji pierwszej rocznicy nadawania, która przypada właśnie dziś, 28 kwietnia 2015 r., stacja zmienia logotyp i oprawę graficzną, a także wprowadza nowe hasło: FOKUS TV - budzi ciekawość. Autorem projektów jest konsorcjum składające się z agencji: &Sons, Biuro Centralne i HelloMono. Zmienia się także oprawa graficzna kanału. Nowy logotyp pojawi się na antenie FOKUS TV 28 kwietnia. Nową oprawę widzowie zobaczą 1 maja.


Jak oglądać FOKUS TV?

Oglądalność FOKUS TV w ciągu roku powiększyła się z 0,09 proc. do 0,14 proc., co stanowi 57 proc. wzrostu. W grupie komercyjnej natomiast z 0,07 proc. do 0,10 proc., co oznacza 41 proc. wzrostu oglądalności. Średnio kanał ogląda 12,9 mln osób w miesiącu, w grupie komercyjnej analogiczna liczba to 5,6 mln osób. FOKUS TV to telewizja bezpłatna. Jest dostępna w całej Polsce za pośrednictwem naziemnej platformy cyfrowej MUX1, w większości sieci kablowych, na platformach nc+, Cyfrowy Polsat i Orange oraz w streamingu internetowym na www.fokus.tv/player. Kanał dostępny jest także bezpłatnie (FTA) za pośrednictwem satelity Hot Bird. Nadawcą kanału jest należąca do Grupy ZPR Media spółka TV SPEKTRUM.

Dziękujemy, że byliście z nami przez cały miniony rok i zapraszamy na kolejne programy i filmy, które będziemy dla Was nadawać!
 

Redakcja 28/04/2015

Zobacz koniecznie

Przeczytaj też

Nie przegap!