FOKUS TV świętuje dziś pierwszą rocznicę nadawania!

FOKUS TV ma już rok! Jesteśmy z Wami już od równo 12 miesięcy, budząc Waszą ciekawość, intrygując, poszerzając horyzonty i ucząc przekraczania granic! Z okazji jubileuszu zmienia się logo i oprawa graficzna stacji!


Budzi ciekawość!

- FOKUS TV jest odważny, nowoczesny i dynamiczny. Porusza tematy, które intrygują i budzą ciekawość. Stacja stawia pytania, jest blisko ludzkich spraw, poszerza horyzonty i uczy przekraczać granice - mówi o telewizji FOKUS TV Ewa Lampart, Prezes Zarządu Spółki TV Spektrum. Z okazji pierwszej rocznicy nadawania, która przypada właśnie dziś, 28 kwietnia 2015 r., stacja zmienia logotyp i oprawę graficzną, a także wprowadza nowe hasło: FOKUS TV - budzi ciekawość. Autorem projektów jest konsorcjum składające się z agencji: &Sons, Biuro Centralne i HelloMono. Zmienia się także oprawa graficzna kanału. Nowy logotyp pojawi się na antenie FOKUS TV 28 kwietnia. Nową oprawę widzowie zobaczą 1 maja.


Jak oglądać FOKUS TV?

Oglądalność FOKUS TV w ciągu roku powiększyła się z 0,09 proc. do 0,14 proc., co stanowi 57 proc. wzrostu. W grupie komercyjnej natomiast z 0,07 proc. do 0,10 proc., co oznacza 41 proc. wzrostu oglądalności. Średnio kanał ogląda 12,9 mln osób w miesiącu, w grupie komercyjnej analogiczna liczba to 5,6 mln osób. FOKUS TV to telewizja bezpłatna. Jest dostępna w całej Polsce za pośrednictwem naziemnej platformy cyfrowej MUX1, w większości sieci kablowych, na platformach nc+, Cyfrowy Polsat i Orange oraz w streamingu internetowym na www.fokus.tv/player. Kanał dostępny jest także bezpłatnie (FTA) za pośrednictwem satelity Hot Bird. Nadawcą kanału jest należąca do Grupy ZPR Media spółka TV SPEKTRUM.

Dziękujemy, że byliście z nami przez cały miniony rok i zapraszamy na kolejne programy i filmy, które będziemy dla Was nadawać!
 

Redakcja 28/04/2015

Zobacz też

TESTY ŻAGLI: katamaran LAGOON 400. Jakie wady i zalety ma katamaran Lagoon 400? TESTY ŻAGLI: katamaran LAGOON 400. Jakie wady i zalety ma katamaran Lagoon 400? Katamaran Lagoon 400 to katamaran, który tym razem wzięliśmy  pod lupę. To już po raz trzeci historii testów "Żagli" przeprowadziliśmy praktyczne próby turystycznego katamaranu. Tym razem był to dwukadłubowiec Lagoon 400. Nasze uwagi powinny pomóc w żeglowaniu tym, którzy zdecydują się na czarter tego rodzaju jednostki. Jakie wady i zalety ma katamaran Lagoon 400? Jacht Laguna 30. Jaki jest? Co trzeba wiedzieć o jachcie Laguna 30? Jacht Laguna 30. Jaki jest? Co trzeba wiedzieć o jachcie Laguna 30? To największa konstrukcja zbudowana w Stoczni Jachtową "Sułkowski" w 30. rocznicę jej działalności. Producent celuje w popularny segment rynku mazurskich superjachtów - dużych jednostek o długości 9-10 m, cieszących się zainteresowaniem klientów firm czarterowych. Czy Laguna 30 ma szansę na sukces? Jacht Maxus 28. Jaki jest? Co trzeba wiedzieć o jachcie Maxus 28? Jacht Maxus 28. Jaki jest? Co trzeba wiedzieć o jachcie Maxus 28? Maxus 28 to jeden z modeli jachtów produkowanych przez stocznię Northman. Zaprojektowano go, wykorzystując wiedzę zebraną przy produkcji i użytkowaniu udanych modeli 24 i 33. Na wystawie "Jacht dla Ciebie" Maxus 28 wygrał plebiscyt publiczności na najładniejszy jacht. Czyżby to był śródlądowy jacht idealny? Jacht Phobos 25. Jaki jest? Co trzeba wiedzieć o jachcie Phobos 25? Jacht Phobos 25. Jaki jest? Co trzeba wiedzieć o jachcie Phobos 25? Phobos 25. Ten 7,5-metrowy jacht powstał zgodnie z modnym obecnie założeniem. Projektując jacht tej wielkości, możliwy do wyczarterowania bez uprawnień, konstruktorzy przewidują niezbyt wysokie kwalifikacje prowadzących go skiperów, stąd priorytetem jest uzyskanie największego stopnia bezpieczeństwa czynnego.

Zobacz koniecznie

Przeczytaj też

Nie przegap!