Filip Chajzer: kim jest? Co osiągnął?

Filip Chajzer musi mocno pracować na to, aby nie mówiono o nim, jako o synu swojego ojca. Potomek Zygmunta Chajzera stara się jak może, aby nie być kolejnym prezenterem w nudnej telewizji.
Zdjęcie z artykułu: Filip Chajzer: kim jest? Co osiągnął?
Filip Chajzer podczas gali MediaTorów - Studenckich Nagród Dziennikarskichźródło:fot. flickr.com/ DrabikPany


Filip Chajzer  to jeden z najbardziej lubianych dziennikarzy stacji TVN. Talent medialny odziedziczył po ojcu Zygmuncie, który znany jest m.in. z „Lata z radiem” i szeregu telewizyjnych reklam.

Młody Chajzer zaczynał jako stażysta w radiowej Trójce, potem pojawił się w Radiu Złote Przeboje i w wielu lokalnych rozgłośniach w stolicy, wykonując pracę miejskiego reportera. Kiedy pojawiło się TVN Warszawa Filip Chajzer szybko znalazł tu swoje miejsce.

Po zniknięciu z wizji lokalnego wydania TVN-u przeniósł się do jego głównego kanału, gdzie zyskuje sławę nietuzinkowymi reportażami m. in. pokazując bezmyślność modowych blogerów.

Za swoje poczucie humoru i sposób przedstawiania świata został uhonorowany m.in. nagrodą „Akumulator” w plebiscycie MediaTory – Studenckie Nagrody Dziennikarskie.

Tagi: filip chajzer,

Redakcja 16/05/2016

Zobacz też

Kim był Kalikst II? Kim był Kalikst II? Papiez Kalikst II - Guido - "Ja Kalikst, udzielam tobie, Henryku ..." - tymi słowam­i zaczynał się dokument podpisany w Wormacji, był pierwszym układem pomiędzy papieżem a cesarzem, na podstawie którego kościół wprowadził konkordat z świeckimi państwami- mówi ks. Zbigniew Sobolewski, teolog moralista. Wake Up Call - nowy łańcuszek charytatywny. Na czym polega? Wake Up Call - nowy łańcuszek charytatywny. Na czym polega? Aneta Zając to jedna z najbardziej lubianych polskich celebrytek. Aktorka zamieściła ostatnio na swoim instagramie zdjęcie, na którym widać ją bez makijażu, zaraz po przebudzeniu. Jak się okazuje Zając wzięła udział w nowym łańcuszku charytatywnym - Wake Up Call. Mówimy, czym jest Wake Up Call. Za kulisami: II wojna światowa – zawierucha wojenna oczami zwykłych ludzi Za kulisami: II wojna światowa – zawierucha wojenna oczami zwykłych ludzi Seria „Za kulisami: II wojna światowa", składająca się z trzech odcinków, pokazuje historię II wojny światowej poprzez losy zwykłych obywateli – kobiet i mężczyzn powołanych do służby w obronie wolności, honoru i kraju a także cywilów, którzy musieli się zmierzyć z okrucieństwem wojny. Historia świata, odc. 4 - W stronę światła. Wielkie imperia średniowiecza Historia świata, odc. 4 - W stronę światła. Wielkie imperia średniowiecza Co działo się na świecie między IX a XV wiekiem? O wiele lepiej niż te odległe, ginące w pomroce dziejów czasy, zapisały się w naszej pamięci wieki odrodzenia, bliższe nam czasy romantyzmu, czy okres wojen napoleońskich. Jednak błędem byłoby sądzić, że w owej epoce bieg historii na chwilę się zatrzymał. Wprost przeciwnie. Powstały wówczas wielkie średniowieczne imperia, pierwsze uniwersytety i gotyckie katedry. Kwitły nauki i sztuka.

Zobacz koniecznie

Przeczytaj też

Nie przegap!