Ewa Bilan-Stoch – kim jest żona Kamila Stocha?

Kim jest Ewa Bilan-Stoch, żona jednego z najlepszych skoczków w historii, Kamila Stocha? Oto, co warto o niej wiedzieć.

28-letnia Ewa Bilan-Stoch poznała Kamila Stocha na zawodach w Planicy, kiedy to robiła zdjęcia polskim skoczkom. Jak sama mówi, pomiędzy nią i skoczkiem od razu coś zaiskrzyło. Pomimo, że obydwoje pochodzą z Zakopanego i uczęszczali do tej samej szkoły, Ewa zauważyła i zakochała się w młodszym o dwa lata Kamilu dopiero po wielu latach od zakończenia szkoły. Para wzięła ślub w 2010 roku. 

>>> Kamil Stoch — ile zarobił w tym sezonie? [KLIKNIJ!]

Skoczek wielokrotnie podkreślał, że za jego sukcesem stoi przede wszystkim Ewa, która wspiera go każdego dnia. Ostatnimi czasy, odkąd Ewa Bilan-Stoch  została menadżerem Kamila oraz trzech innych skoczków (Janka Ziobry, Dawida Kubackiego oraz Stefana Hulę) piękna blondynka coraz częściej pojawia się u boku skoczka na zawodach i treningach.

Żona Kamila Stocha ukończyła Krakowskie Szkoły Artystyczne. Uzyskała tam dyplom artysty fotografa. Tym też Ewa zajmuje się na co dzień, oprócz pełnienia funkcji manadżera skoczków. Jak sama mówi "w pracy korzysta z wykształcenia pedagogicznego oraz wiedzy psychologicznej". Od jesieni Ewa Bilan-Stoch prowadzi "Eve-nement Team". 

>>> Kim jest Marcelina Hula, żona skoczka narciarskiego Stefana Huli? [KLIKNIJ!]

W styczniu Ewa Bilan-Stoch odebrała w imieniu Kamila statuetkę dla sportowca roku podczas Gali Mistrzów Sportu.

O swojej pracy u boku męża Ewa Bilan-Stoch mówi następująco: "Przede wszystkim to bardzo satysfakcjonująca praca. Mam okazję sprawdzić się w różnych wyzwaniach. Przydaje się moja odporność na stres, opanwanie i pewność siebie. Mam w życiu szczęście trafiać na wspaniałych ludzi w najwłaściwszym czasie. Tak jest i w tej pracy. Nie mam oporów by prosić o pomoc. Nie uważam, że zjadłam wszystkie rozumy ale myślę, że mam łatwośc zjednywania sobie ludzi".

 


Tagi: fokus tv,

Redakcja 16/02/2014

Zobacz też

Romuald Koperski, kandydat do Rady Miasta Gdańska, który chwali Putina - kim jest? Romuald Koperski, kandydat do Rady Miasta Gdańska, który chwali Putina - kim jest? Romuald Koperski to znany podróżnik i pianista, który pobił rekord Guinessa dając najdłuższy koncert forepianowy na świecie. Kandyduje z listy SLD do Rady Miasta Gdańska, a przy okazji chwali rządy Putina w wywiadach i na swoim profilu społecznościowym. Kamila Kweczke - kim jest autorka strony czytamyetykiety.pl? Kamila Kweczke - kim jest autorka strony czytamyetykiety.pl? Kamila Kweczke to dietetyczka, która prowadzi popularną stronę czytamyetykiety.pl. Analizuje na niej zawartość produktów spożywczych dostępnych na polskim rynku. Sekrety katakumb w Palermo – badacze odkrywają tajemnice zmumifikowanych ciał z klasztornej krypty we włoskim mieście Sekrety katakumb w Palermo – badacze odkrywają tajemnice zmumifikowanych ciał z klasztornej krypty we włoskim mieście W niedzielę, 2 listopada, o godzinie 20:50 FOKUS TV zaprasza widzów na pierwszy z filmów dokumentalnych otwierający cykl poświęcony współczesnemu kościołowi katolickiemu. W inaugurującym serię dokumencie „Sekrety katakumb w Palermo” badacze odkrywają tajemnice zmumifikowanych ciał z klasztornej krypty w jednym z włoskich miast. Wśród zmarłych jest m.in. słynna „Śpiąca Królewna" - dziewczynka, pochowana w 1920 roku, której zwłoki zachowały się w idealnym stanie. Łowczynie duchów. Jackie i Alison mierzą się ze zjawiskami paranormalnymi! SERIA na WIDEO Łowczynie duchów. Jackie i Alison mierzą się ze zjawiskami paranormalnymi! SERIA na WIDEO Przyjaciółki z dzieciństwa – Jackie Dennison i Alison Wynne-Rider – mają oryginalny dar. Potrafią nawiązywać kontakt ze światem zmarłych i pomagają każdemu, kto podejrzewa, że nękany jest przez istoty nadprzyrodzone. Jackie i Alison wspólnie odwiedzają miejsca, w których straszy. Zbłąkanym duchom wskazują właściwą drogę wyzwolenia się ze związków ze światem ziemskim, a znękanym mieszkańcom Ziemi pomagają pozbyć się kłopotliwych gości z zaświatów.

Zobacz koniecznie

Przeczytaj też

Nie przegap!