Era przetrwania, odc. 2 - co się wydarzy?

Jest 3 dzień trwania programu Era przetrwania i pierwszy ranek, kiedy uczestnicy zostają bez mentora - archeologa Klinta Janulisa, specjalisty od epoki kamienia łupanego. Od tego, jak osiemnaście obcych sobie osób będzie ze sobą współpracować, zależą ich szanse na przeżycie kolejnych ośmiu tygodni.Steve Nicholson, który został wybrany na lidera, zwołuje spotkanie. Głównym tematem ma być zmarnowanie części świeżego mięsa jelenia, wg lidera warto omówić, jak do tego doszło, by nie powtarzać tych samych błędów. Jednak spotkanie zamienia się szybko w kłótnię między Paulem Wilmshurstem a Paulem Barnesem, Ten drugi miał gadać przez całą noc, przez co inni nie mogli się wyspać.

Jedzenia, które uczestnicy programu dostali na początku już zaczyna brakować, dlatego uczestnicy reality show muszą polować i zdobywać pożywienie samodzielnie. Paul Barnes podejmuje się budowania pułapki na dzika, podczas gdy inni zajmują się poprawianiem ich schronienia, by lepiej chroniło przed deszczem i zimnem. Podczas gdy inni pracują, JP Aamer i inni zajadają się resztkami swoich racji żywnościowych, co spotyka się z potępieniem Steve'a, który zakazuje jedzenia przekąsek. Choć JP protestuje, Steve nie jest pod wrażeniem... Sprawy idą coraz gorzej dla JP, kiedy Kym oskarża go o lenistwo, a Mike i Paul wyśmiewają - do tego stopnia, że wyrusza do lasu w łzach. Inni członkowie "plemienia" szukają pożywienia na obszarze 28 mil kwadratowych... Co znajdują, jak się dogadują?

Redakcja 08/10/2015

Zobacz też

PAWEŁ KORZENIOWSKI: kim jest polski pływak, który zdobył wicemistrzostwo świata? PAWEŁ KORZENIOWSKI: kim jest polski pływak, który zdobył wicemistrzostwo świata? Paweł KORZENIOWSKI WICEMISTRZEM ŚWIATA w pływaniu! Od mistrza świata popłynął wolniej o nieco ponad pół sekundy. Na podium mistrzostw świata staje trzeci raz, był już mistrzem i wicemistrzem świata w pływaniu. Kim jest PAWEŁ KORZENIOWSKI, tegoroczny wicemistrz świata w stylu motylkowym? LOT wprowadza PŁATNE POSIŁKI: ile zapłacimy za jedzenie w samolocie? LOT wprowadza PŁATNE POSIŁKI: ile zapłacimy za jedzenie w samolocie? Od 1 sierpnia, lecąc samolotem linii lotniczych LOT, nie dostaniemy darmowej kanapki. Posiłki serwowane na pokładzie samolotu będą od teraz płatne, ale też – jak przekonują właściciele firmy – lepsze. Ile trzeba będzie zapłacić za kanapkę w samolocie? Co będzie można zjeść podczas lotu? ROZBIERANA sesja RADWAŃSKIEJ: co o zdjęciach Agnieszki mówi jej matka? ROZBIERANA sesja RADWAŃSKIEJ: co o zdjęciach Agnieszki mówi jej matka? NAGIE ZDJĘCIA RADWAŃSKIEJ - od kiedy w mediach pojawiły się zdjęcia rozebranej Agnieszki Radwańskiej, stale przybywa tych, którzy chcą ten krok tenisistki skrytykować, ale też tych, którzy stają w jej obronie. Wypowiedziała się również matka Agnieszki. Mówimy, co o zdjęciach Agnieszki myśli jej mama. ROZWÓD Nigelli LAWSON: czy znana specjalistka od gotowania ROZWIODŁA SIĘ? ROZWÓD Nigelli LAWSON: czy znana specjalistka od gotowania ROZWIODŁA SIĘ? Nigella Lawson ROZWIEDZIONA? Kilka tygodni po tym, jak w mediach pojawiły się zdjęcia Nigelli Lawson duszonej przez męża, media informują o rozwodzie pary. Jak doszło do tego rozstania? Dlaczego rozwód orzeczono tak szybko? Jak wyglądała rozprawa? Mówimy, jak wyglądał rozwód Nigelli Lawson.

Zobacz koniecznie

Przeczytaj też

Nie przegap!