Era przetrwania, odc. 2 - co się wydarzy?

Jest 3 dzień trwania programu Era przetrwania i pierwszy ranek, kiedy uczestnicy zostają bez mentora - archeologa Klinta Janulisa, specjalisty od epoki kamienia łupanego. Od tego, jak osiemnaście obcych sobie osób będzie ze sobą współpracować, zależą ich szanse na przeżycie kolejnych ośmiu tygodni.Steve Nicholson, który został wybrany na lidera, zwołuje spotkanie. Głównym tematem ma być zmarnowanie części świeżego mięsa jelenia, wg lidera warto omówić, jak do tego doszło, by nie powtarzać tych samych błędów. Jednak spotkanie zamienia się szybko w kłótnię między Paulem Wilmshurstem a Paulem Barnesem, Ten drugi miał gadać przez całą noc, przez co inni nie mogli się wyspać.

Jedzenia, które uczestnicy programu dostali na początku już zaczyna brakować, dlatego uczestnicy reality show muszą polować i zdobywać pożywienie samodzielnie. Paul Barnes podejmuje się budowania pułapki na dzika, podczas gdy inni zajmują się poprawianiem ich schronienia, by lepiej chroniło przed deszczem i zimnem. Podczas gdy inni pracują, JP Aamer i inni zajadają się resztkami swoich racji żywnościowych, co spotyka się z potępieniem Steve'a, który zakazuje jedzenia przekąsek. Choć JP protestuje, Steve nie jest pod wrażeniem... Sprawy idą coraz gorzej dla JP, kiedy Kym oskarża go o lenistwo, a Mike i Paul wyśmiewają - do tego stopnia, że wyrusza do lasu w łzach. Inni członkowie "plemienia" szukają pożywienia na obszarze 28 mil kwadratowych... Co znajdują, jak się dogadują?

Redakcja 08/10/2015

Zobacz też

Fotografia. Jak robić dobre ZDJĘCIA LUDZI? 5 kroków do udanego portretu Fotografia. Jak robić dobre ZDJĘCIA LUDZI? 5 kroków do udanego portretu W czasie kiedy przyzwoitej jakości fotografie można wykonać byle telefonem komórkowym, warto nauczyć się, jak robić to poprawnie, zwłaszcza gdy robimy zdjęcia ludziom - naszym bliskim i przyjaciołom - i nierzadko dzielimy się nimi w internecie. Dobrze zrobiony aparatem portret jest wtedy bezcenny. Na początku kariery fotoamatora wystarczy przestrzegać kilku prostych zasad. Oto one. APARATY FOTOGRAFICZNE. Jaki wybrać OBIEKTYW do lustrzanki? APARATY FOTOGRAFICZNE. Jaki wybrać OBIEKTYW do lustrzanki? Kupując lustrzankę zwykle producenci proponują na starcie dedykowany do niego obiektyw. Zwykle jest to najtańsze szkło, które zadowoli tylko mało wymagającego fotoamatora. Warto jednak upewnić się, że obiektyw, który kupujemy do upragnionej lustrzanki, będzie nam dobrze służył. Jaki wybrać? Jak prawidłowo korzystać z publicznego basenu? Kiedy i jak się myć pod prysznicem i dlaczego trzeba to robić? Jak prawidłowo korzystać z publicznego basenu? Kiedy i jak się myć pod prysznicem i dlaczego trzeba to robić? Zasady korzystania z basenów publicznych nie dla wszystkich są jasne. Najwięcej kontrowersji budzi nagość w przebieralni. Nagie ciała pań w wieku średnim i starszych rzekomo ranią estetyczne uczucia młodszych i tych całkiem małych. Konieczność rozbierania się pod prysznicem też jest dyskusyjna... Mówimy, dlaczego na basenie publicznym należy korzystać z prysznica, a także ile razy i jak to robić Jak założyć KONTO NA FACEBOOKU? Poradnik KROK PO KROKU Jak założyć KONTO NA FACEBOOKU? Poradnik KROK PO KROKU Jeśli jeszcze nie masz konta na Facebooku, największym portalu społecznościowym na świecie, czas to zmienić! Do założenia profilu na Facebooku potrzebnych jest zaledwie kilka minut, założenie konta jest darmowe, a posiadanie konta w serwisie jest nie tylko modne, ale czasem okazuje się też bardzo praktyczne.

Zobacz koniecznie

Przeczytaj też

Nie przegap!