Elitarni. Jak żyje się i służy w Legii Cudzoziemskiej, Brygadzie Golani i innych oddziałach specjalnych? ZDJĘCIA

Całkowite oddanie sprawie, niewiarygodna sprawność fizyczna i odporność na stres. To tylko niektóre warunki, które musi spełnić idealny kandydat rekrutowany do oddziałów sił specjalnych. Wyłącznie najlepsi przetrwają i odniosą sukces w świecie elitarnych wojowników.

Alain Figlarz – znany aktor i kaskader francuski, a także ekspert sztuk walki – wchodzi do świata legendarnych oddziałów sił specjalnych. Poznamy tajniki francuskiej Legii Cudzoziemskiej, izraelskiej Brygady Golani i singapurskiej Jednostki Taktyczno-Ratunkowej. Oficerowie szkoleniowi wyjawią nam, w jaki sposób motywują swoich żołnierzy. Jak uczą ich najtrudniejszych technik walki i radzenia sobie z życiem w nieustającym napięciu. Opowiedzą też o kluczowych momentach w dziejach swoich oddziałów. Historiach, które nigdy wcześniej nie ujrzały światła dziennego.

 

Redakcja 11/01/2017

Zobacz też

Kiedy należy się PREMIA GWARANCYJNA za wymianę okien? Ile trzeba na nią czekać? Kiedy należy się PREMIA GWARANCYJNA za wymianę okien? Ile trzeba na nią czekać? Nie musisz kupować mieszkania, żeby wypłacić premię gwarancyjną z książeczki mieszkaniowej. Wystarczy zrobić remont mieszkania lub domu. Musi on jednak obejmować wymianę okien albo instalacji elektrycznej bądź gazowej. Najważniejsze, żeby nie przegapić terminu na złożenie wniosku o premię. Kiedy nowe okna za premię gwarancyjną? KIEDY zgłosić się po PREMIĘ GWARANCYJNĄ z książeczki mieszkaniowej? Jak zlikwidować książeczkę i odzyskać premię? KIEDY zgłosić się po PREMIĘ GWARANCYJNĄ z książeczki mieszkaniowej? Jak zlikwidować książeczkę i odzyskać premię? Jeśli kupiłeś mieszkanie albo budujesz dom jednorodzinny i masz starą książeczkę mieszkaniową, zgłoś się do banku po premię gwarancyjną. Nie wolno przegapić terminu na złożenie wniosku, bo wtedy premia przepadnie. Jak uzyskać: premia gwarancyjna z książeczki mieszkaniowej? Teak - dlaczego jest tak popularny przy budowie i wykańczaniu jachtów? Z czego wynika morska kariera teaku? Teak - dlaczego jest tak popularny przy budowie i wykańczaniu jachtów? Z czego wynika morska kariera teaku? Teak - to popularne drewno pochodzące z Indochin. Zrobiło wielką karierę od kiedy w Europie zaczęło brakować dębiny. Stało się to na początku XIX w. Dlaczego teak stał się niezastąpiony w budownictwie okrętowym i jachtowym? Horoskop chiński Co czeka w lutym osoby spod znaku Bawołu? Horoskop chiński Co czeka w lutym osoby spod znaku Bawołu? Horoskop chiński głosi, że osoby spod znaku Bawołu to perfekcjoniści, stworzeni do wyższych celów. Jeśli to twój zodiak, w lutym musisz jeszcze bardziej uwierzyć w swoje możliwości. Co jeszcze szykuje los Bawołom w tym miesiącu? Horoskop chiński dla Bawołów na luty. Poznaj horoskop chiński dla Bawołów na luty.

Zobacz koniecznie

Przeczytaj też

Nie przegap!