Elitarni. Jak żyje się i służy w Legii Cudzoziemskiej, Brygadzie Golani i innych oddziałach specjalnych? ZDJĘCIA

Całkowite oddanie sprawie, niewiarygodna sprawność fizyczna i odporność na stres. To tylko niektóre warunki, które musi spełnić idealny kandydat rekrutowany do oddziałów sił specjalnych. Wyłącznie najlepsi przetrwają i odniosą sukces w świecie elitarnych wojowników.

Alain Figlarz – znany aktor i kaskader francuski, a także ekspert sztuk walki – wchodzi do świata legendarnych oddziałów sił specjalnych. Poznamy tajniki francuskiej Legii Cudzoziemskiej, izraelskiej Brygady Golani i singapurskiej Jednostki Taktyczno-Ratunkowej. Oficerowie szkoleniowi wyjawią nam, w jaki sposób motywują swoich żołnierzy. Jak uczą ich najtrudniejszych technik walki i radzenia sobie z życiem w nieustającym napięciu. Opowiedzą też o kluczowych momentach w dziejach swoich oddziałów. Historiach, które nigdy wcześniej nie ujrzały światła dziennego.

 

Redakcja 21/12/2016

Zobacz też

MACIEJ PIEPRZYCA - kim jest, co osiągnął REŻYSER filmu "Chce się żyć"? MACIEJ PIEPRZYCA - kim jest, co osiągnął REŻYSER filmu "Chce się żyć"? Film "Chce się żyć" w reżyserii Macieja Pieprzycy zdobył grand prix oraz nagrody publiczności i jury ekumenicznego 37. Międzynarodowego festiwalu Filmowego w Montrealu. To jeden z największych sukcesów polskiej kinematografii od wielu lat. Mówimy, kim jest Maciej Pieprzyca, rezyser filmu "Chce się żyć". DZIEWICTWO: Czy można znów być DZIEWICĄ? Jak można odzyskać dziewictwo? DZIEWICTWO: Czy można znów być DZIEWICĄ? Jak można odzyskać dziewictwo? Muzłumanki z Europy były pierwszymi kobietami, które poddawały sie operacyjnemu odtwarzaniu błony dziewiczej. Dzięki hymenoplastyce miały, pomimo straty dziewictwa, szansę na znalezienie męża. W wielu krajach cnota jest bowiem warunkiem dobrego zamążpójścia. Mówimy, jak (po) zostać dziewicą. Przemysław Wałęsa: kim był  zmarły syn byłego prezydenta Lecha Wałęsy? WIDEO Przemysław Wałęsa: kim był zmarły syn byłego prezydenta Lecha Wałęsy? WIDEO Przemysław Wałęsa to jeden z synów byłego prezydenta Lecha Wałęsy. W mediach zrobiło się o nim głośno, gdy w 2003 r. spowodował wypadek pod wpływem alkoholu. Teraz gruchnęła wieść, że nie żyje. Jak zapamiętamy Przemysława Wałęsę? Kościół Adwentystów Dnia Siódmego: Co to jest, SEKTA czy nie? Kościół Adwentystów Dnia Siódmego: Co to jest, SEKTA czy nie? Kościół Adwentystów Dnia Siódmego to odłam kościoła chrześcijańskiego, wywodzący się z wyznań protestanckich. Nie jest uznawany za sektę. Adwentyści świętują w sobotę, nie mogą pić alkoholu, mocnej kawy i herbaty. Religia zabrania palenia i zażywania narkotyków. Adwentystką jest Anna Samusionek.

Zobacz koniecznie

Przeczytaj też

Nie przegap!