Egzamin z przetrwania - dzieciaki mierzą się ze swoimi słabościami. Dadzą radę?

Żadnych gier komputerowych, żadnego internetu, żadnych fastfoodów! Wytrzymasz? Ośmioro nastolatków walczy z pokusami, przekracza granice swoich możliwości, staje twarzą w twarz ze strachem i rozwija zdolność do przetrwania w najtrudniejszych warunkach. Kto wyjdzie cało z tej brutalnej szkoły przetrwania?
„Władca much" to przy tym pestka! Grupa dzieciaków wieku od 14 do 17 lat w północnoamerykańskiej dziczy odkrywa życie zgoła inne niż chodzenie do szkoły i spotkania z kumplami. Ich mentorem i przewodnikiem jest Les Stroud, kanadyjski muzyk, reżyser i popularyzator sztuki przetrwania, znany jako gospodarz kultowego programu „Człowiek, który przetrwa wszystko". Mali bohaterowie programu, pozostawieni sami sobie w bezludnej dziczy i wystawieni na coraz cięższe próby w szkole przetrwania, będą musieli znaleźć sobie schronienie, pożywienie, wodę i rozpalić ogień. Z odcinka na odcinek zadania będą coraz trudniejsze. Dzieciaki muszą uruchamiać coraz głębsze pokłady swojej kreatywności i wykazywać się coraz większą odwagą. Czy zdadzą egzamin z przetrwania?

Zostali wybrani spośród wielu kandydatów, są głodni przygód i wyzwań. W kolejnych odsłonach programu czekają je coraz bardziej wymagające zmagania z własnymi słabościami, potrzebami i emocjami. Widzimy, jak z odcinka na odcinek relacje między uczestnikami ewoluują, jak w grupie pojawiają się konflikty, jak eksplodują nieopanowane emocje. Trudnych sytuacji nie zabraknie. Les Stroud jako doświadczony surwiwalowiec będzie bacznie im się przyglądał i szukał tego, kto dysponuje najsilniejszą wolą przetrwania. Uczestnicy programu nauczą się, że jeśli mogą zdać egzamin w szkole przetrwania, nic już nie będzie im straszne.

Redakcja 17/06/2014

Zobacz też

Co grozi za tworzenie fałszywych dowodów w celu obciążenia niewinnego człowieka? Co grozi za tworzenie fałszywych dowodów w celu obciążenia niewinnego człowieka? Matce Madzi z Sosnowca, Katarzynie W. postawiono zarzuty, w tym zarzut tworzenia fałszywych dowodów. Co za to grozi? Kiedy prokuratura może postawić zarzut tworzenia fałszywych dowodów na popełnienie przestępstwa? Kim jest MARIUSZ TRELIŃSKI? Jakie są jego największe sukcesy? Kim jest MARIUSZ TRELIŃSKI? Jakie są jego największe sukcesy? Mariusz Treliński to dyrektor Teatru Wielkiego - Opery Narodowej w Warszawie. Uznawany jest za reformatora opery w Polsce. Prywatnie związany był z tancerką Edytą Herbuś. 28 marca 2012 skończył 50 lat. Jakie są największe osiągnięcia Trelińskiego? Co przetarło mu drogę do sławy? Co jest obrzydliwego w lecie? Mówimy, czego nie należy robić latem, by nie obrzydzać innym tej pory roku! Co jest obrzydliwego w lecie? Mówimy, czego nie należy robić latem, by nie obrzydzać innym tej pory roku! Lato jest naszą ulubioną porą roku. Lubimy słońce, ciepło, długi dzień, jazdę na rowerze, cienkie ciuchy, lekkie buty, świeże polskie owoce i jeszcze kilka rzeczy. I nawet jeśli nie idziemy na urlop, mamy w letnie miesiące poczucie wolności. Te przyjemności psuje nam tylko... widok mężczyzn. Mówimy, dlaczego lato bywa obrzydliwe z powodu mężczyzn PRIMA APRILIS – skąd się wziął ten zwyczaj? Żarty i dowcipy na 1 kwietnia PRIMA APRILIS – skąd się wziął ten zwyczaj? Żarty i dowcipy na 1 kwietnia Prima aprilis – dzień żartów – najbardziej chyba lubią młodzi i... dziennikarze. Jedna i druga grupa 1 kwietnia prześciga się w oryginalności swoich żartów, tak w dobrym, jak i w złym znaczeniu. A czy zastanawialiście się, skąd się wziął ten obyczaj?

Zobacz koniecznie

Przeczytaj też

Nie przegap!