Edukacja seksualna, czyli „wszystko, co chcielibyście wiedzieć o seksie, ale..."

Odważne, zabawne i przełamujące wszelkie tabu rozmowy o seksie. Wydaje ci się, że o seksie wiesz już wszystko? Oglądaj „Edukację seksualną", a przekonasz się, ile tajemnic kryje jeszcze przed tobą ta dziedzina życia!Prowadząca program Anna Richardson nie cofnie się przed niczym! W programie „Edukacja seksualna" obala mity na temat niektórych miłosnych technik, stosowania prezerwatyw czy zabawek erotycznych. Porusza tematy dotyczące chorób przenoszonych drogą płciową, fizjologicznych konsekwencji porodu oraz utraty dziewictwa. Uczy, jak rozmawiać o seksie i obala mity pokutujące w głowach... nie tylko nastolatków.

Jedną z misji prowadzącej jest przekonanie widzów, że satysfakcjonującym pożyciem intymnym może cieszyć się każda para, niezależnie od okoliczności. Na potwierdzenie swoich słów przedstawi ludzi, którzy - pomimo fizycznych ograniczeń - nauczyli się czerpać satysfakcję ze wspaniałego seksu. Poznamy między innymi małżeństwo osób niewidomych, a także osoby zmagające się z wrodzoną łamliwością kości. Włącz telewizor i przekonaj się, czego jeszcze nie wiesz o seksie!

 

Redakcja 09/07/2014

Podobne

Edukacja seksualna – Anna Richardson odpowie na pytania, których baliście się zadać Edukacja seksualna – Anna Richardson odpowie na pytania, których baliście się zadać Edukacja seksualna to serial obalający mity związane z ludzką seksualnością. Prowadząca, Anna Richardson pokazuje, że nasza wiedza o seksie pełna jest przekłamań. Edukacja seksualna odc.1., sezon 4. – czym tym razem zajmie się Anna Richardson? Edukacja seksualna odc.1., sezon 4. – czym tym razem zajmie się Anna Richardson? Edukacja seksualna powraca - Anna Richardson, tym razem zajmie się edukacją seksualną w szkołach w całej Wielkiej Brytanii. Anna rozpoczyna również szeroko zakrojoną kampanię przeciwko seksualizacji dzieci pod hasłem: Stop stręczycielstwu naszych dzieci! KOBIECE PIERSI - jak je pieścić, by kobieta przeżyła ORGAZM? Instrukcja obsługi kobiecych piersi KOBIECE PIERSI - jak je pieścić, by kobieta przeżyła ORGAZM? Instrukcja obsługi kobiecych piersi Kobiece piersi to bardzo wrażliwa strefa erogenna. Dlatego – jeśli ich pieszczenie zaczniesz za wcześnie, za mocno, zbyt szybko – możesz oberwać po łapach. Bo zamiast przyjemności sprawiasz ból! Czy to znaczy, że lepiej zostawić je w spokoju? W żadnym wypadku! Niepieszczenie piersi jest zbrodnią na kobiecym organizmie i wzajemnych relacjach. Mówimy, jak pieścić piersi, by twoja partnerka była w siódmym niebie oraz jak po wyglądzie piersi poznać, że kobieta miała orgazm. Erotyczny masaż stóp - jak rozbudzić partnera, masując jego stopy? Erotyczny masaż stóp - jak rozbudzić partnera, masując jego stopy? Stopa jest wciąż niedocenianym elementem ars amandi, przynajmniej w zachodniej kulturze. Bo mistrzowie wschodniej sztuki miłosnej doskonale wiedzieli, że stymulacja tej części ciała może sprawiać wielką przyjemność obojgu partnerom. Warto więc poświęcić stopom więcej uwagi w sypialni.

Zobacz też

Sztuka rozstania. Jak nauczyć się kończyć związki? Sztuka rozstania. Jak nauczyć się kończyć związki? Nie ma łatwych scenariuszy zakończenia związku. Obie strony muszą zdobyć się na racjonalność, starać się zachować dystans itp. Jednak często mimo to dochodzi do awantur i nieprzyjemnych scen. Jak się przygotować do zerwania? Jakie są najlepsze kluby w Gdańsku, Sopocie i Gdyni? TOP najlepszych imprez w Trójmieście Jakie są najlepsze kluby w Gdańsku, Sopocie i Gdyni? TOP najlepszych imprez w Trójmieście W Trójmieście szykuje się szturm kibiców w trakcie Euro 2012. Trójmiasto oferuje sporo miejsc do świetnej zabawy. Oto najlepsze kluby w Gdańsku, Sopocie i Gdyni! Jeśli uważacie, że zapomnieliśmy o jakimś klubie nadsyłajcie swoje typy! Twórzmy ranking najlepszych miejsc na imprezę w Trójmieście, wpisujcie się w komentarze ze swoimi typami! TABLET TRACER OVO z Carrefoura lepszy niż tablet z Biedronki? Mówimy, gdzie opłaca się szukać TANICH TABLETÓW? TABLET TRACER OVO z Carrefoura lepszy niż tablet z Biedronki? Mówimy, gdzie opłaca się szukać TANICH TABLETÓW? Oferta Biedronki na tani tablet potrwa do 11 kwietnia, ale jeśli nie udało ci się kupić GoClever Tab A73 za 369 zł, biegnij do Carrefoura, bo tam czeka lepszy tablet w podobnej cenie. Tracer OVO to tani tablet z najnowszym Androidem na pokładzie i zaletami przewyższającycmi GoClever Tab A73. Sprawdź, naszą recenzję i porówanie tabletów. Kim są SIKHOWIE i dlaczego zawsze noszą przy sobie KIRPANY? Kim są SIKHOWIE i dlaczego zawsze noszą przy sobie KIRPANY? Ten problem jest metalowy i ma kształt zagiętego sztyletu lub miecza nazywanego kirpanem. Sikh z kirpanem nie rozstaje się nigdy, bo jest dla niego symbolem religijnym. Czy na obiekty olimpijskie można wpuścić ludzi z białą bronią?

Zobacz koniecznie

Przeczytaj też

Nie przegap!