Edukacja seksualna, czyli „wszystko, co chcielibyście wiedzieć o seksie, ale..."

Odważne, zabawne i przełamujące wszelkie tabu rozmowy o seksie. Wydaje ci się, że o seksie wiesz już wszystko? Oglądaj „Edukację seksualną", a przekonasz się, ile tajemnic kryje jeszcze przed tobą ta dziedzina życia!Prowadząca program Anna Richardson nie cofnie się przed niczym! W programie „Edukacja seksualna" obala mity na temat niektórych miłosnych technik, stosowania prezerwatyw czy zabawek erotycznych. Porusza tematy dotyczące chorób przenoszonych drogą płciową, fizjologicznych konsekwencji porodu oraz utraty dziewictwa. Uczy, jak rozmawiać o seksie i obala mity pokutujące w głowach... nie tylko nastolatków.

Jedną z misji prowadzącej jest przekonanie widzów, że satysfakcjonującym pożyciem intymnym może cieszyć się każda para, niezależnie od okoliczności. Na potwierdzenie swoich słów przedstawi ludzi, którzy - pomimo fizycznych ograniczeń - nauczyli się czerpać satysfakcję ze wspaniałego seksu. Poznamy między innymi małżeństwo osób niewidomych, a także osoby zmagające się z wrodzoną łamliwością kości. Włącz telewizor i przekonaj się, czego jeszcze nie wiesz o seksie!

 

Redakcja 09/07/2014

Podobne

Edukacja seksualna – Anna Richardson odpowie na pytania, których baliście się zadać Edukacja seksualna – Anna Richardson odpowie na pytania, których baliście się zadać Edukacja seksualna to serial obalający mity związane z ludzką seksualnością. Prowadząca, Anna Richardson pokazuje, że nasza wiedza o seksie pełna jest przekłamań. Edukacja seksualna odc.1., sezon 4. – czym tym razem zajmie się Anna Richardson? Edukacja seksualna odc.1., sezon 4. – czym tym razem zajmie się Anna Richardson? Edukacja seksualna powraca - Anna Richardson, tym razem zajmie się edukacją seksualną w szkołach w całej Wielkiej Brytanii. Anna rozpoczyna również szeroko zakrojoną kampanię przeciwko seksualizacji dzieci pod hasłem: Stop stręczycielstwu naszych dzieci! KOBIECE PIERSI - jak je pieścić, by kobieta przeżyła ORGAZM? Instrukcja obsługi kobiecych piersi KOBIECE PIERSI - jak je pieścić, by kobieta przeżyła ORGAZM? Instrukcja obsługi kobiecych piersi Kobiece piersi to bardzo wrażliwa strefa erogenna. Dlatego – jeśli ich pieszczenie zaczniesz za wcześnie, za mocno, zbyt szybko – możesz oberwać po łapach. Bo zamiast przyjemności sprawiasz ból! Czy to znaczy, że lepiej zostawić je w spokoju? W żadnym wypadku! Niepieszczenie piersi jest zbrodnią na kobiecym organizmie i wzajemnych relacjach. Mówimy, jak pieścić piersi, by twoja partnerka była w siódmym niebie oraz jak po wyglądzie piersi poznać, że kobieta miała orgazm. Erotyczny masaż stóp - jak rozbudzić partnera, masując jego stopy? Erotyczny masaż stóp - jak rozbudzić partnera, masując jego stopy? Stopa jest wciąż niedocenianym elementem ars amandi, przynajmniej w zachodniej kulturze. Bo mistrzowie wschodniej sztuki miłosnej doskonale wiedzieli, że stymulacja tej części ciała może sprawiać wielką przyjemność obojgu partnerom. Warto więc poświęcić stopom więcej uwagi w sypialni.

Zobacz też

Jaki jacht na Mazury? Czy Hornet 29 to jacht, który będzie dobry na Mazury? Jaki jacht na Mazury? Czy Hornet 29 to jacht, który będzie dobry na Mazury? Hornet 29 to jacht, który zaprojektowany został przez Roberta Rogińskiego głównie z myślą o śródlądowych czarterach. To duży, wygodny i solidny mazurski jacht, choć spotykany nieco rzadziej, niż większość jednostek znanych klientom firm czarterowych. Poznaj dane techniczne jachtu Hornet 29 i przekonaj się, czy ten jacht jest odpowiedni na Mazury. Jaki jacht wybrać na Mazury? Czy Pegaz 800 to dobry jacht na Mazury? Jaki jacht wybrać na Mazury? Czy Pegaz 800 to dobry jacht na Mazury? Pegaz 800 cieszy się na Mazurach zasłużoną popularnością od wielu sezonów. Mimo upływu lat, Pegaz 800 skutecznie konkuruje z nowszymi konstrukcjami. Dzieje się tak za sprawą zupełnie nowego wnętrza, jakie wykonuje się w sprawdzonych kadłubach. Sprawdź dane techniczne jachtu Pegaz 800, który świetnie sprawdza się na Mazurach. Jaki jacht na Mazury? Czy Nubian 29 to jacht, który nadaje się na Mazury? Jaki jacht na Mazury? Czy Nubian 29 to jacht, który nadaje się na Mazury? Nubian 29 to jacht zaprojektowany przez Sławomira Marczaka na bazie wieloletnich doświadczeń zdobytych w firmie Sasanka-Yacht. Jacht został wyprodukowany przez stocznię jachtową Prestige-Yacht i, choć trudno spotkać go na Mazurach, cieszy się wśród osób go użytkujących bardzo pozytywaną opinią. Sprawdź, czy Nubian 29 nadaje się na Mazury. Jaki jacht na Mazury? Czy Maxus 28 to dobry jacht na Mazury? Jaki jacht na Mazury? Czy Maxus 28 to dobry jacht na Mazury? Zastanawiasz się, który jacht sprawdzi się na Mazurach? Jednym z najwygodniejszych i jednocześnie dobrze żeglujących modeli jachtów, które sprawdzą się na mazurskich jeziorach, jest trzeci z kolei model produkowany przez stocznię Northman – Maxus 28. Jak wygląda jacht Maxus 28? Poznaj dane techniczne jachtu Maxus 28.

Zobacz koniecznie

Przeczytaj też

Nie przegap!