Edukacja seksualna, czyli „wszystko, co chcielibyście wiedzieć o seksie, ale..."

Odważne, zabawne i przełamujące wszelkie tabu rozmowy o seksie. Wydaje ci się, że o seksie wiesz już wszystko? Oglądaj „Edukację seksualną", a przekonasz się, ile tajemnic kryje jeszcze przed tobą ta dziedzina życia!Prowadząca program Anna Richardson nie cofnie się przed niczym! W programie „Edukacja seksualna" obala mity na temat niektórych miłosnych technik, stosowania prezerwatyw czy zabawek erotycznych. Porusza tematy dotyczące chorób przenoszonych drogą płciową, fizjologicznych konsekwencji porodu oraz utraty dziewictwa. Uczy, jak rozmawiać o seksie i obala mity pokutujące w głowach... nie tylko nastolatków.

Jedną z misji prowadzącej jest przekonanie widzów, że satysfakcjonującym pożyciem intymnym może cieszyć się każda para, niezależnie od okoliczności. Na potwierdzenie swoich słów przedstawi ludzi, którzy - pomimo fizycznych ograniczeń - nauczyli się czerpać satysfakcję ze wspaniałego seksu. Poznamy między innymi małżeństwo osób niewidomych, a także osoby zmagające się z wrodzoną łamliwością kości. Włącz telewizor i przekonaj się, czego jeszcze nie wiesz o seksie!

 

Redakcja 22/06/2015

Podobne

Edukacja seksualna – Anna Richardson odpowie na pytania, których baliście się zadać Edukacja seksualna – Anna Richardson odpowie na pytania, których baliście się zadać Edukacja seksualna to serial obalający mity związane z ludzką seksualnością. Prowadząca, Anna Richardson pokazuje, że nasza wiedza o seksie pełna jest przekłamań. Edukacja seksualna odc.1., sezon 4. – czym tym razem zajmie się Anna Richardson? Edukacja seksualna odc.1., sezon 4. – czym tym razem zajmie się Anna Richardson? Edukacja seksualna powraca - Anna Richardson, tym razem zajmie się edukacją seksualną w szkołach w całej Wielkiej Brytanii. Anna rozpoczyna również szeroko zakrojoną kampanię przeciwko seksualizacji dzieci pod hasłem: Stop stręczycielstwu naszych dzieci! Seks. KOBIECE PIERSI - jak je pieścić, by kobieta przeżyła ORGAZM? Instrukcja obsługi kobiecych piersi Seks. KOBIECE PIERSI - jak je pieścić, by kobieta przeżyła ORGAZM? Instrukcja obsługi kobiecych piersi Kobiece piersi to bardzo wrażliwa strefa erogenna. Dlatego – jeśli ich pieszczenie zaczniesz za wcześnie, za mocno, zbyt szybko – możesz oberwać po łapach. Bo zamiast przyjemności sprawiasz ból! Czy to znaczy, że lepiej zostawić je w spokoju? W żadnym wypadku! Niepieszczenie piersi jest zbrodnią na kobiecym organizmie i wzajemnych relacjach. Mówimy, jak pieścić piersi, by twoja partnerka była w siódmym niebie oraz jak po wyglądzie piersi poznać, że kobieta miała orgazm. Erotyczny masaż stóp - jak rozbudzić partnera, masując jego stopy? Erotyczny masaż stóp - jak rozbudzić partnera, masując jego stopy? Stopa jest wciąż niedocenianym elementem ars amandi, przynajmniej w zachodniej kulturze. Bo mistrzowie wschodniej sztuki miłosnej doskonale wiedzieli, że stymulacja tej części ciała może sprawiać wielką przyjemność obojgu partnerom. Warto więc poświęcić stopom więcej uwagi w sypialni.

Zobacz też

Dzika Ameryka: opis serii Dzika Ameryka: opis serii Przyroda Ameryki w wielu miejscach pozostała jeszcze nieskażona, zupełnie dzika. Warto ją zobaczyć, jeśli nie na własne oczy, to przynajmniej na antenie FOKUS TV. Serial przyrodniczy Dzika Ameryka pozwoli poznać najbardziej niedostępne miejsca i ich najdzikszych mieszkańców. Palestyna jak więzienie - los dzieci  na palestyńskich terytoriach okupowanych Palestyna jak więzienie - los dzieci na palestyńskich terytoriach okupowanych Palestyna pozostaje w konflikcie z Izraelem. ten konflikt ma wiele obliczy - jednym z najdramatyczniejszych jest życie palestyńskich dzieci - szczególnie na terenach okupowanych. W sieci znajdziemy wiele filmików pokazujących izraelskich żołnierzy aresztujących nastoletnie dzieci palestyńskie. To niestety nie fikcja i nie ustawki. Tak wygląda codzienność pokazywana również przez twórców filmu Palestyna jak więzienie. Piotr Ratajczak z serialu „Redakcja”: sylwetka, zdjęcia Piotr Ratajczak z serialu „Redakcja”: sylwetka, zdjęcia Piotr z serialu „Redakcja” – szef działu śledczego w „Expressie Codziennym” – to dobry, doświadczony dziennikarz. Zarówno w pracy, jak i w życiu prywatnym jest prawym i uczciwym człowiekiem. Współpracownicy szanują go, stanowi wręcz dla nich wzór. W życiu osobistym Piotr zmagać się natomiast musi z niemałymi problemami. Alicja Sokołowska z serialu „Redakcja”: sylwetka, zdjęcia Alicja Sokołowska z serialu „Redakcja”: sylwetka, zdjęcia Alicja z serialu „Redakcja” – redaktor naczelna „Expressu Codziennego” – jest wymagającym, ale sprawiedliwym szefem. W sytuacjach służbowych jest chłodna, powściągliwa, bardzo racjonalna. W życiu osobistym okazuje się jednak osobą pełną ciepła.

Zobacz koniecznie

Przeczytaj też

Nie przegap!