Edukacja seksualna odc. 2 sezon 5

Tym razem Edukacja seksualna podróżuje na północ York High, gdzie pokażemy uczniom, wszystko co powinni wiedzieć na temat męskiego dojrzewania. Zabierzemy też dzieci ze szkoły do ​​kliniki płodności, by mogły zobaczyć jak odbywa się sztuczne zapłodnienie i podziwiać moment, kiedy powstaje życie.Spotykamy niezwykłą parę, Jonny'ego i Amelię, oboje są niedowidzący. Najnowsze badania sugerują, że ludzie zakochują w piątej sekundzie, gdy widzą kogoś po raz pierwszy. Jak więc ocenić czyjąś atrakcyjność, gdy nie widzisz? Jonny i Amelia powiedzą nam wszystko na ten temat, a także wyjaśnią, że niedowidzenia albo ślepota nie wykluczają bardzo udanego życia seksualnego.

Przeciętny nastolatek spędza 2 godziny dziennie w sieci i/lub na czacie... ale jego rodzice często nie wiedzą, z kim się komunikuje, albo na co patrzy. Pokażemy więc grupie rodziców, co się dzieje, kiedy ich dziecko loguje się na czat. To co zobaczą będzie dla nich szokujące. Nauczymy rodziców, jak starać się kontrolować na co ich dzieci patrzą w sieci i jak mówić do swoich pociech o niebezpieczeństwach związanych z internetem.

Podamy też więcej wyników z Great British Sex Survey, które ujawniają, jak regularnie Brytyjczycy uprawiają seks, w których częściach kraju ludzie nie uprawiają seksu w ogóle, i jak wielu z nas używa kajdanek podczas kochania się.

.. Edukacja seksualna. Czego jeszcze nie wiesz o seksie?

Redakcja 09/10/2015

Podobne

Edukacja seksualna – Anna Richardson odpowie na pytania, których baliście się zadać Edukacja seksualna – Anna Richardson odpowie na pytania, których baliście się zadać Edukacja seksualna to serial obalający mity związane z ludzką seksualnością. Prowadząca, Anna Richardson pokazuje, że nasza wiedza o seksie pełna jest przekłamań. Edukacja seksualna odc.1., sezon 4. – czym tym razem zajmie się Anna Richardson? Edukacja seksualna odc.1., sezon 4. – czym tym razem zajmie się Anna Richardson? Edukacja seksualna powraca - Anna Richardson, tym razem zajmie się edukacją seksualną w szkołach w całej Wielkiej Brytanii. Anna rozpoczyna również szeroko zakrojoną kampanię przeciwko seksualizacji dzieci pod hasłem: Stop stręczycielstwu naszych dzieci! Seks. KOBIECE PIERSI - jak je pieścić, by kobieta przeżyła ORGAZM? Instrukcja obsługi kobiecych piersi Seks. KOBIECE PIERSI - jak je pieścić, by kobieta przeżyła ORGAZM? Instrukcja obsługi kobiecych piersi Kobiece piersi to bardzo wrażliwa strefa erogenna. Dlatego – jeśli ich pieszczenie zaczniesz za wcześnie, za mocno, zbyt szybko – możesz oberwać po łapach. Bo zamiast przyjemności sprawiasz ból! Czy to znaczy, że lepiej zostawić je w spokoju? W żadnym wypadku! Niepieszczenie piersi jest zbrodnią na kobiecym organizmie i wzajemnych relacjach. Mówimy, jak pieścić piersi, by twoja partnerka była w siódmym niebie oraz jak po wyglądzie piersi poznać, że kobieta miała orgazm. Erotyczny masaż stóp - jak rozbudzić partnera, masując jego stopy? Erotyczny masaż stóp - jak rozbudzić partnera, masując jego stopy? Stopa jest wciąż niedocenianym elementem ars amandi, przynajmniej w zachodniej kulturze. Bo mistrzowie wschodniej sztuki miłosnej doskonale wiedzieli, że stymulacja tej części ciała może sprawiać wielką przyjemność obojgu partnerom. Warto więc poświęcić stopom więcej uwagi w sypialni.

Zobacz też

Czy Joan Collins przeklina w reklamie snickersa? Co oznacza słowo ZAJUMAĆ? Czy Joan Collins przeklina w reklamie snickersa? Co oznacza słowo ZAJUMAĆ? Joan Collins, aktorka znana między innymi z roli w kultowym serialu „Dynastia”, występuje w reklamie batonu snickers. W dwudziestosekundowym filmiku pyta rozwścieczona w męskiej szatni, kto jej za...ł dezodorant. Wiele osób słyszy wulgaryzm w ustach amerykańskiej aktorki. Czy rzeczywiście Alexis rzuca mięsem? Kiedy zaczyna się SEZON NARCIARSKI? Kiedy zaczyna się SEZON NARCIARSKI? Koniec wakacji, a wielu już nie może się doczekać kiedy wreszcie będzie mogło podbijać stoki . Planować i rezerwować można już teraz, ale od kiedy można pojeździć na nartach? Jak rozpoznać matkę wózkową? Jak wygląda wózkowa matka? Jak rozpoznać matkę wózkową? Jak wygląda wózkowa matka? Macierzyństwo... W naszym życiu społecznym jest kilka tematów, których poruszenie nawet w gronie rodzinnym lub towarzyskim może skończyć się tragicznie, na przykład zerwaniem stosunków wszelakich na czas nieokreślony. Jednym z nich jest właśnie macierzyństwo, którego wyraz i obraz martyrologiczno-bogoojczyźniany jakoś nijak nie może nas opuścić. Każda krytyka macierzyństwa  powoduje wojnę. Aktualną batalię rozpoczął prof. Mikołejko pisząc o matkach wózkowych. Kim są matki wózkowe i o co ten hałas? Jak dodać zdjęcia na Facebooku? Jak dodać zdjęcia na Facebooku? Chcesz pokazać znajomym na facebooku jak się bawiłeś na wakacjach? A może chcesz ich rozśmieszyć dodając śmieszny obrazek lub zdjęcie? Nic prostszego. Wszystkie te opcje są dostępne i wcale nie tak trudno sobie z nimi poradzić.

Zobacz koniecznie

Przeczytaj też

Nie przegap!