Edukacja seksualna odc. 2 sezon 5

Tym razem Edukacja seksualna podróżuje na północ York High, gdzie pokażemy uczniom, wszystko co powinni wiedzieć na temat męskiego dojrzewania. Zabierzemy też dzieci ze szkoły do ​​kliniki płodności, by mogły zobaczyć jak odbywa się sztuczne zapłodnienie i podziwiać moment, kiedy powstaje życie.Spotykamy niezwykłą parę, Jonny'ego i Amelię, oboje są niedowidzący. Najnowsze badania sugerują, że ludzie zakochują w piątej sekundzie, gdy widzą kogoś po raz pierwszy. Jak więc ocenić czyjąś atrakcyjność, gdy nie widzisz? Jonny i Amelia powiedzą nam wszystko na ten temat, a także wyjaśnią, że niedowidzenia albo ślepota nie wykluczają bardzo udanego życia seksualnego.

Przeciętny nastolatek spędza 2 godziny dziennie w sieci i/lub na czacie... ale jego rodzice często nie wiedzą, z kim się komunikuje, albo na co patrzy. Pokażemy więc grupie rodziców, co się dzieje, kiedy ich dziecko loguje się na czat. To co zobaczą będzie dla nich szokujące. Nauczymy rodziców, jak starać się kontrolować na co ich dzieci patrzą w sieci i jak mówić do swoich pociech o niebezpieczeństwach związanych z internetem.

Podamy też więcej wyników z Great British Sex Survey, które ujawniają, jak regularnie Brytyjczycy uprawiają seks, w których częściach kraju ludzie nie uprawiają seksu w ogóle, i jak wielu z nas używa kajdanek podczas kochania się.

.. Edukacja seksualna. Czego jeszcze nie wiesz o seksie?

Redakcja 09/10/2015

Podobne

Edukacja seksualna – Anna Richardson odpowie na pytania, których baliście się zadać Edukacja seksualna – Anna Richardson odpowie na pytania, których baliście się zadać Edukacja seksualna to serial obalający mity związane z ludzką seksualnością. Prowadząca, Anna Richardson pokazuje, że nasza wiedza o seksie pełna jest przekłamań. Edukacja seksualna odc.1., sezon 4. – czym tym razem zajmie się Anna Richardson? Edukacja seksualna odc.1., sezon 4. – czym tym razem zajmie się Anna Richardson? Edukacja seksualna powraca - Anna Richardson, tym razem zajmie się edukacją seksualną w szkołach w całej Wielkiej Brytanii. Anna rozpoczyna również szeroko zakrojoną kampanię przeciwko seksualizacji dzieci pod hasłem: Stop stręczycielstwu naszych dzieci! KOBIECE PIERSI - jak je pieścić, by kobieta przeżyła ORGAZM? Instrukcja obsługi kobiecych piersi KOBIECE PIERSI - jak je pieścić, by kobieta przeżyła ORGAZM? Instrukcja obsługi kobiecych piersi Kobiece piersi to bardzo wrażliwa strefa erogenna. Dlatego – jeśli ich pieszczenie zaczniesz za wcześnie, za mocno, zbyt szybko – możesz oberwać po łapach. Bo zamiast przyjemności sprawiasz ból! Czy to znaczy, że lepiej zostawić je w spokoju? W żadnym wypadku! Niepieszczenie piersi jest zbrodnią na kobiecym organizmie i wzajemnych relacjach. Mówimy, jak pieścić piersi, by twoja partnerka była w siódmym niebie oraz jak po wyglądzie piersi poznać, że kobieta miała orgazm. Erotyczny masaż stóp - jak rozbudzić partnera, masując jego stopy? Erotyczny masaż stóp - jak rozbudzić partnera, masując jego stopy? Stopa jest wciąż niedocenianym elementem ars amandi, przynajmniej w zachodniej kulturze. Bo mistrzowie wschodniej sztuki miłosnej doskonale wiedzieli, że stymulacja tej części ciała może sprawiać wielką przyjemność obojgu partnerom. Warto więc poświęcić stopom więcej uwagi w sypialni.

Zobacz też

Robert Redford, jakiego nie znasz. Malarz, twórca ośrodka narciarskiego, promotor kina niezależnego Robert Redford, jakiego nie znasz. Malarz, twórca ośrodka narciarskiego, promotor kina niezależnego Nim Robert Redford rozpoczął studia aktorskie w nowojorskiej American Academy of Dramatic Arts, w The Pratt Institute of Art szlifował swój talent... malarski! Co jeszcze warto wiedzieć o tym słynnym amerykańskim aktorze, reżyserze i producencie filmowym? Bagażnik prezentów dla dzieci z Centrum Zdrowia Dziecka! WIDEO Bagażnik prezentów dla dzieci z Centrum Zdrowia Dziecka! WIDEO Czerwony samochód, broda, okulary, siwe włosy i… turkusowa czapka w kolorze FOKUS TV – do tego bagażnik wypchany prezentami. To wystarczy aby na twarzach podopiecznych Centrum Zdrowia Dziecka choć na moment zagościł uśmiech. W ramach mikołajkowej akcji serwisu fokus.tv publikujemy specjalny odcinek programu motoryzacyjnego „Na pełnym baku”. Jego prowadzący, Kuba Marcinowicz po drobnej metamorfozie zmienił się w św. Mikołaja, który w swoich 140-konnych czerwonych saniach, razem z grupą elfów zawiózł prezenty dla dzieci z warszawskiego szpitala. „Na pełnym baku” w Centrum Zdrowia Dziecka. Specjalny odcinek programu motoryzacyjnego „Na pełnym baku” w Centrum Zdrowia Dziecka. Specjalny odcinek programu motoryzacyjnego Już 6 grudnia w serwisie fokus.tv specjalny, mikołajkowy odcinek programu motoryzacyjnego „Na pełnym baku”. Tym razem jego prowadzący, Kuba Marcinowicz nie będzie testował żadnego samochodu. Po delikatnej metamorfozie zmieni się w św. Mikołaja, który w swoich 140-konnych czerwonych saniach, razem z grupą elfów zawiezie prezenty dla dzieci z Centrum Zdrowia Dziecka w Warszawie. Demon terroru. Osama bin Laden prywatnie Demon terroru. Osama bin Laden prywatnie 2 maja 2011 roku amerykańscy żołnierze zabili lidera Al-Kaidy i przejęli jego dokumenty i twarde dyski. Te materiały zostały udostępnione i wyłania się z nich pełniejszy obraz Osamy bin Ladena.

Zobacz koniecznie

Przeczytaj też

Nie przegap!