Edukacja seksualna – Anna Richardson odpowie na pytania, których baliście się zadać

Edukacja seksualna to serial obalający mity związane z ludzką seksualnością. Prowadząca, Anna Richardson pokazuje, że nasza wiedza o seksie pełna jest przekłamań.

 

Edukacja seksualna to serial, w którym w sposób zabawny, ale i rzeczowy, prowadząca Anna Richardson rozprawia się z powszechnie uważanymi za prawdę mitami na temat ludzkiej seksualności. W tym programie uczy, jak rozmawiać o seksie, obala pokutujące w głowach nastolatków nieprawdy.Dla Anny Richardson nie ma żadnego tabu w rozmowach o seksie, ale wszystkie pytania zadaje z humorem i taktem.

W serii Edukacja seksualna prowadząca pokazuje na konkretnych przykładach, że każdy może mieć satysfakcjonujące życie seksualne - bez względu na swoje ograniczenia.

 

 

Redakcja 19/06/2015

Podobne

Edukacja seksualna – Anna Richardson odpowie na pytania, których baliście się zadać Edukacja seksualna – Anna Richardson odpowie na pytania, których baliście się zadać Edukacja seksualna to serial obalający mity związane z ludzką seksualnością. Prowadząca, Anna Richardson pokazuje, że nasza wiedza o seksie pełna jest przekłamań. Edukacja seksualna odc.1., sezon 4. – czym tym razem zajmie się Anna Richardson? Edukacja seksualna odc.1., sezon 4. – czym tym razem zajmie się Anna Richardson? Edukacja seksualna powraca - Anna Richardson, tym razem zajmie się edukacją seksualną w szkołach w całej Wielkiej Brytanii. Anna rozpoczyna również szeroko zakrojoną kampanię przeciwko seksualizacji dzieci pod hasłem: Stop stręczycielstwu naszych dzieci! Seks. KOBIECE PIERSI - jak je pieścić, by kobieta przeżyła ORGAZM? Instrukcja obsługi kobiecych piersi Seks. KOBIECE PIERSI - jak je pieścić, by kobieta przeżyła ORGAZM? Instrukcja obsługi kobiecych piersi Kobiece piersi to bardzo wrażliwa strefa erogenna. Dlatego – jeśli ich pieszczenie zaczniesz za wcześnie, za mocno, zbyt szybko – możesz oberwać po łapach. Bo zamiast przyjemności sprawiasz ból! Czy to znaczy, że lepiej zostawić je w spokoju? W żadnym wypadku! Niepieszczenie piersi jest zbrodnią na kobiecym organizmie i wzajemnych relacjach. Mówimy, jak pieścić piersi, by twoja partnerka była w siódmym niebie oraz jak po wyglądzie piersi poznać, że kobieta miała orgazm. Erotyczny masaż stóp - jak rozbudzić partnera, masując jego stopy? Erotyczny masaż stóp - jak rozbudzić partnera, masując jego stopy? Stopa jest wciąż niedocenianym elementem ars amandi, przynajmniej w zachodniej kulturze. Bo mistrzowie wschodniej sztuki miłosnej doskonale wiedzieli, że stymulacja tej części ciała może sprawiać wielką przyjemność obojgu partnerom. Warto więc poświęcić stopom więcej uwagi w sypialni.

Zobacz też

WRÓŻBY andrzejkowe dla KOBIET. Jak wywróżyć zamążpójście? WRÓŻBY andrzejkowe dla KOBIET. Jak wywróżyć zamążpójście? Już w czwartek 29 listopada obchodzić będziemy ANDRZEJKI. Tradycyjnie z tej okazji organizuje się przyjęcia i bale, na których pojawiają się różne wróżby. Do najpopularniejszych należą miłosne wróżby, które pokazują, kiedy dana osoba wyjdzie za mąż/ożeni się. Jak wywróżyć zamążpójście? Andrzejki KIEDY SĄ? Skąd wzięły się andrzejkowe wróżby? Andrzejki KIEDY SĄ? Skąd wzięły się andrzejkowe wróżby? Andrzejki obchodzimy w nocy 29 na 30 listopada. Święto to jest doskonałą okazją do spotkań rodzinnych i w gronie przyjaciół oraz wspólnego wróżenia - najczęściej z wosku. Dowiedz się, skąd wzięła się ta tradycja? Kim jest NOWA PARTNERKA JANA JAKUBA KOLSKIEGO? Czy to Aleksandra Fiedeń? Kim jest NOWA PARTNERKA JANA JAKUBA KOLSKIEGO? Czy to Aleksandra Fiedeń? Jan Jakub Kolski, wybitny reżyser nagradzany w Polsce i zagranicą, długo unikał mediów. Tym bardziej dziwi burza medialna, która rozpętała się teraz wokół twórcy takich filmowych perełek jak: Wenecja, Jasminum, Pornografia, Daleko od okna czy Historia kina w Popielawach. PRÓBNA MATURA z matematyki 2012/13. PYTANIA i ODPOWIEDZI - gdzie znaleźć prawidłowe rozwiązania? PRÓBNA MATURA z matematyki 2012/13. PYTANIA i ODPOWIEDZI - gdzie znaleźć prawidłowe rozwiązania? Matura z matematyki jest obowiązkowa od 2010 roku i sieje postrach wśród uczniów. W 2012 roku nie zdała jej prawie połowa uczniów. Jak będzie w 2013 roku? Na to pytanie pomogą odpowiedzieć wyniki próbnych matur, które po raz kolejny są organizowane prawie w całej Polsce pod patronatem wydawnictwa Operon. 21 listopada 2012 roku przyszli maturzyści zdawali próbny egzamin z matematyki na poziomie podstawowym. Mówimy, gdzie można znaleźć PYTANIA i prawidłowe ODPOWIEDZI próbnej matury z matematyki.

Zobacz koniecznie

Przeczytaj też

Nie przegap!