Edukacja seksualna – Anna Richardson odpowie na pytania, których baliście się zadać

Edukacja seksualna to serial obalający mity związane z ludzką seksualnością. Prowadząca, Anna Richardson pokazuje, że nasza wiedza o seksie pełna jest przekłamań.

 

Edukacja seksualna to serial, w którym w sposób zabawny, ale i rzeczowy, prowadząca Anna Richardson rozprawia się z powszechnie uważanymi za prawdę mitami na temat ludzkiej seksualności. W tym programie uczy, jak rozmawiać o seksie, obala pokutujące w głowach nastolatków nieprawdy.Dla Anny Richardson nie ma żadnego tabu w rozmowach o seksie, ale wszystkie pytania zadaje z humorem i taktem.

W serii Edukacja seksualna prowadząca pokazuje na konkretnych przykładach, że każdy może mieć satysfakcjonujące życie seksualne - bez względu na swoje ograniczenia.

 

 

Redakcja 30/04/2014

Podobne

Edukacja seksualna – Anna Richardson odpowie na pytania, których baliście się zadać Edukacja seksualna – Anna Richardson odpowie na pytania, których baliście się zadać Edukacja seksualna to serial obalający mity związane z ludzką seksualnością. Prowadząca, Anna Richardson pokazuje, że nasza wiedza o seksie pełna jest przekłamań. Edukacja seksualna odc.1., sezon 4. – czym tym razem zajmie się Anna Richardson? Edukacja seksualna odc.1., sezon 4. – czym tym razem zajmie się Anna Richardson? Edukacja seksualna powraca - Anna Richardson, tym razem zajmie się edukacją seksualną w szkołach w całej Wielkiej Brytanii. Anna rozpoczyna również szeroko zakrojoną kampanię przeciwko seksualizacji dzieci pod hasłem: Stop stręczycielstwu naszych dzieci! KOBIECE PIERSI - jak je pieścić, by kobieta przeżyła ORGAZM? Instrukcja obsługi kobiecych piersi KOBIECE PIERSI - jak je pieścić, by kobieta przeżyła ORGAZM? Instrukcja obsługi kobiecych piersi Kobiece piersi to bardzo wrażliwa strefa erogenna. Dlatego – jeśli ich pieszczenie zaczniesz za wcześnie, za mocno, zbyt szybko – możesz oberwać po łapach. Bo zamiast przyjemności sprawiasz ból! Czy to znaczy, że lepiej zostawić je w spokoju? W żadnym wypadku! Niepieszczenie piersi jest zbrodnią na kobiecym organizmie i wzajemnych relacjach. Mówimy, jak pieścić piersi, by twoja partnerka była w siódmym niebie oraz jak po wyglądzie piersi poznać, że kobieta miała orgazm. Erotyczny masaż stóp - jak rozbudzić partnera, masując jego stopy? Erotyczny masaż stóp - jak rozbudzić partnera, masując jego stopy? Stopa jest wciąż niedocenianym elementem ars amandi, przynajmniej w zachodniej kulturze. Bo mistrzowie wschodniej sztuki miłosnej doskonale wiedzieli, że stymulacja tej części ciała może sprawiać wielką przyjemność obojgu partnerom. Warto więc poświęcić stopom więcej uwagi w sypialni.

Zobacz też

Stambuł: Hagia Sophia i Błękitny Meczet – co warto o nich wiedzieć? Stambuł: Hagia Sophia i Błękitny Meczet – co warto o nich wiedzieć? Stambuł budzi różne – czasem sprzeczne – emocje, ale należy przyznać mu jedno: to miasto o niezwykłej atmosferze, pełne niesamowitych budowli. Na szczególną uwagę zasługują dwie z nich – Hagia Sophia i Błękitny Meczet. Co robić w święta z dziećmi? [NIEBANALNE POMYSŁY] Co robić w święta z dziećmi? [NIEBANALNE POMYSŁY] Święta z dziećmi mogą być bardzo radosne albo bardzo... męczące. Zamiast się stresować i spędzać tygodnie na pucowaniu mieszkania i rozstawianiu dzieci po kątach, warto spędzić je aktywnie. Co robić w święta z dziećmi? Co robić w święta? [5 pomysłów na ROZRYWKI dla CAŁEJ RODZINY] Co robić w święta? [5 pomysłów na ROZRYWKI dla CAŁEJ RODZINY] Co robić w święta Bożego Narodzenia, żeby zachować atmosferę świąt, ale się nie nudzić? Nie polecamy siedzenia przed telewizorem i spędzania całego dnia przy stole. Wśród naszych propozycji jest m.in. oglądanie zdjęć sprzed lat i kulig. Co jeszcze warto robić w święta? Prawdziwa historia rodu Borgiów – sezon 1., odcinek 2. Fala upałów. WIDEO bez cenzury Prawdziwa historia rodu Borgiów – sezon 1., odcinek 2. Fala upałów. WIDEO bez cenzury Papież Aleksander VI słynął z zamiłowania do seksualnych ekscesów. Nie było to zresztą w jego czasach niczym szczególnie wyjątkowym wśród hierarchów kościoła katolickiego.  Niemal wszyscy utrzymywali kontakty z kobietami, mieli metresy, kochanki i brali udział w orgiach. Niemal wszyscy mieli też nieślubne dzieci, których nie ukrywali. Wręcz przeciwnie, traktowali je jako prawowitych dziedziców swoich majątków i zaszczytów.

Zobacz koniecznie

Przeczytaj też

Nie przegap!