Edukacja seksualna – Anna Richardson odpowie na pytania, które baliście się zadać

Edukacja seksualna to serial obalający mity związane z ludzką seksualnością. To także program, który objaśnia wiele wstydliwych dla nas intymnych zagadnień. Prowadząca, Anna Richardson pokazuje, że nasza wiedza o seksie pełna jest przekłamań.
Edukacja seksualna to serial, w którym w sposób zabawny, ale i rzeczowy, prowadząca Anna Richardson rozprawia się z powszechnie uważanymi za prawdę mitami na temat ludzkiej seksualności. W tym programie uczy, jak rozmawiać o seksie, obala pokutujące w głowach nastolatków nieprawdy. Dla Anny Richardson nie ma żadnego tabu w rozmowach o seksie , ale wszystkie pytania zadaje z humorem i taktem.

W serii Edukacja seksualna prowadząca pokazuje na konkretnych przykładach, że każdy może mieć satysfakcjonujące życie seksualne – bez względu na swoje ograniczenia.

Redakcja 19/06/2015

Zobacz też

ŁUKASZ KUBOT i jego miejsca w rankingach ATP. Co osiągnął Polak? ŁUKASZ KUBOT i jego miejsca w rankingach ATP. Co osiągnął Polak? Łukasz Kubot to praworęczny tenisista grający zarówno w singlu, jak i w deblu. Które miejsce w rankingu zajmuje i jak zaczynał swoją przygodę z tenisem? Z kim grywa w deblu? Mówimy wszystko na temat Łukasza Kubota. Jak powiększyć swoją zdolność kredytową? Jak powiększyć swoją zdolność kredytową? Przyznanie kredytu przez bank uzależnione jest od posiadania przez nas zdolności kredytowej – jednego z najbardziej istotnych elementów w drodze po kredyt. Teraz, gdy zmianie uległy przepisy regulujące zarówno kredyty hipoteczne, jak i gotówkowe, droga ta może stać się nieco trudniejsza. Radzimy, co można zrobić, by zwiększyć swoje szanse. Co zrobić, żeby ręczniki w łazience szybciej wysychały? Mówimy, jak zamontować elektryczny grzejnik łazienkowy Co zrobić, żeby ręczniki w łazience szybciej wysychały? Mówimy, jak zamontować elektryczny grzejnik łazienkowy Mokre ręczniki i wilgotne ściany w łazience to skutki złej wentylacji, ale nie tylko. Winna może być też zbyt niska temperatura w tym pomieszczeniu. Co na to poradzić? Jak ogrzać łazienkę poza sezonem grzewczym, nie włączając całej instalacji? Dobrym pomysłem jest zamontowanie grzałki elektrycznej w grzejniku drabinkowym, Mówimy, jak to zrobić. KIM JEST Rafał Kapler? Ile lat zarządzał Narodowym Centrum Sportu? KIM JEST Rafał Kapler? Ile lat zarządzał Narodowym Centrum Sportu? Narodowe Centrum Sportu zarządza Stadionem Narodowym, na którym rozpocznie się piłkarskie Euro 2012. Tymczasem prezes NCS Rafał Kapler złożył wniosek o odwołanie ze stanowiska. Czy Kapler był odpowiedzialny za budowę Stadionu Narodowego? Dlaczego Kapler zrezygnował? Kim jest, co osiągnął? Kapler Rafał kim jest?  

Zobacz koniecznie

Przeczytaj też

Nie przegap!