Edukacja seksualna – Anna Richardson odpowie na pytania, które baliście się zadać

Edukacja seksualna to serial obalający mity związane z ludzką seksualnością. To także program, który objaśnia wiele wstydliwych dla nas intymnych zagadnień. Prowadząca, Anna Richardson pokazuje, że nasza wiedza o seksie pełna jest przekłamań.
Edukacja seksualna to serial, w którym w sposób zabawny, ale i rzeczowy, prowadząca Anna Richardson rozprawia się z powszechnie uważanymi za prawdę mitami na temat ludzkiej seksualności. W tym programie uczy, jak rozmawiać o seksie, obala pokutujące w głowach nastolatków nieprawdy. Dla Anny Richardson nie ma żadnego tabu w rozmowach o seksie , ale wszystkie pytania zadaje z humorem i taktem.

W serii Edukacja seksualna prowadząca pokazuje na konkretnych przykładach, że każdy może mieć satysfakcjonujące życie seksualne – bez względu na swoje ograniczenia.

Redakcja 19/06/2015

Zobacz też

TAROT. ARKANA WIELKIE. Co oznacza karta XV Diabeł? TAROT. ARKANA WIELKIE. Co oznacza karta XV Diabeł? Arkana Wielkie: karta XV Diabeł przedstawia człowieka działającego w planie materialnym bez oparcia duchowego. Człowiek, który nie rozwija swej duchowości, ulega pokusie przekraczania granicy moralności i podążania za swymi instynktem. Zobacz, co symbolizuje i jaką wróżbę niesie XV karta tarota Diabeł. TAROT. ARKANA WIELKIE. Co oznacza karta XVI Wieża? TAROT. ARKANA WIELKIE. Co oznacza karta XVI Wieża? Arkana Wielkie: karta XVI Wieża mówi, że nigdy nie możesz być zbyt pewien i spocząć na laurach. W życiu natrafisz na wiele wież. Może to być sytuacja, kiedy gromadzisz zapasy nie troszcząc się o głodujących, gdy rościsz sobie prawa, odmawiając ich innym, gdy odmawiasz innym podstawowych dóbr, zatrzymując je tylko dla siebie. Zobacz, co symbolizuje i jaką wróżbę niesie XVI karta tarota Wieża. TAROT. ARKANA WIELKIE. Co oznacza karta XVII Gwiazda? TAROT. ARKANA WIELKIE. Co oznacza karta XVII Gwiazda? Arkana Wielkie: karta XVII Gwiazda przedstawia światło niebiańskie, które przekazuje człowiekowi wizję jutrzenki pokoju, nadziei i piękna, podtrzymując go w jego mozolnej pracy, przynosząc pomoc w chwilach upadku ducha i prowadząc poprzez zmienne koleje losu ku harmonii kosmicznej. Zobacz, co symbolizuje i jaką wróżbę niesie XVII karta tarota Gwiazda TAROT. ARKANA WIELKIE. Co oznacza karta XVIII Księżyc? TAROT. ARKANA WIELKIE. Co oznacza karta XVIII Księżyc? Arkana Wielkie: karta XVIII Księżyc mówi, że niezmiernie trudno jest pokonać rutynę i podążyć nowymi drogami, ale siła duszy umożliwia ci aktywne wejście na nowe drogi życia. Każdy z nas powinien pragnąć wyjść poza własne ograniczenia i odnaleźć nowe kierunki działania.Zobacz, co symbolizuje i jaką wróżbę niesie XVIII karta tarota Księżyc.

Zobacz koniecznie

Przeczytaj też

Nie przegap!