Edukacja seksualna – Anna Richardson odpowie na pytania, które baliście się zadać

Edukacja seksualna to serial obalający mity związane z ludzką seksualnością. To także program, który objaśnia wiele wstydliwych dla nas intymnych zagadnień. Prowadząca, Anna Richardson pokazuje, że nasza wiedza o seksie pełna jest przekłamań.
Edukacja seksualna to serial, w którym w sposób zabawny, ale i rzeczowy, prowadząca Anna Richardson rozprawia się z powszechnie uważanymi za prawdę mitami na temat ludzkiej seksualności. W tym programie uczy, jak rozmawiać o seksie, obala pokutujące w głowach nastolatków nieprawdy. Dla Anny Richardson nie ma żadnego tabu w rozmowach o seksie , ale wszystkie pytania zadaje z humorem i taktem.

W serii Edukacja seksualna prowadząca pokazuje na konkretnych przykładach, że każdy może mieć satysfakcjonujące życie seksualne – bez względu na swoje ograniczenia.

Redakcja 19/06/2015

Zobacz też

Motorola Droid RAZR: najcieńszy smartfon świata. Cena i dane techniczne TELEFONU Motorola Droid RAZR: najcieńszy smartfon świata. Cena i dane techniczne TELEFONU Jeśli interesujesz się nowymi technologiami i lubisz gadżety, zapoznaj się z nowym modelem telefonu od Motoroli. Planujący kupić smartfon z wyższej półki, powinni rozważyć zakup niewiarygodnie cienkiego telefonu, czyli Motoroli Droid RAZR. Smartfon ma tylko 7,1 milimetra grubości. Szacunkowa cena to około 300 dolarów. Premiera 27 października 2011 roku Kim jest Mariusz Kamiński? Co łączy byłego szefa CBA z partią PiS? Kim jest Mariusz Kamiński? Co łączy byłego szefa CBA z partią PiS? Mariusz Kamiński związany przez lata z Prawem i Sprawiedliwością, wraca po kilkuletniej nieobecności na Wiejską. Były szef CBA, który był posłem na Sejm III, IV i V kadencji, znów wkracza w świat wielkiej polityki. Co Kamiński do tej pory osiągnął? Jak oszczędzać energię i wodę? 10 PRZYDATNYCH RAD Jak oszczędzać energię i wodę? 10 PRZYDATNYCH RAD Oszczędzanie wody, prądu i gazu to nie tylko oszczędność pieniędzy, ale także zachowanie proekologiczne. Ekologia i dążenie do zmniejszenia wydatków często kłóci się jednak z naszą trudną do poskromienia potrzebą komfortu i wygody. Oto 10 rad, jak być eko bez wielkich wyrzeczeń. Jaki jest przepis na sukces według STEVE'A JOBSA? Jaki jest przepis na sukces według STEVE'A JOBSA? Śmierć Steve'a Jobsa jest ogromną stratą zarówno dla branży informatycznej jak i całego świata. Jednak Jobs pozostawił po sobie dużo więcej niż tylko komputery i telefony. Pozostawił po sobie kilka rad, które mogą zmienić Twoje życie i przerodzić je w drogę do sukcesu, m.in.: graj, żeby wygrać, a nie żeby nie przegrać i wiele innych. 

Zobacz koniecznie

Przeczytaj też

Nie przegap!