Dzień Dziadka. Tanie prezenty dla dziadka

Dzień Dziadka powinno się obchodzić nie mniej hucznie niż Dzień Babci. Hucznie to jednak nie znaczy drogo! Tanie prezenty na Dzień Dziadka są jak najbardziej w zasięgu ręki, choć nieraz warto sięgnąć i po droższe – zwłaszcza gdy może się na nie zrzucić większa gromadka wnuków. Oto nasze propozycje
Zdjęcie z artykułu: Dzień Dziadka. Tanie prezenty dla dziadka
Dzień Dziadka. Tanie prezenty dla dziadkaźródło:Piotr Mastalerz/ZPR Media SA

Tani prezent na Dzień Dziadka to może być zabawny lub, jeszcze lepiej, praktyczny drobiazg. Torba z nadrukiem „Bombowy dziadek” wprawi w zazdrość innych dziadków, gdy twój będzie z nią maszerował przez miasto. Podobnie koszulka z napisem „Superdziadek” czy „Kubek Najlepszego Dziadka”.

Lusterko z grzebieniem z grawerowaną dedykacją będzie przypominać dziadkowi o wnuku każdego dnia. Spersonalizowany prezent dla dziadka, choćby najdrobniejszy, zawsze Zestaw do golenia w stylu retro to doskonała alternatywa dla golarek elektrycznych. Jeżeli twój dziadek nie ma zaufania do napędzanych prądem ostrzy, możesz kupić mu ten zestaw, który oprócz tego, że doskonale spełnia swoje zadanie, będzie też wspaniałym elementem dekoracyjnym każdej łazienki.

.. Gotowe życzenia i wierszyki na Dzień Dziadka

Zawsze dobrym pomysłem na prezent – również prezent na Dzień Dziadka – jest książka. Książka z dużymi literami ułatwi lekturę dziadkowi z problemami ze wzrokiem. Musisz się jedynie dowiedzieć, jakiego typu lektury preferuje Twój dziadek. Jeszcze bardziej praktycznym prezentem dla dziadka o słabych oczach będzie telefon z bardzo dużą klawiaturą.

Dzisiejsi dziadkowie toną w morzu różnego rodzaju leków, witamin i suplementów diety. Często mylą im się dni, w których biorą konkretne leki. Na tę przypadłość cierpi szczególnie męska część społeczeństwa. W prezencie na Dzień Dziadka możesz więc kupić swojemu dziadkowi tygodniową kasetkę na leki, dzięki której już nigdy nie pomyli leków na nadciśnienie z lekami na cukrzycę.

Prezenty na Dzień Dziadka dla hobbystów

Wielu dziadków lubi grę w karty i właśnie dlatego dobrym pomysłem na prezent na Dzień Dziadka będzie kupno automatycznego tasownika do kart. To małe urządzenie pozwoli zaoszczędzić mnóstwo czasu podczas partyjki pokera czy brydża i na pewno zrobi niemałe wrażenie wśród znajomych. Dobrym i tanim prezentem dla dziadka są także kości do gry. W kości można grać już od najmłodszych lat, ale również starsi lubią zabawę tymi niepozornymi sześcianikami. Wystarczy, że rzucisz nimi raz, a wsiąkniesz na całe godziny.

Jeżeli twój dziadek uwielbia łowić ryby, to wspaniałym prezentem dla niego będzie rozkładane krzesełko. Dzięki temu gadżetowi wędkarz będzie mógł oczekiwać na swoją zdobycz w komfortowych warunkach, a łowienie ryb stanie się dużo przyjemniejsze. Ponadto krzesło po złożeniu nie zajmuje dużo miejsca i z powodzeniem zmieści się w bagażniku auta.

Jeśli z kolei dziadek jest zapalonym grzybiarzem, w prezencie na Dzień Dziadka możesz mu kupić nożyk do grzybów zaopatrzony w szczoteczkę do czyszczenia znalezisk. Kolejnym przydatnym gadżetem może być też specjalna torba do zbierania grzybów. Dzięki temu, że torba wykonana jest ze specjalnej siatki, grzyby będą miały ciągły przepływ powietrza. Dodatkowo torba ma też przypinane na rzep podziałki, dzięki którym będzie można segregować znaleziska na bieżąco. Dzięki specjalnie wyprofilowanemu nożykowi z nierdzewnej stali i torbie na grzyby, dziadek będzie mógł oddawać się ulubionemu zajęciu, zaopatrzony w odpowiednie akcesoria

.. Dzień Babci, Dzień Dziadka: wierszyki, życzenia, prezenty...

Wspaniały prezentem dla dziadka, który uwielbia organizować grille, może być zestaw narzędzi i sztućców do grilla. Dzięki temu zestawowi twój dziadek będzie mógł spełniać się w roli kucharza polowego.

A najlepszy i naprawdę niedrogi prezent, jaki możesz ofiarować swojemu dziadkowi, to czas, który wspólnie spędzicie na spacerze, w kinie, w muzeum, na wycieczce albo choćby na kanapie, rozmawiając o przeszłości i przyszłości. Serio!

Redakcja 20/01/2016

Zobacz też

Co zrobić, gdy sąsiad  nie wnosi opłat za mieszkanie? Czy wspólnota może go zmusić do UREGULOWANIA DŁUGU i w jaki sposób? Co zrobić, gdy sąsiad nie wnosi opłat za mieszkanie? Czy wspólnota może go zmusić do UREGULOWANIA DŁUGU i w jaki sposób? Większość osób regularnie wnosi opłaty za mieszkanie, ale nie wszyscy - niektórzy się uchylają, płacą nieregularnie lub nawet w ogóle nie wnoszą opłat eksploatacyjnych. Co zrobić, gdy mimo próśb i ponagleń sąsiad nadal nie zamierza uregulować swojego długu wobec wspólnoty? Jaką pracę zarobkową może wykonywać nieletni? Jaką pracę zarobkową może wykonywać nieletni? Praca nieletnich i dzieci jest obwarowana wieloma przepisami prawa. Jeśli je spełnić pozostaje problem, jaka praca czeka na młodych. Niestety, nie ma wielkiego wyboru... Rozdawanie ulotek, praca sezonowa przy zbiórce warzyw i owoców czy barach to wszystko, na co moga liczyć nastoletni. Czy wiesz, KIEDY ZATONĄŁ TITANIC? Kiedy przypada setna rocznica katastrofy Titanica? Czy wiesz, KIEDY ZATONĄŁ TITANIC? Kiedy przypada setna rocznica katastrofy Titanica? Titanic, obsługujący linię Sothampton – Nowy Jork, wypłynął w rejs 11 kwietnia w 1912 roku, i zatonął, w wyniku zderzenia z górą lodową, 15 kwietnia. Statek marzenie pociągnał na dno mnóstwo ofiar - z płynących nim ponad 2 tys. pasażerów uratowało się jedynie 700 osób. 100 rocznica katastrofy Titanica w 1912 roku przypada 15 kwietnia 2012 roku. Jak powstała i czym jest siatkarska Liga Mistrzów? Jak powstała i czym jest siatkarska Liga Mistrzów? Zalążek rozgrywek siatkarskich, które dziś znamy pod nazwą Liga Mistrzów, zrodził się już w 1959 roku. Inicjatorami tej idei byli polscy działacze i dziennikarze zajmujący się siatkówką. Chodziło o wyróżnienie najlepszych zespołów Starego Kontynentu i danie im szansy walki o prestiżowe trofeum.

Zobacz koniecznie

Przeczytaj też

Nie przegap!