Dzień Dziadka. Tanie prezenty dla dziadka

Dzień Dziadka powinno się obchodzić nie mniej hucznie niż Dzień Babci. Hucznie to jednak nie znaczy drogo! Tanie prezenty na Dzień Dziadka są jak najbardziej w zasięgu ręki, choć nieraz warto sięgnąć i po droższe – zwłaszcza gdy może się na nie zrzucić większa gromadka wnuków. Oto nasze propozycje
Zdjęcie z artykułu: Dzień Dziadka. Tanie prezenty dla dziadka
Dzień Dziadka. Tanie prezenty dla dziadkaźródło:Piotr Mastalerz/ZPR Media SA

Tani prezent na Dzień Dziadka to może być zabawny lub, jeszcze lepiej, praktyczny drobiazg. Torba z nadrukiem „Bombowy dziadek” wprawi w zazdrość innych dziadków, gdy twój będzie z nią maszerował przez miasto. Podobnie koszulka z napisem „Superdziadek” czy „Kubek Najlepszego Dziadka”.

Lusterko z grzebieniem z grawerowaną dedykacją będzie przypominać dziadkowi o wnuku każdego dnia. Spersonalizowany prezent dla dziadka, choćby najdrobniejszy, zawsze Zestaw do golenia w stylu retro to doskonała alternatywa dla golarek elektrycznych. Jeżeli twój dziadek nie ma zaufania do napędzanych prądem ostrzy, możesz kupić mu ten zestaw, który oprócz tego, że doskonale spełnia swoje zadanie, będzie też wspaniałym elementem dekoracyjnym każdej łazienki.

.. Gotowe życzenia i wierszyki na Dzień Dziadka

Zawsze dobrym pomysłem na prezent – również prezent na Dzień Dziadka – jest książka. Książka z dużymi literami ułatwi lekturę dziadkowi z problemami ze wzrokiem. Musisz się jedynie dowiedzieć, jakiego typu lektury preferuje Twój dziadek. Jeszcze bardziej praktycznym prezentem dla dziadka o słabych oczach będzie telefon z bardzo dużą klawiaturą.

Dzisiejsi dziadkowie toną w morzu różnego rodzaju leków, witamin i suplementów diety. Często mylą im się dni, w których biorą konkretne leki. Na tę przypadłość cierpi szczególnie męska część społeczeństwa. W prezencie na Dzień Dziadka możesz więc kupić swojemu dziadkowi tygodniową kasetkę na leki, dzięki której już nigdy nie pomyli leków na nadciśnienie z lekami na cukrzycę.

Prezenty na Dzień Dziadka dla hobbystów

Wielu dziadków lubi grę w karty i właśnie dlatego dobrym pomysłem na prezent na Dzień Dziadka będzie kupno automatycznego tasownika do kart. To małe urządzenie pozwoli zaoszczędzić mnóstwo czasu podczas partyjki pokera czy brydża i na pewno zrobi niemałe wrażenie wśród znajomych. Dobrym i tanim prezentem dla dziadka są także kości do gry. W kości można grać już od najmłodszych lat, ale również starsi lubią zabawę tymi niepozornymi sześcianikami. Wystarczy, że rzucisz nimi raz, a wsiąkniesz na całe godziny.

Jeżeli twój dziadek uwielbia łowić ryby, to wspaniałym prezentem dla niego będzie rozkładane krzesełko. Dzięki temu gadżetowi wędkarz będzie mógł oczekiwać na swoją zdobycz w komfortowych warunkach, a łowienie ryb stanie się dużo przyjemniejsze. Ponadto krzesło po złożeniu nie zajmuje dużo miejsca i z powodzeniem zmieści się w bagażniku auta.

Jeśli z kolei dziadek jest zapalonym grzybiarzem, w prezencie na Dzień Dziadka możesz mu kupić nożyk do grzybów zaopatrzony w szczoteczkę do czyszczenia znalezisk. Kolejnym przydatnym gadżetem może być też specjalna torba do zbierania grzybów. Dzięki temu, że torba wykonana jest ze specjalnej siatki, grzyby będą miały ciągły przepływ powietrza. Dodatkowo torba ma też przypinane na rzep podziałki, dzięki którym będzie można segregować znaleziska na bieżąco. Dzięki specjalnie wyprofilowanemu nożykowi z nierdzewnej stali i torbie na grzyby, dziadek będzie mógł oddawać się ulubionemu zajęciu, zaopatrzony w odpowiednie akcesoria

.. Dzień Babci, Dzień Dziadka: wierszyki, życzenia, prezenty...

Wspaniały prezentem dla dziadka, który uwielbia organizować grille, może być zestaw narzędzi i sztućców do grilla. Dzięki temu zestawowi twój dziadek będzie mógł spełniać się w roli kucharza polowego.

A najlepszy i naprawdę niedrogi prezent, jaki możesz ofiarować swojemu dziadkowi, to czas, który wspólnie spędzicie na spacerze, w kinie, w muzeum, na wycieczce albo choćby na kanapie, rozmawiając o przeszłości i przyszłości. Serio!

Redakcja 20/01/2016

Zobacz też

Czym grozi udział w CONDOM CHALLENGE? Na czym polega nowy internetowy trend? Czym grozi udział w CONDOM CHALLENGE? Na czym polega nowy internetowy trend? Nie od dziś wiadomo, że internet jest największą skarbnicą najbardziej niepotrzebnych, dziwnych, strasznych i obrzydliwych rzeczy na świecie. Zagłębiając się w odmęty YouTube’a, możemy odnaleźć filmy, których tak naprawdę nigdy nie chcielibyśmy zobaczyć. Na pewno jednym z nich jest CONDOM CHALLENGE! Na czym polega nowy internetowy trend? PIT. Ulga rehabilitacyjna: komu przysługuje? Jak skorzystać? PIT. Ulga rehabilitacyjna: komu przysługuje? Jak skorzystać? Z ulgi rehabilitacyjnej w 2013 roku może skorzystać osoba, która jest niepełnosprawna lub ma na utrzymaniu inną osobę niepełnosprawną. Jak skorzystać z ulgi rehabilitacyjnej w PIT 2012? Na jakich zasadach można to zrobić? Wszystko o uldzie rehabilitacyjnej. Śmieci. Co zrobić, żeby ich było mniej? Jak segregować odpady w domu? Segregacja śmieci zasady Śmieci. Co zrobić, żeby ich było mniej? Jak segregować odpady w domu? Segregacja śmieci zasady W gospodarstwach domowych w Polsce rocznie produkuje się około 10 milionów ton odpadów. Starczyłoby ich do wzniesienia góry o szerokości 1 km i wysokości dwa razy wyższej niż Mount Everestu. Zobacz jakie są zasady segregacja śmieci. Kobiety w zarządach największych spółek w Polsce - gdzie zasiadają? Kobiety w zarządach największych spółek w Polsce - gdzie zasiadają? Polska pod względem liczby kobiet zatrudnionych na stanowiskach kierowniczych plasuje się w połowie stawki 27 państw unijnych. Największy odsetek kobiet w zarządach mają Norwegowie. Tam jednak kwestie te regulowane są prawnie. Sprawdź, w zarządach jakich największych firm w Polsce zasiadają kobiety!

Zobacz koniecznie

Przeczytaj też

Nie przegap!