Dzień Babci. Tanie prezenty dla babci

Tani prezent na Dzień Babci? Każda babcia zasługuje na najdroższe podarunki, ale i za niewielkie pieniądze można znaleźć ładny i pomysłowy prezent dla babuni. Spektrum możliwości wydatnie się zaś poszerza, gdy na prezent na Dzień Babci zgodnie składa się kilkoro wnuków. Oto nasze propozycje.
Zdjęcie z artykułu: Dzień Babci. Tanie prezenty dla babci
Dzień Babci. Tanie prezenty dla babciźródło:Piotr Mastalerz/ZPR Media SA

Spersonalizowany prezent na Dzień Babci

Na rynku znaleźć dziś można zatrzęsienie dedykowanych prezentów z okazji Dnia Babci 21 stycznia. Łącząc piękne z pożytecznym możesz kupić prezent, dzięki któremu twoja babcia będzie czuła się wyjątkowo, za każdym razem, gdy będzie go używać. Kup babci dedykowaną poduszkę z jej wizerunkiem. Możesz być pewien, że prezent ten trafi w gusta każdej, nawet najbardziej wymagającej babci.

Prezent dla babci: kolekcjonerska zastawa

Nasza następna propozycja przeznaczona jest szczególnie dla seniorek-kolekcjonerek, dla których słowa jedyny, niepowtarzalny brzmią jak muzyka dla duszy. Dla takich osób kolekcjonerska filiżanka, pochodząca z ok. 1880-1900 r. będzie prawdziwym skarbem. Nie należy jednak zapomnieć, że ponadstuletnia porcelanowa filiżanka nie jest przeznaczona do codziennego użytku oraz do mycia w zmywarce, co zresztą potwierdza jej cena.

Kapcie na prezent dla babci

Kapcie i bambosze w prezencie dla babci wydają się dość oklepanym pomysłem. Nasze propozycje nie mają jednak nic wspólnego z pospolitością. Pierwszą propozycją prezentu są grzane bambosze zapachowe, które można zakupić w kilku kolorach. Bambosze wkłada się najpierw na dwie minuty do mikrofali, aby później cieszyć się ich ciepłem przez wiele godzin. Drugi rodzaj bamboszy zachwyci nawet najbardziej wymagającą seniorkę. Śliczne niebieskie kapcie w białe grochy mają dodatkowo antypoślizgowe gumki, które ochronią twoją babcię przed groźnymi dla niej upadkami.

.. Gotowe życzenia i wierszyki na Dzień Babci

Biżuteria na Dzień Babci

Każda babcia z pewnością ucieszy się z nowego kompletu biżuterii. W dzisiejszych czasach za podstawową ozdobę kobiecego stroju uważa się damską torebkę, jednak jeszcze pięćdziesiąt lat temu pierwsze skrzypce w tym temacie grała biżuteria. Stąd też sentyment babć do wisiorków, kolczyków i bransoletek.

Prezent dla babci kucharki

Dziś już nikt nie próbuje sobie nawet wyobrazić babci, która nie piecze ciast i nie robi ciasteczek. Pomóż swojej babci udoskonalić jej cukierniczy warsztat i kup fikuśną blachę do ciasta. Nasza dzisiejsza propozycja, to blacha do ciasta w kształcie książki, dzięki której każdy domownik zostanie bez oporów "molem książkowym".

Rozwiąż problem nawlekania igły

Z racji słabego wzroku babcie mają problem z nawlekaniem igły, ale co tu poradzić, gdy jest tyle rzeczy do zacerowania? Pomóż swojej babci przezwyciężyć ten problem i, zamiast lupy, kup nawlekacz do igieł. Gadżet te przyda się nawet tym, którzy nie mają problemu ze wzrokiem.

.. Dzień Babci, Dzień Dziadka: wierszyki, życzenia, prezenty...

Niepospolity świecznik dla babci

Świeczniki wydają się dość pospolitym prezentem, ale ich nieocenioną zaletą jest fakt, że są uniwersalne i nadają się na upominek dla każdego, niezależnie od wieku i płci. Dla swojej babci możesz jednak pokusić się o wynalezienie czegoś niepospolitego. Stąd też nasza propozycja dużego świecznika ściennego, który z powodzeniem może służyć za gustowny kinkiet.

Wózek na zakupy, praktyczny prezent dla babci

Jeżeli twoja babcia nie posiada jeszcze takiego trójkołowego wózka na zakupy, to najwyższy czas, aby dostała go od ciebie w prezencie. Ten gadżet stał się przedmiotem wielu żartów i symbolem ludzi starszych, jednak jak się okazuje doskonale spełnia swoją rolę. Ma on chronić kręgosłup osoby, która nie musi nosić w rękach ciężkich zakupów.

Do pracy w ogrodzie

Dla seniorów praca w ogrodzie, to czysta przyjemność. Z naszą kolejną propozycją praca na działce stanie się jeszcze przyjemniejsza. Jeżeli twoja babcia także ma zapędy ogrodnicze kup jej pięknie udekorowane przybory ogrodnicze

Redakcja 20/01/2016

Zobacz też

Zobacz koniecznie

Przeczytaj też

Nie przegap!