Dramat zakładników w Manili - rekonstrukcja zdarzeń z dramatycznego porwania autobusu

Jedną z najciekawszych pozycji w FOKUS TV jest dokument - Dramat zakładników w Manili. Szczegółowość rekonstrukcji zdarzeń pozwoli widzom poczuć, jak wyglądało tragiczne 10 godzin w porwanym autokarze.

 
Dramat zakładników w Manili to wierna rekonstrukcja wydarzeń na Filipinach, które w 2010 roku wstrząsnęły światem. 55-letni Rolando Mendoza porwał autobus pełen zagranicznych turystów, aby siłą wymusić przywrócenie go do służby w policji, której jak twierdził, pozbawiono go niesłusznie. 

Załoga sterroryzowana przez wymachującego M-16 zamachowca przeżyła 10 godzin koszmaru. Chwile grozy odtworzono dzięki relacjom m.in. osób, które znajdowały się wówczas na pokładzie. Niestety nie wszystkim udało się wyjść z tego cało.

 

 

Redakcja 22/04/2014

Zobacz też

ILE KOSZTUJE TRUMNA? Jakie są najpopularniejsze MODELE TRUMIEN i kolory? ILE KOSZTUJE TRUMNA? Jakie są najpopularniejsze MODELE TRUMIEN i kolory? Ile kosztuje trumna? Jakie modele najczęściej wybierają żałobnicy dla swoich bliskich? Czy popularne są ciężkie i duże dębowe trumny czy może nadal chętnie kupowane są trumny papieskie - proste i bez ozdób? Jakiej trumny szukała mama Madzi w internecie? Kim jest WOJCIECH MANN, dziennikarz muzyczny, radiowiec i tekściarz, który zrezygnował z SZANSY NA SUKCES? Kim jest WOJCIECH MANN, dziennikarz muzyczny, radiowiec i tekściarz, który zrezygnował z SZANSY NA SUKCES? Autor wielu programów muzycznych i rozrywkowych, konferansjer, tekściarz, tłumacz i autor książek. Chyba nie ma drugiego dziennikarza darzonego taką sympatią przez słuchaczy i widzów. Inteligentny i bezpretensjonalny, z charakterystycznym poczuciem humoru. Człowiek orkiestra, marka sama w sobie, gwarancja jakości. Po prostu - Wojciech Mann.  CO TO JEST wrestling? Andrzej Gołota w wrestlingu czy MMA? JAKIE SĄ ZASADY wrestlingu? CO TO JEST wrestling? Andrzej Gołota w wrestlingu czy MMA? JAKIE SĄ ZASADY wrestlingu? Wrestling to sport cieszący się dużą popularnością w Stanach Zjednoczonych. Jest to widowiskowe show podczas, którego zawdonicy walczą na ringu. Główną zasadą meczów jest to, że wyniki są z góry ustalone są przez tzw. bookerów, którzy wybierają zawodników i ich charakter - czyli ustalają, który z nich wygra walkę. Ile kosztuje trumna? Gdzie i za ile kupić trumnę przez internet? Ile kosztuje trumna? Gdzie i za ile kupić trumnę przez internet? Według portalu gazeta.pl, Katarzyna W., matka półrocznej Madzi z Sosnowca, przed śmiercią dziecka szukała w internecie informacji o cenach trumien. Tak ustaliła prokuratura po przeszukaniu komputera kobiety. Informacje takie można wyszukać w sieci. Mówimy jak szukać cennika trumień w internecie. Gdzie szukać informacji o pochówku. 

Zobacz koniecznie

Przeczytaj też

Nie przegap!