Dramat zakładników w Manili - rekonstrukcja zdarzeń z dramatycznego porwania autobusu

Jedną z najciekawszych pozycji w FOKUS TV jest dokument - Dramat zakładników w Manili. Szczegółowość rekonstrukcji zdarzeń pozwoli widzom poczuć, jak wyglądało tragiczne 10 godzin w porwanym autokarze.

 
Dramat zakładników w Manili to wierna rekonstrukcja wydarzeń na Filipinach, które w 2010 roku wstrząsnęły światem. 55-letni Rolando Mendoza porwał autobus pełen zagranicznych turystów, aby siłą wymusić przywrócenie go do służby w policji, której jak twierdził, pozbawiono go niesłusznie. 

Załoga sterroryzowana przez wymachującego M-16 zamachowca przeżyła 10 godzin koszmaru. Chwile grozy odtworzono dzięki relacjom m.in. osób, które znajdowały się wówczas na pokładzie. Niestety nie wszystkim udało się wyjść z tego cało.

 

 

Redakcja 22/04/2014

Zobacz też

Kim jest Jacek Kret, brat Jarosława Kreta? Konflikt bliźniaków Jarosława Kreta i Jacka Kreta Kim jest Jacek Kret, brat Jarosława Kreta? Konflikt bliźniaków Jarosława Kreta i Jacka Kreta Niewiele osób wie, że znany prezenter pogody oraz podróżnik Jarosław Kret ma brata bliźniaka! Dlaczego to taka tajemnica? Otóż Jarosław Kret nie chce utrzymywać kontaktów z bliźniakiem, oskarżając go o wykorzystywanie jego popularności. Kim jest Jacek Kret, tajemniczy brat prezentera pogody? Filtry z odwróconą osmozą: co musisz o nich wiedzieć? Wszystko o filtrach z odwróconą osmozą Filtry z odwróconą osmozą: co musisz o nich wiedzieć? Wszystko o filtrach z odwróconą osmozą Na rynku mamy do wyboru wiele filtrów domowego użytku. Za jedne z najlepszych uchodzą te, które oczyszczają wodę metodą odwróconej osmozy. Mówimy, jakie są wady i zalety filtrów z odwróconą osmozą. Ranking pożyczek i kredytów gotówkowych – kwiecień 2013. Który bank wybrać? Najatrakcyjniejsze oferty kredytów gotówkowych Ranking pożyczek i kredytów gotówkowych – kwiecień 2013. Który bank wybrać? Najatrakcyjniejsze oferty kredytów gotówkowych TotalMoney.pl poddał analizie kredyty gotówkowe w kwocie 5000 zł oferowane przez 20 banków. Najistotniejszym czynnikiem – od którego uzależniona była pozycja danego banku w zestawieniu – była wysokość miesięcznej raty kredytu. Które banki oferują najkorzystniejsze kredyty gotówkowe i pożyczki? Nowy Testament: Jak powstawał? Ile Ewangelii powstało? Kto dokonał wyboru pism do Nowego Testamentu? Nowy Testament: Jak powstawał? Ile Ewangelii powstało? Kto dokonał wyboru pism do Nowego Testamentu? Kim byli autorzy Nowego Testamentu? Ile Ewangelii powstało? Jak powstawał współczesny Nowy Testament? Czym jest Ewangelia św. Tomasza? Kto podzielił Biblię na rozdziały i wersety? Znamy odpowiedzi na wszystkie pytania o Nowy Testament!

Zobacz koniecznie

Przeczytaj też

Nie przegap!