DOMINIKA WODZIANKA, Dominika Zasiewska: Kim jest, co osiągnęła hostessa w programie Kuby Wojewódzkiego

Dominika Wodzianka to ulubienica portali plotkarskich. W programie Kuby Wojewódzkiego…podaje gościom wodę. Czy to wystarczy dziś by stać się celebrytką? Dowiedz się z czego jeszcze jest znana nowa gwiazdka telewizji.

Czym zasłynęła Wodzianka?

Dominika Wodzianka tak naprawdę nazywa się Dominika Zasiewska i ma 23 lata. Swoją krótką medialną karierę zaczęła jako prezenterka audycji Discostacja emitowanej na antenie telewizji Itv. W programie rozmawiała z gwiazdami disco polo i prowadziła listę przebojów. Później zaczęła pojawiać się w roli seksownej hostessy w programie Kuby Wojewódzkiego na antenie TVN. Jej rola ogranicza się do krótkich wizyt na wizji, podczas których w skąpym stroju nalewa gościom programu wodę oraz wręcza prezenty. Z racji swojej funkcji w programie szybko została ochrzczona jako „wodzianka”.

1 listopada 2011 roku hostessa zwróciła na siebie uwagę kolorowych mediów, gdy podczas wizyty w programie byłego piłkarza Macieja Szczęsnego, zaprezentowała pokaz koszulek klubów, które bramkarz reprezentował.  Wodzianka kolejno zdejmowała trykoty, by na końcu odsłonić nagie piersi, z sutkami zaklejonymi literkami „L” – symbolem warszawskiej Legii.

W styczniu Wodzianka wylądowała na okładce pisma dla mężczyzn "CKM". Swoje wdzięki prezentuje także na zdjęciach na stronach magazynu. Stała się także gorącym tematem dla portalu plotkarskich, które zaczęły poszukiwać sensacji dotyczących jej życia. Jedną z nich była plotka o rzekomym romansie hostessy z byłym chłopakiem Dody i wokalistą black-metalowego zespołu Behemoth, Nergalem. Wynikała ona z tego, że w programie Wojewódzkiego doszło do pocałunku Wodzianki i Nergala.

Czy to początek prawdziwej medialnej kariery Wodzianki?

Ostatnio Wodzianka pojawiła się także w programie „Dzień dobry TVN”. Jej wizyta w telewizji to dowód na to, że dziewczyna sprawnie wykorzystuje swoje pięć minut w mediach i mówi to co myśli. Marcinowi Prokopowi i Dorocie Wellman Wyznała między innymi, że jest dumna ze swojej roli w show Wojewódzkiego, że nie krępuje jej rozbieranie się lub pocałowanie kogoś na antenie, że lubi być spontaniczna i nie zastanawia się za bardzo nad tym, co inni sobie o niej pomyślą oraz że uważa zarówno Kubę Wojewódzkiego jak i Nergala za bardzo atrakcyjnych mężczyzn. W wywiadzie dla gazeta.pl wyznała z kolei, że studiuje prywatnie dziennikarstwo, ma anarchistyczne poglądy i bardzo dobrze zna się z Miśkiem Koterskim.

Tagi: fokus tv,

Redakcja 01/05/2016

Obejrzyj też

Zobacz koniecznie

Przeczytaj też

Nie przegap!